WITAJCIE NA CYBERZACHODZIE

W ubiegłym tygodniu klasy IIa, IIb, IId brały udział w zajęciach profilaktycznych "Rysia i Tolek na Cyberzachodzie. Zajęcia prowadziła p. Izabela Chmiel z Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie.
CYBERZACHÓD - to kraina, której nie można dotknąć. Mieści się w Internecie, czyli w sieci. Podczas wyprawy na Cyberzachód uczniowie poznali zasady obowiązujące w Internecie oraz Dziką Bandę, która czyha w sieci. Nauczyły się jak rozwiązywać konflikty metodą sowy.
Podczas podsumowania zajęć dzieci wyciągnęły pewne wnioski: Internet i komputer mogą pomagać nam w wielu codziennych zadaniach. Mogą też być częścią naszej rozrywki. Nie należy jednak spędzać zbyt wiele czasu przed monitorem. To jest niezdrowe!