O Dniu Mamy pamiętamy!

Jak co roku, tak też i w tym, uczniowie klasy 2 c i 3 c nie zapomnieli o święcie swoich ukochanych mam.

Podczas warsztatów nauki techniki plastycznej- decoupage, wykonali oryginalne prezenty. Uczniowie 2 c ozdabiali szklane wazoniki, a trzecioklasiści drewniane deseczki- tworząc z nich piękne kolorowe obrazki. Tak powstały takie cudeńka, jak na zdjęciach poniżej. Efekty wspólnej pracy zachwyciły wszystkich i mamy nadzieję, że spodobają się również tym, którym są dedykowane. Warto podkreślić, że te ciekawe warsztaty przygotowały i poprowadziły, nie kto inny, jak właśnie dwie ukochane mamy klasowe. Bardzo im dziękujemy i przy okazji wszystkim mamusiom życzymy dużo zdrowia, radości, pogody ducha i oczywiście miłego świętowania.