Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Aktualności

26 marca 2023
Spotkanie ze stomatologiem

Zdrowe zęby są niezbędne do zachowania zdrowia jamy ustnej oraz całego organizmu. Dzieci, które mają zadbane zęby, chętniej się uśmiechają i czują się pewniej w kontaktach z rówieśnikami. Umiejętność dbania o higienę jamy ustnej powinna być

23 marca 2023
Spotkanie z Podróżnikiem

Grupa młodych ludzi ciekawych świata i dążących do jego poznania, założyła w 2003 r. grupę trzask.pl, w ramach której odbyli kilkadziesiąt egzotycznych podróży. Zdobytą wiedzę i doświadczenie oraz odczucia, które w nich pozostały po podróżach,

20 marca 2023
#Laboratoria Przyszłości

Klasa 3 d w ramach lekcji z edukacji technicznej, korzystała z zestawów klocków SPIKE Prime zakupionych do szkoły w ramach akcji #Laboratoria Przyszłości, tworząc z nich ciekawe konstrukcje. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

17 marca 2023
16 marca 2023
Benefis i sukces rodzin w wojewódzkim konkursie

W dniu 7 marca 2023 r., odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom wojewódzkiego konkursu "Benefis Naszej Rodziny" adresowanego do rodzin wszystkich uczniów placówek oświatowych gmin Małopolski. Laureatami konkursu były rodziny,

16 marca 2023
15 marca 2023
„O wesołym Sindbadzie żeglarzu…”

15 marca uczniowie klas Ic i IIa wybrali się na przedstawienie pt. „O wesołym Sindbadzie żeglarzu…” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Głównym bohaterem przedstawienia był jeden z najbardziej znanych i lubianych podróżników

15 marca 2023
14 marca 2023
Dzień Otwarty

Serdecznie zapraszamy Rodziców w dniu 16 marca (czwartek) 2023 r. w godz.16.00-17.00 na indywidualne konsultacje z nauczycielami

06 marca 2023
Zajęcia profilaktyczne dotyczące uzależnień behawioralnych

Klasy 3a, 3b oraz 3d uczestniczyły w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez Panią Izabelę Jończy-Chmiel, pedagoga, socjoterapeutę, pracującego w Ośrodku Pomocy Społecznej w Andrychowie. Zajęcia odbywały się w oparciu o przyniesioną dla dzieci

06 marca 2023
Spotkania z panem aspirantem Rafałem Tlałką

W ramach zajęć profilaktycznych dotyczących „Bezpieczeństwa w sieci” klasy ósme wzięły udział w spotkaniu z policjantem p. aspirantem Rafałem Tlałką.

06 marca 2023
Ogólnopolski program profilaktyki czerniaka

Głównym celem Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Czerniaka jest budowanie świadomości występowania czerniaka – złośliwego nowotworu skóry oraz kształtowanie odpowiedzialnych zachowań prozdrowotnych wśród młodzieży.

03 marca 2023
Międzyszkolne Zawody Matematyczne Klas czwartych

Dnia 3 marca w Naszej Szkole odbyły się Międzyszkolne Zawody Matematyczne Klas czwartych.

02 marca 2023
Program Stypendialny Horyzonty Edukacyjne Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego informuje, że do 31 marca trwa rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty (Fundacji EFC) realizowanego w partnerstwie z Fundacją Rodziny Staraków. To kompleksowe wsparcie dla uczniów i uczennic przyznawane

01 marca 2023
Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu to akcja powstała z inicjatywy Komisji Europejskiej.

01 marca 2023
#LaboratoriaPrzyszłości - kl. 3d

Uczniowie klasy 3d podczas zajęć z edukacji informatycznej, uczyli się programować trasy robotów Photon.edu, zakupionych w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.

27 lutego 2023
Roboty są wśród nas

Do czego służą roboty? Jak wyglądają? Gdzie mają zastosowanie? Czy przyszłość świat będzie należeć do robotów? Co to są roboty humanoidalne? Takie i inne pytania zadawali sobie uczniowie klas trzecich podczas tygodnia zajęć "Nowoczesne technologie".

25 lutego 2023
Nabór przedszkole

Link do naboru

22 lutego 2023
Dzień Babci i Dziadka #Laboratoria Przyszłości

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego uczniowie z klasy 1b i 2d gościli swoich najbliższych na uroczystości z okazji ich święta. Licznie przybyli goście, mieli okazję

20 lutego 2023
Walentynki

Na mej dłoni serce leży, niechaj spojrzy kto nie wierzy. Dzisiaj serce komuś dam, imię jego dobrze znam! A ten ktoś to właśnie Ty! Proszę tylko, nie bądź zły! 14 lutego przypada coroczne święto wszystkich zakochanych WALENTYNKI. Nazwa ta pochodzi od

realizacja strony internetowej - weboski