Warsztaty na Czarnym Groniu

„Kiedy wiesz, że to co się dzieje, nie jest dobre” – warsztaty na Czarnym Groniu w Rzykach Praciakach.

w Andrychowie.

Podczas warsztatów uczniowie zgłębili wiedzę na temat przemocy, powodach używania przemocy przez sprawcę, emocjach osoby doznającej przemocy. Zajęcia prowadził Wojciech Piszczek doświadczony specjalista terapii uzależnień. Po zajęciach był czas na odpoczynek przy wspólnym ognisku na łonie natury, gdzie uczniowie mogli własnoręczne upiec pysznie kiełbaski. Pedagodzy i uczniowie składają serdeczne podziękowania dla organizatorów.