Finał powiatowy „I Ty możesz zostać ratownikiem"

Dziewczyny z SP 2 Andrychów II w finale powiatowym „I Ty możesz zostać ratownikiem „

11 czerwca 2019 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy odbyła się XIV edycja turnieju pn. „I Ty możesz zostać ratownikiem”.

Dziewczyny w składzie Agnieszka Tupaj, Weronika Oboza, Katarzyna Andrejko i Ewa Dura wywalczyły II miejsce w powiecie. Taki wynik cieszy tym bardziej, że szkoła SP2 w Andrychowie zadebiutowała i od razu stanęła na podium, przegrywając tylko 3 punktami ze szkołą z Jaszczurowej. Uczennice SP2 w Andrychowie wygrały w scenkach uzyskując największą liczbę punktów 63. Opiekunem zespołu był pan Piotr Trojak. Dziękujemy dziewczynom Paulinie i Julce z LO Kęty za pomoc w przygotowaniu do zawodów :)