Podwójne "srebro"

Podwójne ,,SREBRO” w minisiatkówce dla dziewcząt i chłopców w finale gminnym. W dniu 8 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się finał gminny Igrzysk Dzieci w minisiatkówce chłopców.
Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas 4-6. Po emocjonującym i wyrównanym spotkaniu finałowym, które obfitowało w długie wymiany piłek oraz olbrzymią walkę, lepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 4 wygrywając cały mecz stosunkiem setów 2 : 1 i tym samym awansując do finału powiatowego. Nasza drużyna została Vicemistrzem Gminy Andrychów. Natomiast 7 marca swój finał gminny w minisiatkówce rozgrywały dziewczęta z klasy 6b sportowej. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 4. Nasze siatkarki zajęły tam 2 miejsce, zdobywając tytuł Vicemistrza Gminy Andrychów. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy!