Sukcesy naszych recytatorów w XIX Gminnym Konkursie Recytatorskim,, Szelki – Humor w literaturze”
W przesłuchaniach konkursowych tegorocznej edycji konkursu, które odbyły się 19 maja 2026 r. w DK w Sułkowicach-Bolęcinie udział wzięło 95 uczestników – uczniów szkół podstawowych oraz podopiecznych placówek kulturalnych z gmin Andrychów i Wadowice. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Iga Fąferko z kl.1c, Milena Barwa, Zofia Warchał kl.2c oraz Anna Zielińska kl. 3d. Jury konkursu przyznało wyróżnienia dla Igi Fąferko i Mileny Barwa. Gratulujemy naszym recytatorkom i życzymy dalszych sukcesów!


