Nocka w szkole

Szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką, obowiązkami i pracą. Miło czasem oderwać się od podręczników szkolnych i spojrzeć na szkołę z innej perspektywy. Taką okazję mieli uczniowie klasy IId, którzy odpowiednio przygotowani, czyli wyposażeni w poduszki, śpiwory, zapasy żywności i oczywiście mnóstwo energii oraz pozytywnego nastawienia przyszli na „Dobrą Noc w szkole”.
 Były planszówki, wspólne gry i zabawy. Potem nadszedł czas na pyszne tosty. Wieczór zakończył się oglądaniem filmu pt. „Magiczne drzewo (czerwone krzesło).” Tuż przed północą sen zmorzył większość uczniów. Byli jednak i tacy, którzy chcieli sprawdzić, kto zaśnie wcześniej, oni czy opiekunowie. Niektórzy byli w tym bardzo wytrwali :). Rano dzieci ze smutkiem, że to już koniec zabawy, ale i z nadzieją, że to nie ostatnia taka noc wrócili do domu. Noc w szkole uważamy za udaną i już nie możemy się doczekać kolejnej!!!