Wyjątkowy Dzień Mamy w Naszej Szkole!
Dzisiaj w naszej szkole panowała niezwykle ciepła, rodzinna atmosfera! Wszystko to za sprawą przepięknych obchodów Dnia Mamy, które z wielkim sercem przygotowały klasy 1a i 1b.
Świętowanie rozpoczęliśmy od części oficjalnej:
🎤 Krótki występ artystyczny – nasi najmłodsi uczniowie z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze, tańczyli i śpiewali piosenkę . Niejednej mamie zakręciła się łezka w oku!
💐 Warsztaty florystyczne – po występach przyszedł czas na wspólną kreatywność. Mamy razem ze swoimi pociechami wyczarowały zjawiskowe, kolorowe flower boxy.
🍰 Słodki poczęstunek – zwieńczeniem tego pełnego emocji dnia były wspólne rozmowy przy pysznej kawie, herbacie i cieście.
Dziękujemy wszystkim Mamom za obecność, niesamowitą energię i wspólnie spędzony czas. Jesteście wspaniałe! ❤️
Dziękujemy również Farmie kwiatowej pod Wierzbami za wspaniałe warsztaty.


