Spotkanie z Podróżnikiem

Grupa młodych ludzi ciekawych świata i dążących do jego poznania, założyła w 2003 r. grupę trzask.pl, w ramach której odbyli kilkadziesiąt egzotycznych podróży. Zdobytą wiedzę i doświadczenie oraz odczucia, które w nich pozostały po podróżach, postanowili wykorzystać organizując lekcje przyrody dla uczniów na każdym etapie edukacji. Taką właśnie lekcję przeprowadzono w naszej szkole dla klas 1-3, gdzie pan Samuel Kempski przeniósł nas do południowo – zachodniej Afryki a dokładniej do Namibii. Prezentacja, którą mogli obejrzeć uczniowie zawierała sporo ciekawostek dotyczących tego kraju, zamieszkujących go ludzi, zwierząt oraz ich zwyczajów. Dodatkowo była wzbogacona o ciekawie opowiedzianą historię z pobytu w Namibii, a także o prezentację różnych rekwizytów służących ich mieszkańcom w codziennym życiu. Prezentacja wywarła na uczniach duże wrażenie, z uwagą słuchali prowadzącego oraz zadawali wiele pytań. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.