Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Aktualności

17 września 2023
Konkurs na logo

W związku z rozpoczęciem swojej działalności, Dekanalny Wolontariat Pomocy Chorym ogłasza konkurs na logo, czyli unikalny znak graficzny służący identyfikacji wizualnej tej organizacji.

05 września 2023
Kto czyta, żyje podwójnie.

Drodzy Uczniowie klas siódmych i ósmych!

07 czerwca 2023
Sukcesy sportowe ucznia klasy 1b

"Każde dziecko o tym wie:Chcesz być zdrowy - ruszaj się!Sport to bardzo ważna sprawa.Są reguły, jest zabawa. (...)Sport nauczyć może wiele.Zdrowy duch jest w zdrowym ciele,a z wszystkiego jedna racja:górą sport i rekreacja!" Śpieszymy ogłosić, iż

05 czerwca 2023
Konkurs Plastyczny ,,Nie czas na nudę!"

W ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizowane są corocznie konkursy profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów. Wśród nich konkurs plastyczny ,,Nie czas na nudę!”

31 maja 2023
Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Klasy 1-3

Dnia 15.05 odbył się u nas coroczny Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 1-3.Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom!Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego przez wychowawców.

30 maja 2023
Turniej Szachowy

W dniu 30.05.2023r. odbył się Szkolny Turniej Szachowy klas młodszych. Reprezentanci klas drugich i trzecich rywalizowali w rozgrywkach szachowych w 8 rundach. Ostatecznie I miejsce zajął Oskar Górny, II miejsce Michał Bury, III miejsce Piotr Bury. Wszyscy

30 maja 2023
Czytam z klasą lekturki spod chmurki

„Czytam z klasą lekturki spod chmurki" to międzynarodowy projekt edukacyjny, dzięki któremu czytanie staje się świetną zabawą. Uczniowie klasy 1b wzięli udział w IV edycji tego projektu. Wspólnie omawialiśmy takie pozycje książkowe jak „Pilot i ja"

24 maja 2023
Udział w projekcie English Special Days

English Special Days to ogólnopolski projekt edukacyjny mający na celu budzenie zainteresowania dzieci językiem angielskim. Klasa 1b w ciągu 9 miesięcy zrealizowała 10 zajęć poświęconych "nietypowym dniom". Były to np. Tea Pot Day, Apple Day, Teddy Bear

24 maja 2023
Akademia Bezpiecznego Puchatka

W kwietniu 2023 roku klasy 1a, 1b, 1c i 1d zakończyły udział w programie edukacyjnym "Akademia Bezpiecznego Puchatka". Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak dbać o bezpieczeństwo: w szkole, w domu, w internecie, ale także w relacjach z rówieśnikami.

24 maja 2023
Szelki- humor w literaturze -kl. IV-VIII

17 maja 2023 r. w Domu Kultury w Sułkowicach-Bolęcinie odbyły się przesłuchania konkursowe XVI Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Szelki – humor w literaturze”. Naszą szkołę w III grupie wiekowej ( czyli uczniów klas IV-VI) reprezentowały trzy

23 maja 2023
Sukcesy recytatorskie naszych uczniów.

22 maja w ZSS w Rzykach odbył się gminny konkurs recytatorski,, Spotkanie z poezją twórców beskidzkich ", propagujący wiersze lokalnych poetów. Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów z klasy 6d oraz dwie uczennice z klasy 3d. Wszyscy zostali

22 maja 2023
Wyniki konkursu Kangur Matematyczny

Są już wyniki konkursu Kangur Matematyczny. Nasi uczniowie znów nie zawiedli. Wielu z nich otrzymało wyróżnienie, ale było też sporo osób, którym naprawdę niewiele brakło.

20 maja 2023
Deszcz nagród w konkursie Świetlik - aktualizacja

Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w XIV Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik".

20 maja 2023
DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

19 maja obchodziliśmy Dzień Dobrych Uczynków, święto społecznych, bezinteresownych działań. Pomysłodawcą święta jest Fundacja Ekologiczna Arka. Jej członkowie wpadli na taki pomysł w 2005r i do dziś promują tą inicjatywę w społeczeństwie.

18 maja 2023
Sukces naszego ucznia

Z dumą zawiadamiamy, że uczeń klasy 8e, Kryspin Adamczyk, otrzymał wyróżnienie w małopolskim konkursie na fotoreportaż „Patrzer – przygoda zaczyna się tuż za progiem”, zorganizowanym przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek

17 maja 2023
XVI Gminny Konkurs Recytatorski "Szelki- humor w literaturze"

17 maja 2023 roku w Domu Kultury w Sułkowicach-Bolęcinie odbył się XVI Gminny Konkurs Recytatorski "Szelki- humor w literaturze". Naszą szkołę w II kategorii wiekowej reprezentowali : Milena Mikuła Ia, Lena Żak Ia, Hubert Gwoździewicz Ib, Mikołaj

15 maja 2023
,,Mieszkam w Beskidach”- nagrody rozdane!

W tym roku odbyła się jubileuszowa, XXX edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”. Mała Beskidzka Ojczyzna, jej życie codzienne, obraz teraźniejszy i miniony to główna inspiracja jaką organizatorzy proponują uczestnikom

15 maja 2023
Konkurs MONOGRAFIE

Celem Konkursu Książki Artystycznej MONOGRAFIE jest rozwijanie umiejętności wypowiedzi artystycznej , kształcenie wrażliwości estetycznej oraz popularyzacja tematyki z zakresu historii sztuki i muzyki.

14 maja 2023
Szkolny Konkurs Plastyczny „Mój przepis na SZCZĘŚCIE!”

Cele konkursu: Każdy marzy o tym, by BYĆ SZCZĘŚLIWYM. Jednak dla każdego te słowa mogą znaczyć coś innego. Wspólnie spędzony czas z rodziną, świetna zabawa z koleżankami czy kolegami na podwórku, wyprawa w nieznane… ilu ludzi tyle pomysłów na

11 maja 2023
Jestem przyjacielem lasu

10 maja 2023 r. w Zespole Szkół Samorządowych w Zagórniku odbył się XIV Gminny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas trzecich pod hasłem "Jestem przyjacielem lasu".

07 maja 2023
Gminny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją dla dzieci”

Miło nam poinformować, że 13 kwietnia 2023 r. w XVIII Gminnym Konkursie Recytatorskim „Spotkanie z poezją dla dzieci” naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z kl. 6b: Iga Węglarz i Gabriela Smaza. Organizatorem tego konkursu od 18 lat jest

04 maja 2023
Mistrzowie ortografii w konkursie ,,Z ortografią na TY”

27 kwietnia 2023r. w Zespole Szkół Samorządowych w Roczynach 56 uczniów z 11 szkół Gminy Andrychów wzięło udział w XX edycji Gminnego Konkursu Ortograficznego, który odbył się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Andrychowa. Zadania zostały przygotowane

realizacja strony internetowej - weboski