Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

SUKCESY KLAS I – III


  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Prawdziwa wolność lubi bezpromilowe klimaty”
wyróżnienie:
Łukasz Sordyl kl. 3a

  • Ogólnopolski Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
nagroda:
Wiktoria Bryndza kl. 3c
Eryk Bryndza kl. 2c
wyróżnienie:
Alicja Ćwiertka kl. 2b
Zuzanna Karolczyk kl. 2b
Franciszek Kowalówka kl. 2b
Jagoda Syty kl. 2b
Ignacy Weiss kl. 2b
Bartosz Czuba kl. 2c
Tomasz Graca kl. 2c
Julia Wiśniowska kl. 3c
Kacper Fraś kl. 3c
Jakub Górecki kl. 3c
Łukasz Talar kl. 3c
Karol Paterek kl. 3d,
Adam Zieliński kl. 3d

dyplom:
Anna Borek kl. 2b
Alicja Marczyńska kl. 2b

  • Gminny Konkurs Ekologiczny ,, Powietrze dla człowieka - człowiek dla powietrza"
II miejsce:
Kacper Fraś kl. 3c
udział:
Wiktoria Bryndza kl. 3c

  • Gminny Konkurs Ekologiczny „Dbam o to, czym oddycham"
I miejsce:
Oskar Zawada kl. 1 d

  • Gminny Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w oczach dziecka"
I miejsce:
Nella Sporek kl. 1 d
Hanna Żydek kl. 1 d
Julia Lasek kl. 1c
Emilia Wcisło kl. 1c
Jagoda Syty kl. 2b
Ignacy Weiss kl. 2b
Andżelina Lachendro kl. 2a
Oliwia Bryndza kl. 3a
Łukasz Sordy kl. 3a
Weronika Zborowska kl. 3c
Milena Kuźma kl. 3c
Sara Góra kl. 3e
Maja Paszewska kl. 3e
II miejsce:
Szymon Graca kl. 2a

  • Gminny Konkurs Plastyczno-Literacki "Słówko w ramie"
wyróżnienie:
Oskar Zawada kl. 1d

  • Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej CKiW
wyróżnienie:
Hanna Żydek kl. 1 d

Sukcesy uczniów klas IV - VIII

SEMESTR PIERWSZY

Etap Gminny:

I Gminny konkurs plastyczno-literacki „Słówko w ramie”

II miejsce – Alicja Wcisło (6a)

III miejsce – Zuzanna Fryt (6c)


Gminny XXVIII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej im. Jana Fujawy

I miejsce – Karolina Wawrzeszkiewicz (4a)


Talenty 2020

w kategorii - film - Milena Markowska (4a)


I miejsce w Miejsko-Gminnych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych biegach Przełajowych Chłopców

Karol Młocek, Oskar Kubanek, Jakub Pałosz, Hubert Pękala, Piotr Płonka, Piotr Rokowski, Paweł Słanek,

Gabriel Wesołowski, Wiktor Zadora


I miejsce w Miejsko-Gminnych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Sztafetowych biegach Przełajowych Chłopców

Tymoteusz Adamek (8a), Dawid Biczak (7b), Szymon Florczyk (7a), Piotr Jończy (7f), Bartłomiej Koryga (7a),

Kacper Malarz (8a), Filip Sobita (8c), Adrian Szymonek (7a)


Etap powiatowy:

Małopolski Konkurs Języka Polskiego - etap rejonowy

Jagoda Radke (7d)

Maria Paterek (6e)

Anna Jończy (8a)

Joanna Górecka (8d)


Małopolski Konkurs Matematyczny - etap rejonowy

Kacper Malarz (8a)

Mateusz Miarka (7f)

Piotr Jończy (7f)

Malwina Bury (7d)


Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - etap rejonowy

Kornelia Gabryl (7d)

Mikołaj Lupa (7f)

Michał Jończy (8a)


Małopolski Konkurs Geograficzny - etap rejonowy

Emilia Mikołajko (8a)

Piotr Jończy (7f)

Mikołaj Lupa (7f)

Karolina Bizoń(8a)

Mateusz Miarka (7f)


Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514.
Od Cedyni do Orszy"
– etap rejonowy

Franciszek Nowak (7d)


Kwalifikacja do zawodów drugiego stopnia XVI edycji Olimpiady Matematycznej Juniorów

Tymoteusz Adamek (8a)

Otylia Nowak (7d)

Oliwier Olszewski (8a)

Zofia Pasternak (7f)


II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

Tymoteusz Adamek (8a), Dawid Biczak (7b), Szymon Florczyk (7a), Piotr Jończy (7f), Bartłomiej Koryga (7a),

Kacper Malarz (8a), Filip Sobita (8c), Adrian Szymonek (7a)


II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych biegach Przełajowych Chłopców

Karol Młocek, Oskar Kubanek, Jakub Pałosz, Hubert Pękala, Piotr Płonka, Piotr Rokowski, Paweł Słanek,

Gabriel Wesołowski, Wiktor Zadora


Etap wojewódzki:

VIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe ,,Po polsku o historii" – kwalifikacje do finału

Kryspin Adamczyk (6e)

Marek Bryndza (8a)

Anna Jończy (8a)

Jagoda Radke (7d)


Konkursy ogólnopolskie:

XXIV Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „JONASZ” 2020/2021

kwalifikacje do etapu rejonowego:

Justyna Ćwiertnia (7e)

Mateusz Talar (7f)

Szymon Wojtyła (7f)


XXVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

Laureaci:

KATEGORIA RYSUNEK 10-12 lat

I miejsce - Ksawery Paszewski (5a)

II miejsce - Natasza Szatan (4d)

III miejsce - Nikola Noszka (4c)

KATEGORIA RYSUNEK 13-15 lat

II miejsce - Julia Pyzio (7c)

III miejsce - Jagoda Radke (7d)

KATEGORIA WYKLEJANKA, KOLAŻ 10- 12lat

I miejsce - Mikołaj Matejko (4a)

III miejsce - Zuzanna Żydek (4a)

KATEGORIA MALARSTWO NA SZKLE

II miejsce - Milena Markowska (4a)

KATEGORIA FOTOGRAFIA 10-12lat

I miejsce - Lidia Niemiec (4a)

KATEGORIA PRACE MULTIMEDIALNE

II miejsce - Grzegorz Janosz (6d)

KATEGORIA MAKIETA 10-12 lat

II miejsce - Szymon Obrochta (6d)

II miejsce - Kacper Bylica (5a)

Wyróżnienia:

KATEGORIA RYSUNEK 10-12 lat

Antonina Zielińska (6b)

Stanisław Nowak (4c)

Franciszek Nowak kl. (7d)

KATEGORIA RYSUNEK 13-15 lat

Ewelina Żydek (7d)

Otylia Nowak kl. (7d)

Zofia Pasternak (7f)

Wiktoria Cortez Dyrcz (7d)

realizacja strony internetowej - weboski