Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Aktualności

12 kwietnia 2024
Sukcesy naszych recytatorów

11 kwietnia w Domu Kultury w Sułkowicach - Bolęcinie odbył się XIX Gminny Konkurs Recytatorski ,,Spotkanie z poezją dla dzieci".

06 kwietnia 2024
Konkurs czytelniczy ,,Kto czyta, żyje podwójnie"

Za nami już trzy konkursy czytelnicze z lektur obowiązkowych dla klas siódmych i ósmych. Cieszymy się, że wzięło w nich udział tak wielu uczniów. Utrzymujemy bardzo wysoki poziom i ogromną konkurencję .

21 marca 2024
Kangur Matematyczny

21 marca odbyła się XXXIII edycja Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Według organizatorów, główną umiejętnością badaną przez Kangura jest umiejętność myślenia logicznego, a nie czysta wiedza i znajomość wzorów.W naszej szkole do

17 marca 2024
11 marca 2024
Międzyszkolne Zawody Matematyczne klas 4

Dnia 7 marca w Naszej Szkole odbyły się Międzyszkolne Zawody Matematyczne Klas czwartych.

06 marca 2024
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus”

Jak co roku w naszej szkole odbył się Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym TSSP im. Piotra Michałowskiego w Krakowie pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego,

09 lutego 2024
Zawody sportowe - koszykówka

Drużyna z Naszej szkoły zajęła II miejsce w zawodach w powiecie wadowickim.Graulacje!

07 lutego 2024
Gminny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie w oczach dziecka”

Już po raz kolejny uczniowie klas 1-3 z naszej szkoły, wzięli udział w corocznym Gminnym Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie w oczach dziecka”, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Inwałdzie.

25 stycznia 2024
I Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

23 stycznia 2024r. kilku uczniów z klas 1-3, wzięło udział w I Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Panu”. Miło nam poinformować, iż Anna Zielińska z kl. 1d zdobyła I miejsce, a Liliana Pluciak z kl. 2a otrzymała wyróżnienie.

15 stycznia 2024
Konkurs czytelniczy ,,Kto czyta, żyje podwójnie"

Za nami już dwa konkursy czytelnicze z lektur obowiązkowych dla klas siódmych i ósmych. Cieszymy się, że wzięło w nich udział tak wielu uczniów. Poziom był bardzo wysoki, a konkurencja ogromna. Główne nagrody (Grand Prix) to bony podarunkowe do

12 grudnia 2023
Sukcesy naszych recytatorów

5 grudnia w Targanicach odbył się XXXI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI RELIGIJNEJ IM. JANA FUJAWY. Reprezentowało nas ośmioro uczniów:W kategorii klas 4 – 6: Hanna Żydek (4d), Katarzyna Tupaj (5c), Alicja Ćwiertka (5e) i Jagoda Syty (5e)W kategorii klas 7 -

23 listopada 2023
„PLAMĄ I KRESKĄ – ZA WIDNOKRĘGIEM WYOBRAŹNI. FANTASTYKA I FANTAZJA”

W dniach 7 i 8 listopada 2023 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w VIII Konkursie Malarstwa i Rysunku „PLAMĄ I KRESKĄ – ZA WIDNOKRĘGIEM WYOBRAŹNI. FANTASTYKA I FANTAZJA”. Konkurs miał charakter warsztatowy. Wśród 97 uczestników w

21 listopada 2023
XXX Gminny Konkurs Ekologiczny pt. „Zostań przyjacielem Ziemi”

O Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej zorganizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie pod hasłem: ,,Zostań przyjacielem Ziemi” pisaliśmy całkiem niedawno. Dziś chcemy uzupełnić listę

15 listopada 2023
XXX Gminny Konkurs Ekologiczny pt. ,,Zostań przyjacielem Ziemi "

Jak co roku trzecioklasiści ze wszystkich szkół podstawowych rywalizowali ze sobą w Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej zorganizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie pod hasłem: ,,Zostań

28 września 2023
Światowy Dzień Zwierząt

Corocznie 4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt.

24 września 2023
Światowy Dzień Królika

Z okazji zbliżającego się 26 września Światowego Dnia Królika Samorząd Uczniowski zachęca

17 września 2023
Konkurs na logo

W związku z rozpoczęciem swojej działalności, Dekanalny Wolontariat Pomocy Chorym ogłasza konkurs na logo, czyli unikalny znak graficzny służący identyfikacji wizualnej tej organizacji.

05 września 2023
Kto czyta, żyje podwójnie.

Drodzy Uczniowie klas siódmych i ósmych!

07 czerwca 2023
Sukcesy sportowe ucznia klasy 1b

"Każde dziecko o tym wie:Chcesz być zdrowy - ruszaj się!Sport to bardzo ważna sprawa.Są reguły, jest zabawa. (...)Sport nauczyć może wiele.Zdrowy duch jest w zdrowym ciele,a z wszystkiego jedna racja:górą sport i rekreacja!" Śpieszymy ogłosić, iż

05 czerwca 2023
Konkurs Plastyczny ,,Nie czas na nudę!"

W ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizowane są corocznie konkursy profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów. Wśród nich konkurs plastyczny ,,Nie czas na nudę!”

31 maja 2023
Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Klasy 1-3

Dnia 15.05 odbył się u nas coroczny Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 1-3.Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom!Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego przez wychowawców.

realizacja strony internetowej - weboski