Dzień Babci i Dziadka

„DZIŚ SŁONECZKO JASNO ŚWIECI, ZIMA BIAŁA ŚPIEWA, A W PRZEDSZKOLU PRZEDSZKOLAKI SKŁADAJĄ ŻYCZENIA: WSZYSTKIM BABCIOM, WSZYSTKIM DZIADKOM ZDROWIA, POMYŚLNOŚCI, USMIECHÓW NA CO DZIEŃ I DUŻO RADOŚCI.”

Dzień Babci i Dziadka to czas pełen uśmiechu, radości i dumy. Z tej okazji 2 lutego 2024 roku w naszym przedszkolu każda z grup przygotowała swój program artystyczny, były piękne wierszyki, piosenki i tańce. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. Po części oficjalnej przybyli goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za obecność i życzymy dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności na każdy dzień.