Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Grupy przedszkolne 2020/2021

,,Wrześniowe słoneczko uśmiecha się wkoło..
zapraszamy do przedszkola - u nas gwarno i wesoło''.

1 września rozpoczęliśmy kolejny rok przedszkolny. Wszystkie przedszkolaki zostały przydzielone do odpowiednich grup wiekowych , w których przez cały rok będą się bawić, uczyć, poznawać swoje możliwości, poszerzać zainteresowania;

• grupa „Biedroneczki” - dzieci 3-4 letnie, nauczyciel wychowawca mgr Monika Wojewodzic, nauczyciel mgr Monika Zaborowska oraz pomoc nauczyciela Agata Kierczak.

• grupa „Pszczółki” - dzieci 4-5 letnie, nauczyciel wychowawca mgr Regina Wocial, nauczyciel mgr Monika Zaborowska, pomoc nauczyciela Iwona Bystrzycka.

• grupa „Motylki” - dzieci 6 letnie, nauczyciel wychowawca mgr Agnieszka Smolec, nauczyciel mgr Aleksandra Zacny, pomoc nauczyciela Magdalena Wiktor.

Zajęcia języka angielskiego prowadzić będzie mgr Aleksandra Zacny, a religii mgr Krystyna Strąk. Jak co roku dzieci objęte zostaną terapią logopedyczną prowadzoną przez mgr Dorotę Warmuz .

Zaspokojenie podstawowych dziecięcych potrzeb: bezpieczeństwa i akceptacji to zadanie dla nas najważniejsze. W swojej pracy będziemy skupiać się przede wszystkim na stworzeniu warunków do rozwijania pozytywnych relacji pomiędzy przedszkolakami. Będziemy dążyć do tego, by każde dziecko czuło się ważne i potrzebne, by znało swoje prawa, obowiązki oraz zasady zachowania się. Pragniemy wyposażyć je w wartości uniwersalne, wiedzę i umiejętności a przede wszystkim sprawić, by obraz dzieciństwa, wspomnienie przedszkola przywoływało w przyszłości uśmiech twarzach naszych wychowanków.

Wszystkim: przedszkolakom, rodzicom, nauczycielom i pozostałym pracownikom przedszkola życzymy spokojnego roku przedszkolnego, zadowolonych, radosnych dzieci, dumnych ze swych pociech rodziców oraz małych i dużych sukcesów w pracy. smile

Aktualności Przedszkolne

12 czerwca 2021
01 czerwca 2021
31 maja 2021
26 maja 2021
Dzień Mamy

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska" Józef Ignacy Kraszewski. Kochanym Mamusiom z okazji ich święta życzymy wszystkiego najpiękniejszego.

30 kwietnia 2021
26 kwietnia 2021