Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Aktualności

22 listopada 2022
Konkurs Ekologiczny

Nasi uczniowie wiele razy dowiedli, że zagadnienie ekologii nie jest im obce. Często uczestniczą w zbiórkach surowców wtórnych, akcjach " Sprzątania świata" i niewątpliwie mają już sporą wiedzę dotyczącą działań proekologicznych, które

17 listopada 2022
Skarpetki atakują! Nie wierzysz?

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas I-III ( można z rodzicami, a na pewno warto!) do poznania niezwykłych przygód skarpetek, o których Justyna Bednarek opowiada w pięciu książkach. Przeczytajcie jeden tom lub chociaż jeden rozdział z książki.

16 listopada 2022
Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!

Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!” – konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego Małopolska Policja wraz z partnerami ogłaszają konkurs dla uczniów szkół podstawowych i

13 listopada 2022
Benefis Naszej Rodziny

W ramach projektu „Benefis Naszej Rodziny” Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Solny Gwarek realizuje wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest wzmocnienie więzi rodzinnych, celebrowanie wspólnie spędzonego czasu oraz własnej wyjątkowości.

10 listopada 2022
Recytacja Konopnickiej

Kończy się rok 2022. To był rok naszej patronki szkoły Marii Konopnickiej. Główne uroczystości przeżywaliśmy w maju. Warto jednak wrócić do najbardziej znanych wierszy Marii Konopnickiej dla dzieci. Proponujemy konkurs recytacji tych wierszy wśród

10 listopada 2022
Konkurs fotograficzny "Przyłapani na czytaniu"

Rozpoczynają się długie jesienno-zimowe wieczory. To najlepsza okazja, by spędzić trochę więcej czasu czytając książki. Proponujemy Wam konkurs fotograficzny! Zróbcie zdjęcie sobie lub komuś bliskiemu podczas czytania. Zdjęcia w formacie A5 należy

03 listopada 2022
XVI Międzybiblioteczny Konkurs Plastyczny pt.: „O czym śnią postaci z książek?”

Zespół Szkół Samorządowych w Targanicach im. Jana Pawła II oraz Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zapraszają do udziału w XVI Międzybibliotecznym Konkursie Plastycznym pt.: „O czym śnią postaci z książek?” REGULAMIN KONKURSU

23 października 2022
Sukces ortograficzny

Z dumą informujemy, że 6 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do wojewódzkiego finału X Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii".

11 października 2022
Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego ,,Nasze Zwierzaki”

Z przyjemnością informujemy, że SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY ,,NASZE ZWIERZAKI” został rozstrzygnięty. Konkurs został ogłoszony z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt. Mogli w nim wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Prace

14 września 2022
KONKURS FOTOGRAFICZNY

Z okazji zbliżającego się (4 października) Światowego Dnia Zwierząt zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM ,,NASZE ZWIERZAKI”. www.aaareplica.it

14 września 2022
KONKURS PLASTYCZNY

Z okazji przypadającego 2 października Dnia Aniołów Stróżów zachęcamy uczniów klas IV - VIII do wzięcia udziału w konkursie plastycznym ,,ANIOŁ”.

20 czerwca 2022
„AUTYZM – w niebieskim świecie - kolorowym” - laureaci

Z wielką przyjemnością informujemy, iż w gronie autorów najciekawszych prac zgłoszonych do V edycji POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „AUTYZM – w niebieskim świecie - kolorowym” znalazła się praca wykonana przez ucznia naszej szkoły - Łukasza Sordyla.

16 czerwca 2022
Mieszkam w Beskidach

Dobiegła końca XXIX edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „MIESZKAM W BESKIDACH” 2021/2022. Celem konkursu było pokazanie piękna naszej „Małej ojczyzny” Beskidów.W konkursie wzięło udział około sześciu tysięcy uczestników z Polski,

13 czerwca 2022
Wyniki Szkolnego Konkursu Literackiego" Niezwykłe Przygody Kota..."

Miło nam poinformować, że mamy już wyniki SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO na opowiadanie o ,,NIEZWYKŁYCH PRZYGODACH KOTA…”. Konkurs adresowany był do uczniów klas III. Jego celem było przede wszystkim rozbudzenie dziecięcej wyobraźni. Jury

13 czerwca 2022
Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 4-8 - linki

Jeśli chcesz wziąć udział w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego kliknij w odpowiedni link, wpisz swoje imię i nazwisko i zacznij odpowiadać na pytania. Pamiętaj o limicie czasowym na dane pytanie. Linki są aktywne dzisiaj do godziny 20:00. Good luck! :-)

10 czerwca 2022
XVII Małopolski Konkurs Plastyczny

,,Przedmioty mają swoje niezwykłe historie. Zdarza się, że przechodzą z rąk do rąk, zyskując kolejne życie dzięki nowym właścicielom. Czasem przez wszystkie lata swej wiernej służby pozostają w jednym miejscu przy tej samej osobie…”

08 czerwca 2022
Podziękowanie - Zbiórka Zakrętek

Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za udział w akcji ,,DAJ SIĘ ZAKRĘCIĆ”. Miała ona na celu nie tylko pozyskanie funduszy na szlachetny cel, ale także była przedsięwzięciem proekologicznym. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA

06 czerwca 2022
Z ortografią za pan brat

To określenie idealnie pasuje do sześciu uczniów naszej szkoły, którzy postanowili zmierzyć się z tą jakże trudną dyscypliną .

06 czerwca 2022
Wielka Zbiórka Surowców Wtórnych

W dniach 7- 9 czerwca wszyscy uczniowie mogą wziąć udział w WIELKIEJ ZBIÓRCE SUROWCÓW WTÓRNYCH zorganizowanej w naszej szkole. Będziemy zbierać: zużyte baterie, ostemplowane znaczki - wycięte z kopert lub kartek pocztowych z półcentymetrowym

03 czerwca 2022
Podsumowanie konkursu fotograficznego „Wiosna w obiektywie”

Miło nam poinformować, że konkurs Fotograficzny ,,Wiosna w obiektywie” został rozstrzygnięty.

30 maja 2022
Konkurs ,, No promil, no problem"

XIV edycja kampanii społecznej „No promil – no problem” przebiegła pod hasłem „Prawdziwa odwaga lubi bezpromilowe klimaty”. Podobnie, jak w roku ubiegłym, włączyliśmy się w działania promujące właściwe postawy kierowców na terenie naszej

25 maja 2022
Wyniki konkursu Kangur Matematyczny

W końcu są już wyniki konkursu Kangur Matematyczny. Nasi uczniowie znów nie zawiedli. Wielu z nich otrzymało wyróżnienie i wynik bardzo dobry, ale było też sporo osób, którym naprawdę niewiele brakło.

realizacja strony internetowej - weboski