„Hobbit czyli tam i z powrotem”

W dniu 20 lutego 2020 roku uczniowie klas IV-VI naszej szkoły mieli dużą przyjemność obejrzenia spektaklu przygotowanego przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia pt.

„Hobbit czyli tam i z powrotem”

„Ta historia, to nie tylko piękna bajka o smokach i krasnoludach, to przepiękna rzecz o przyjaźni, odwadze i poświęceniu, ale przede wszystkim to klasyczna powieść drogi.”

Widzowie, odbyli z bohaterami magiczną wyprawę. Niesamowite wrażenie zrobiła na młodej publiczności charakteryzacja sceniczna, dzięki której baśniowe postaci stały się na chwilę rzeczywistością. Z pewnością postać pająka czy smoka pozostanie na długo w pamięci oglądających.

Po zakończonym przedstawieniu uczniowie mieli również możliwość porozmawiania z aktorami.

Wróciliśmy do szkoły pełni wrażeń.