Wigilijki w klasach młodszych

Ostatniego dnia nauki stacjonarnej, czyli 17 grudnia w klasach I-III odbyły się uroczyste wigilijki. Wigilia w szkole to namiastka tej prawdziwej, dlatego zadbaliśmy o to, żeby była wyjątkowa. Przystrojone świątecznymi ozdobami sale i udekorowane stoły, odświętnie ubrani uczniowie zapewnili naprawdę magiczną atmosferę i pozwoliły wczuć się w klimat nadchodzących Świąt.
Poza dzieleniem się opłatkiem czy zajadaniem przysmaków, zorganizowaliśmy wspólne śpiewanie kolęd. Była to świetna okazja na zacieśnienie więzi z kolegami i z wychowawcą, na spędzenie czasu w miłej i serdecznej, niemal rodzinnej atmosferze.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, uczniowie, nauczyciele i wszyscy pracownicy naszej szkoły kierują do wszystkich płynące z serca życzenia zdrowia, spokoju oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym 2022 Roku.

Zapraszamy na film