Wycieczka :)
W dniu 13. 05. 2026 r. nasze grupy przedszkolne " Pszczółki " i " Motylki " wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Koziej Zagrody!
Piękna pogoda towarzyszyła nam przez cały dzień, dzięki czemu mogliśmy w pełni cieszyć się wspólną zabawą i atrakcjami na świeżym powietrzu.
Dzieci poznały góralskie tradycje, zobaczyły jak powstaje ser oraz spróbowały swoich sił w filcowaniu wełny. Nie zabrakło także pysznych kiełbasek i wielu radosnych chwil przy wspólnym biesiadowaniu.
To był dzień pełen uśmiechu, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień!



