Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Aktualności

05 czerwca 2021
Sukcesy naszych recytatorów XIV Gminny Konkurs Recytatorski ,,Szelki - humor w literaturze"

Za nami XIV edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego,, Szelki - humor w literaturze", który już po raz drugi odbył się w formie on - line.

01 czerwca 2021
Wyniki IX Gminnego konkursu plastycznego dla Świetlic Szkolnych „Lubię to miejsce”

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu IX GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA ŚWIETLIC SZKOLNYCH „LUBIĘ TO MIEJSCE”. Został on zorganizowany przez wychowawców świetlicy szkolnej Zespołu Szkół Samorządowych w Sułkowicach – Bolęcinie we

24 maja 2021
I Gminny Konkurs Plastyczny CUDA GMINY ANDRYCHÓW

I Gminny Konkurs Plastyczny CUDA GMINY ANDRYCHÓW - rozstrzygnięty. Uczestnicy konkursu, tak od serca zobrazowali zwykłe-niezwykłe miejsca , wszystko to, co ich urzeka w naszym regionie, na co warto zwrócić uwagę i o czym należy pamiętać.

20 maja 2021
Konkurs "Maskotka Beskid Media"

Prace Łukasza i Karolinki Sordyl zostały docenione w konkursie na maskotkę Beskid Media.

19 maja 2021
Wyniki XIV edycji konkursu "Świetlik"

Znamy wyniki XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Z dumą informujemy o świetnych osiągnięciach uczniów naszej szkoły.

17 maja 2021
Mini Mistrzostwa klas III w Piłkarzykach

W dniu 14 maja odbyły się finały III klas SP w Mini Mistrzostwach Piłki Nożnej w Piłkarzykach.

28 kwietnia 2021
XXVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

Znane są już wyniki XXVIII MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MIESZKAM W BESKIDACH” organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej. Celem tego konkursu jest rozbudzanie i poszerzanie wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych szeroko

20 kwietnia 2021
Kangur Matematyczny 2021

W czwartek, 22 kwietnia, kolejny już raz w naszej szkole odbędzie się konkurs Kangur Matematyczny.

20 kwietnia 2021
XVI Gminny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją dla dzieci” 2021r.

XVI Gminny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją dla dzieci” 2021 - odbył się w wersji on-line. Spośród uczniów reprezentujących naszą szkołę nagrody zdobyli: Hanna Żydek z klasy 1d - II miejsce, Adam Bizoń z klasy 3 c - wyróżnienie

08 kwietnia 2021
Kaktus 2021

Z radością informujemy, że Kacper Fraś z kl. IIIc pod opieką mgr Anety Bizoń otrzymał wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym KAKTUS 2021.Konkurs odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Wojewody Małopolskiego,

07 kwietnia 2021
Wyniki konkursu plastycznego "Autyzm - w niebieskim świecie"

30 marca 2021 roku odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej IV Powiatowego Konkursu Plastycznego AUTYZM - W NIEBIESKIM ŚWIECIE. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Wicestarosty Powiatu Wadowickiego i Burmistrza Andrychowa.

01 kwietnia 2021
Wyniki Szkolnego Konkursu Literackiego "Niezwykłe Przygody Kota"

Miło nam poinformować, że mamy już wyniki SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO na opowiadanie o ,,NIEZWYKŁYCH PRZYGODACH KOTA…”. Konkurs adresowany był do uczniów klas III. Jego celem było przede wszystkim rozbudzenie dziecięcej wyobraźni.

25 marca 2021
16 marca 2021
Wyniki konkursu: „Podróże i wędrówki Jana Pawła II”

W konkursie organizowanym przez bibliotekę szkolną z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II nagrody otrzymują:

15 marca 2021
Mini mistrzostwa

W marcu w Naszej Szkole odbyły się eliminacje i finał mini mistrzostw Europy w piłkarzykach. Do rozgrywek zgłosiło się ponad 30 drużyn dwu osobowych z klas drugich szkoły podstawowej. Każdy uczestnik wylosował kraj jaki reprezentował, zadaniem było

07 marca 2021
Konkurs "Świetlik"

9 marca zostanie przeprowadzony test konkursowy XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".

21 lutego 2021
Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas pierwszych „Jan Paweł II w oczach dziecka” został rozstrzygnięty. Święty Jan Paweł II zawsze podkreślał swoją więź z dziećmi i młodzieżą. Od początku swego

17 lutego 2021
Szkolny Konkurs Literacki

,,NIESAMOWITE PRZYGODY KOTA…” Zachęcamy wszystkich uczniów klas III do wzięcia udziału w konkursie literackim zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Kota, obchodzonego 17 lutego. Dzień ten został ustanowiony po to, aby podkreślić znaczenie obecności

11 lutego 2021
Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas I - III

Wreszcie udało nam się zakończyć konkurs zorganizowany z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Był on adresowany do uczniów z klas I – III.Każda grupa wiekowa miała do wykonania inny temat.KLASY I – ,,MISIU W SWOIM ULUBIONYM UBRANKU”KLASY II -

09 lutego 2021
Konkurs plastyczny ,,Prawdziwa wolność lubi bezpromilowe klimaty"

Kolejny sukces naszego ucznia. Tym razem Łukasz Sordyl zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach XIII edycji kampanii "NO PROMIL NO PROBLEM”.

26 stycznia 2021
XXIII Gminny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie w oczach dziecka”

Celem tegorocznego konkursu było zachęcenie do postrzegania piękna i atmosfery świąt, pielęgnowanie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych, oraz pobudzanie aktywności twórczej dzieci, rozwijanie wrażliwości na piękno i estetykę.

23 stycznia 2021
XXVIII Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

W Konkursie on-line zorganizowanym przez CKiW w Andrychowie – WDK w Targanicach wzięło udział 72 recytatorów. Jury obejrzało i wysłuchało nadesłanych nagrań z prezentacjami.

08 stycznia 2021
Talenty 2020 - sukces Milenki z 4a!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 6 stycznia br. jury Konkursu "Talenty 2020" organizowanego przez Wadowickie Centrum Kultury przyznało uczennicy klasy 4a Milenie Markowskiej nagrodę Talent 2020 w kategorii "Film" w drugiej grupie wiekowej (klasy

realizacja strony internetowej - weboski