To był wyjątkowy dzień

Mowa oczywiście o 1 czerwca, dniu innym od wszystkich. Po pierwsze mile zaskoczyła nas piękna pogoda, na którą tak długo czekaliśmy, po drugie pojechaliśmy na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę klasową do Mini Zoo „Kucyk” w Inwałdzie, a po trzecie to przecież Dzień Dziecka!

Wszystkie te czynniki sprawiły, że humory nam dopisywały i uśmiech nie schodził z twarzy przez całą wyprawę. Już sam przejazd Ciuchcią tam i z powrotem był niezłą frajdą. A na miejscu wśród pięknych krajobrazów podglądaliśmy kangury benetta, zebu, szynszyle, szopa pracza, strusie emu czy surykatki i najbardziej egzotyczne, jak się okazało dla pierwszoklasistów, kury, gęsi i indyki. Potem to już tylko szaleństwo w parku zabaw na zjeżdżalniach, trampolinie, torze przeszkód, huśtawkach czy basenie pełnym piłek. W międzyczasie zrobiliśmy krótką przerwę na przejażdżkę konną, a na koniec degustowaliśmy kiełbaski z grilla. To był wyjątkowy dzień…..
Uczniowie klasy 1 c i 2 c wraz z wychowawczyniami.