Dostępność
2026-05-27

Rajd szkolny w klasach I – III

27 maja uczniowie z klas 1-3 wzięli udział w Rajdzie szkolnym. Korzystając z pięknej pogody spacerowali dróżkami przy Stawie Anteckiego, grali w gry, bawili się na placach zabaw, zajadali smaczne smakołyki, rozwiązywali ciekawe zadania stając się małymi odkrywcami przyrody, a czasami szukali schronienia przed słońcem na leśnych dróżkach prowadzących na Pańską Górę. Był to aktywnie spędzony czas, który sprzyjał integracji zespołów klasowych. Czekamy na kolejny rajd. Oby był tak samo udany i pełen atrakcji jak ten dzisiejszy!

Pozostałe aktualności