Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Aktualności

28 lipca 2021
25 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego zazwyczaj kojarzy się z uroczystą akademią, pięknym programem artystycznym. Niestety, w tym roku, podobnie jak w poprzednim, było inaczej z powodu pandemiii obowiązkowego reżimu sanitarnego.

25 czerwca 2021
Osiem lat minęło…

24 czerwca na hali sportowej pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Uroczysta akademia rozpoczęła się o 15:30. Wzruszeniom nie było końca. Młodzież wraz z wychowawcami przygotowała piękny program artystyczny, mimo że nie było zbyt wiele czasu na

25 czerwca 2021
Wyniki rekrutacji do klasy I z dodatkowymi zajęciami sportowymi

Dzieci, które zakwalifikowały się do klasy pierwszej z dodatkowymi godzinami wychowania fizycznego.

23 czerwca 2021
Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Harmonogram spotkań z wychowawcami w dniu 25 czerwca 2021r. (piątek)

22 czerwca 2021
Bezpieczne wakacje

Każdy z Was mi przyzna rację, że najlepsze są wakacje, można jechać na Mazury lub nad morze albo w góry. Można w lesie biwakować i w namiocie przenocować, można w cieniu odpoczywać lub w jeziorze "żabką" pływać. W ostatnich dniach roku

22 czerwca 2021
Leśna ścieżka edukacyjna

Dzieciom już od najmłodszych lat przebywanie w otoczeniu przyrody sprawia dużą przyjemność. Poznawanie przyrody dostarcza im wiele możliwości przeżywania nowych doznań i wzbogacania wiedzy. Dlatego uczniowie klasy Ia wybrały się na wycieczkę

13 czerwca 2021
Szalone lata 80 w Dwójce

11 czerwca Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole dzień tematyczny "Szalone lata 80"

13 czerwca 2021
"Każdy znaczek wspiera misje" i "Opatrunek na ratunek"

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcje charytatywne w Naszej Szkole, a w szczególności Świetlicy Szkolnej, nauczycielom oraz klasie 2d, 3c, 3d, 3e i 6f wraz z wychowawcami.

12 czerwca 2021
05 czerwca 2021
Wielka Zbiórka Surowców Wtórnych

W dniach 8-10 czerwca można wziąć udział w WIELKIEJ ZBIÓRCE SUROWCÓW WTÓRNYCH zorganizowanej w naszej szkole. Już wcześniej na tej stronie informowaliśmy, że taka akcja odbędzie się po powrocie wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej. Ponieważ

05 czerwca 2021
Sukcesy naszych recytatorów XIV Gminny Konkurs Recytatorski ,,Szelki - humor w literaturze"

Za nami XIV edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego,, Szelki - humor w literaturze", który już po raz drugi odbył się w formie on - line.

05 czerwca 2021
Razem na górskim szlaku...

Z okazji Dnia Dziecka nasza klasa (7d) wybrała się wspólnie na Leskowiec. To już klasowa tradycja, więc w tym roku nie mogło być inaczej! 

03 czerwca 2021
Organizacja pracy do końca roku szkolnego

Przypominamy jak wygląda organizacja pracy w czerwcu:4 czerwca - dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych,10 czerwca - poinformowanie uczniów i ich rodziców o przewidywanych rocznych ocenach klasyfikacyjnych innych niż niedostateczne,14 czerwca -

02 czerwca 2021
To był wyjątkowy dzień

Mowa oczywiście o 1 czerwca, dniu innym od wszystkich. Po pierwsze mile zaskoczyła nas piękna pogoda, na którą tak długo czekaliśmy, po drugie pojechaliśmy na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę klasową do Mini Zoo „Kucyk” w Inwałdzie, a po

01 czerwca 2021
Wyniki IX Gminnego konkursu plastycznego dla Świetlic Szkolnych „Lubię to miejsce”

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu IX GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA ŚWIETLIC SZKOLNYCH „LUBIĘ TO MIEJSCE”. Został on zorganizowany przez wychowawców świetlicy szkolnej Zespołu Szkół Samorządowych w Sułkowicach – Bolęcinie we

01 czerwca 2021
01 czerwca 2021
Aktywny Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka w klasie 2a zorganizowano szereg atrakcji. Rano wyruszyliśmy pieszo na Pańską Górę, gdzie zwiedziliśmy botaniczną ścieżkę dydaktyczną. Zachwyciło nas bogactwo rosnących tam roślin. Następnie udaliśmy się na stadion sportowy,

01 czerwca 2021
Szkolny Turniej Szachowy o Mistrzostwo SP 2 Andrychów w klasach I – III

1 czerwca 2021 r w naszej szkole został rozegrany Szkolny Turniej Szachowy o Mistrzostwo SP 2 Andrychów w klasach I – III. Do rozgrywek zgłosiło się 38 zawodników. Rozegrano 9 rund szachowych, każda po siedem minut.

01 czerwca 2021
Pokazy chemiczne

Dzieci poznając otaczający świat i zjawiska w nim występujące otrzymują szansę na ich… zrozumienie. Pokazy naukowe dostarczają dzieciom wspaniałej rozrywki i cennej wiedzy. W zabawnej formie przedstawiane są podczas nich różne zjawiska fizyczne oraz

realizacja strony internetowej - weboski