Konkurs recytatorski

7 grudnia 2022 roku w Wiejskim Domu Kultury w Targanicach odbywały się przesłuchania konkursowe w ramach jubileuszowego XXX Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej im. Jana Fujawy.
Do tegorocznej edycji zgłosiło się 134 uczestników w czterech grupach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Weronika Wróbel z klasy 8c, Anna Pankiv z klasy 7a oraz Iga Węglarz Oliwia Bogdał i Gabriela Smaza z klasy 6b. W sobotę 10 grudnia odbyła się gala, na której zaprezentowali się laureaci. Wśród nich znalazły się dwie uczennice naszej szkoły : Anna Pankiv w kategorii klas 7-8 zdobywając I miejsce oraz Iga Węglarz w kategorii klas 4-6 również I miejsce. Wszystkim uczestniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.