Spotkanie pierwszoklasistów z Panią Elżbietą Drzazgą ze Straży Miejskiej

Każdy z Was musi zwracać uwagę na różne zagrożenia podczas zimowego wypoczynku, aby po jego zakończeniu pozostały tylko dobre wspomnienia.

Rozpoczynają się właśnie długo wyczekiwane ferie zimowe. Z tej okazji uczniowie klas pierwszych we wtorek 24.01.2023r. spotkali się z Panią Elżbietą Drzazgą ze Straży Miejskiej w Andrychowie, by porozmawiać o tym, jak zdrowo i bezpiecznie spędzić ten wolny od zajęć szkolnych czas. Szczególną uwagę zwróciła Pani Elżbieta na zagrożenia związane z zabawami na zamarzniętych zbiornikach wodnych i rzekach. Przekonywała dzieci, że zbyt długie spędzanie czasu przed komputerem lub telewizorem, ma zły wpływ na ich zdrowie i samopoczucie. Pierwszoklasiści wspólnie poszukiwali pomysłów na "dobre i bezpieczne” ferie.