Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Aktualności

16 marca 2023
Benefis i sukces rodzin w wojewódzkim konkursie

W dniu 7 marca 2023 r., odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom wojewódzkiego konkursu "Benefis Naszej Rodziny" adresowanego do rodzin wszystkich uczniów placówek oświatowych gmin Małopolski. Laureatami konkursu były rodziny,

03 marca 2023
Międzyszkolne Zawody Matematyczne Klas czwartych

Dnia 3 marca w Naszej Szkole odbyły się Międzyszkolne Zawody Matematyczne Klas czwartych.

19 stycznia 2023
Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „ O czym śnią książki?”

W konkursie plastycznym uczniowie zdobyli następujące wyniki: I miejsce: Lena Szczepańska , II miejsce: Kacper Kiszczak . Gratulujemy! Wszystkich uczniów zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach plastycznych organizowanych przez bibliotekę

03 stycznia 2023
Biblioteczny Konkurs na Projekt Niesamowitej Skarpety

Nagrodzeni w Konkursie na Projekt Niesamowitej Skarpety (bohaterki książek Justyny Bednarek) Grand Prix: Mikołaj Frysztak z kl. I c, Emilia Powroźnik z kl. II d I miejsce: Paulina Koryga z kl. 3a, Kinga Koczur z kl. I c, Milena Mikuła z kl. I a,

19 grudnia 2022
Konkurs recytatorski

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2022 - Rokiem Marii Konopnickiej, 23 maja br. obchodzona była 180 rocznica urodzin pisarki. Z tej okazji biblioteka szkolna zaprosiła uczniów klas młodszych do poznania poezji znanej Polki. 1 grudnia 2022 r.

18 grudnia 2022
Konkurs Świetlik

Rozpoczynamy zapisy do XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Prosimy o zgłaszanie udziału nauczycielom przyrody do 20 stycznia 2023 r. a w klasach 1- 3 swoim wychowawcom. Opłata konkursowa wynosi 15 zł. Należy także dostarczyć

15 grudnia 2022
Konkurs piernikowy

Czas świąt Bożego Narodzenia kojarzy nam się wieloma przyjemnymi chwilami, smakami i zapachami m.in. pierniczków, pomarańczy, choinki. Jednym z najpiękniejszych świątecznych smaków są pierniczki.

12 grudnia 2022
Konkurs recytatorski

7 grudnia 2022 roku w Wiejskim Domu Kultury w Targanicach odbywały się przesłuchania konkursowe w ramach jubileuszowego XXX Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej im. Jana Fujawy.

08 grudnia 2022
Konkurs plastyczny

W dniach 15 i 16 listopada 2022 roku w Wiejskim Domu Kultury w Inwałdzie odbył się VII KONKURS MALARSTWA I RYSUNKU„PLAMĄ I KRESKĄ – W DŻUNGLI WYOBRAŹNI. LAS I JEGO OCZY”. Tegoroczna edycja dedykowana była francuskiemu malarzowi Henriemu Rousseau.To

04 grudnia 2022
Szkolny Konkurs Recytatorski

30 listopada odbyły się szkolne eliminacje do gminnego XXX Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej im. Jana Fujawy. Uczestnicy byli oceniani w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV - VI i VII - VIII. Każdy uczestnik pięknie wyrecytował wiersz o tematyce

22 listopada 2022
Konkurs Ekologiczny

Nasi uczniowie wiele razy dowiedli, że zagadnienie ekologii nie jest im obce. Często uczestniczą w zbiórkach surowców wtórnych, akcjach " Sprzątania świata" i niewątpliwie mają już sporą wiedzę dotyczącą działań proekologicznych, które

17 listopada 2022
Skarpetki atakują! Nie wierzysz?

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas I-III ( można z rodzicami, a na pewno warto!) do poznania niezwykłych przygód skarpetek, o których Justyna Bednarek opowiada w pięciu książkach. Przeczytajcie jeden tom lub chociaż jeden rozdział z książki.

16 listopada 2022
Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!

Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!” – konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego Małopolska Policja wraz z partnerami ogłaszają konkurs dla uczniów szkół podstawowych i

13 listopada 2022
Benefis Naszej Rodziny

W ramach projektu „Benefis Naszej Rodziny” Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Solny Gwarek realizuje wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest wzmocnienie więzi rodzinnych, celebrowanie wspólnie spędzonego czasu oraz własnej wyjątkowości.

10 listopada 2022
Recytacja Konopnickiej

Kończy się rok 2022. To był rok naszej patronki szkoły Marii Konopnickiej. Główne uroczystości przeżywaliśmy w maju. Warto jednak wrócić do najbardziej znanych wierszy Marii Konopnickiej dla dzieci. Proponujemy konkurs recytacji tych wierszy wśród

10 listopada 2022
Konkurs fotograficzny "Przyłapani na czytaniu"

Rozpoczynają się długie jesienno-zimowe wieczory. To najlepsza okazja, by spędzić trochę więcej czasu czytając książki. Proponujemy Wam konkurs fotograficzny! Zróbcie zdjęcie sobie lub komuś bliskiemu podczas czytania. Zdjęcia w formacie A5 należy

03 listopada 2022
XVI Międzybiblioteczny Konkurs Plastyczny pt.: „O czym śnią postaci z książek?”

Zespół Szkół Samorządowych w Targanicach im. Jana Pawła II oraz Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zapraszają do udziału w XVI Międzybibliotecznym Konkursie Plastycznym pt.: „O czym śnią postaci z książek?” REGULAMIN KONKURSU

23 października 2022
Sukces ortograficzny

Z dumą informujemy, że 6 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do wojewódzkiego finału X Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii".

11 października 2022
Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego ,,Nasze Zwierzaki”

Z przyjemnością informujemy, że SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY ,,NASZE ZWIERZAKI” został rozstrzygnięty. Konkurs został ogłoszony z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt. Mogli w nim wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Prace

14 września 2022
KONKURS FOTOGRAFICZNY

Z okazji zbliżającego się (4 października) Światowego Dnia Zwierząt zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM ,,NASZE ZWIERZAKI”. www.aaareplica.it

14 września 2022
KONKURS PLASTYCZNY

Z okazji przypadającego 2 października Dnia Aniołów Stróżów zachęcamy uczniów klas IV - VIII do wzięcia udziału w konkursie plastycznym ,,ANIOŁ”.

realizacja strony internetowej - weboski