Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Nasi uczniowie także zagrali w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy! Znamy już ostateczny wynik, ile udało się zebrać wolontariuszom z naszej gminy w czasie trwania 28. Finału WOŚP. Uzbierano 146 443 złote i 15 groszy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu ratującego życie dzieciom potrzebujących różnego rodzaju operacji.
Wolontariusze z naszej szkoły nie zawiedli i tym razem. Wspaniałe, gorące serca i niegasnący entuzjazm dla dzieła pomocy dzieciom spowodowały, że nasi uczniowie nie tylko zbierali w niedzielę (12 stycznia) w czasie trwania 28.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy datki do specjalnie przygotowanych puszek, ale także nasi mali wolontariusze na zajęciach w szkole przygotowali papierowe kwiatki dla darczyńców. Dziękujemy im za to i wierzymy, że uczniowie z naszej szkoły grali, grają i nadal grać będą z Orkiestrą do końca świata i o jeden dzień dłużej!