Zakończenie roku szkolnego w klasach 1 - 7

Koniec lekcji, klasówek i zadań domowych - rok szkolny 2021/2022 zakończony! Przed nami 2 miesiące wakacji...
 Uroczyste zakończenie roku zgromadziło najpierw w hali sportowej uczniów klas 4 - 7, ich rodziców oraz nauczycieli, a na końcu najmłodsi uczniowie spotkali się w swoich salach z wychowawcami.

Pani Dyrektor złożyła podziękowania: uczniom za udział w konkursach, nauczycielom za wysiłek i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy, a rodzicom za trud wychowania swych pociech. Następnie uczniom z najlepszymi wynikami w nauce zostały złożone gratulacje oraz wręczone nagrody.

Na końcu Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia udanych i bezpiecznych wakacji po czym uczniowie udali się do sal, aby odebrać świadectwa i wraz z wychowawcami podsumować miniony rok szkolny.
aaa replica watches