Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

SUKCESY KLAS I -III

Semestr I

XXX Gminny Konkurs Ekologiczny pt. „Zostań przyjacielem Ziemi” - kategoria praca plastyczna

Agata Miodońska kl. 1c – II miejsce

Aurelia Gołuszka kl. 1d – III miejsce

XXX Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej pt. ,,Zostań przyjacielem Ziemi”

Nina Adamek kl. 3c – III miejsce

XXVI Gminny konkurs plastyczny „Boże Narodzenie w oczach dziecka”

Patrycja Gawęda kl. 1a – I miejsce

Stanisław Babik kl. 1a – I miejsce

Jakub Kubień kl. 1b – I miejsce

Kacper Kowalski kl. 1b – II miejsce

Agata Miodońska kl. 1c – I miejsce

Laura Miękina kl. 1c – I miejsce

Amelia Szkot kl. 1d – I miejsce

Aurelia Gołuszka kl. 1d – II miejsce

Martyna Pacut kl. 2a – I miejsce

Alicja Łysoń kl. 2a – III miejsce

Lena Lasek kl. 2b – I miejsce

Julia Prus kl. 2c – I miejsce

Stanisław Fujawa kl. 2c – I miejsce

Tomasz Warchał kl. 2d – I miejsce

Dorota Bogunia kl. 3a – I miejsce

Aleksandra Babik kl. 3a – II miejsce

Lena Masiuk kl. 3b – I miejsce

Urszula Małolepszy kl. 3b – I miejsce

Zofia Mrzygłód kl. 3c – I miejsce

Tymoteusz Nowak kl. 3c – I miejsce

Aleksandra Mrzyk kl. 3d – wyróżnienie

I Gminny konkurs kolęd i pastorałek „Śpiewajmy Panu”

Anna Zielińska kl. 1d – I miejsce

Liliana Pluciak kl. 2a – wyróżnienie

Konkurs Plastyczny – „List do św. Mikołaja- święta na starej fotografii”

Nina Ćwiertka kl. 1a – I miejsce

Adam Kamiński kl. 1a – wyróżnienie

Laura Sołtysiak kl. 1a – wyróżnienie

Julia Prus kl. 2c – II miejsce

Nina Adamek kl. 3c – II miejsce

Alicja Kamińska kl. 3c – wyróżnienie

V Konkurs Plastyczno-Literacki – „Słówko w ramie”

Martyna Pacut kl. 2a – wyróżnienie

Semestr II

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Hubert Gwoździewicz kl. 2b – wyróżnienie

Antoni Rusinek kl. 2b – wyróżnienie

Mikołaj Frysztak kl. 2c – wyróżnienie

Róża Pająk kl. 2d – wyróżnienie

Kajetan Budowski kl. 3d – wyróżnienie

I Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Na Szczycie”

Stanisław Babik kl. 1a – I miejsce

Hanna Wawrzeszkiewicz kl. 1c – I miejsce

Patrycja Gawęda kl. 1a – II miejsce

Weronika Ciba kl. 3b – II miejsce

Nina Adamek kl. 3c – II miejsce

Stanisław Fujawa kl. 2c – III miejsce

Zofia Oliwa kl. 3a – III miejsce

Agata Jasiak kl. 1b – wyróżnienie

Jan Rajda kl. 1b – wyróżnienie

Karolina Gawęda kl. 2b – wyróżnienie

Weronika Master kl. 2c – wyróżnienie

XVII Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Stanisław Babik kl. 1a – Laureat

Laura Miękina kl. 1c – Laureat

Kacper Barcik kl. 1a – wyróżnienie

Krzysztof Kubic kl. 1b – wyróżnienie

Antoni Wróbel kl. 1c – wyróżnienie

Borys Batek kl. 1c – wyróżnienie

Jan Brzazgacz kl. 1c – wyróżnienie

Włodzimierz Sordyl kl. 1c – wyróżnienie

Anna Zielińska kl. 1d – wyróżnienie

Milena Górska kl. 2a – wyróżnienie

Hubert Gwoździewicz – wyróżnienie

Mikołaj Frysztak kl. 2c – wyróżnienie

Mikołaj Trojak kl. 2c – wyróżnienie

Pola Handerska kl. 2d – wyróżnienie

Iga Sternal kl. 2d – wyróżnienie

Urszula Małolepszy kl. 3b – wyróżnienie

Igor Kudłacik kl. 3b – wyróżnienie

Miłosz Malczyk kl. 3c – wyróżnienie

Jakub Koczur kl. 3c – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus”

Nina Adamek kl. 3c – wyróżnienie

Miłosz Malczyk kl. 3c – wyróżnienie

Tymoteusz Nowak kl. 3c – wyróżnienie

Gminny Konkurs Przyrodniczy Klas Trzecich „Łąka i las w wiosenny czas”

Wojciech Wrona kl. 3d – II miejsce

Emilia Powroźnik kl. 3d – III miejsce

Gminny Konkurs Plastyczny „Czysty świat wokół nas”

Róża Kiedrowska kl. 1c – I miejsce

Jagoda Mizera kl. 1c – I miejsce

Yaroslaw Mazan kl. 2a – I miejsce

Kamil Skrzypek kl. 3a – I miejsce

Nikola Walczak kl. 3a – I miejsce

Antonina Okręglicka kl 3c – I miejsce

Oliwier Sordyl kl. 3c – I miejsce

Karolina Stańczak kl. 1a – II miejsce

Antoni Prochot kl. 1a – II miejsce

Kacper Kowalski kl. 1b – II miejsce

Kinga Koczur kl. 2c – II miejsce

Aleksandra Michalik kl. 2c – II miejsce

Milena Korzonkiewicz-Koman kl. 2d – II miejsce

Kacper Bandoła kl. 3d – II miejsce

Anna Zielińska kl. 1d – III miejsce

Matylda Finnegan kl. 1d – III miejsce

Karolina Gawęda kl. 2b – III miejsce

Barbara Pękala kl. 3d – III miejsce

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ekologiczny pojazd”

Adam Gajczak kl. 3c – wyróżnienie

Mikołaj Szatan kl. 3c – wyróżnienie

Konkurs Plastyczny „Taki mały, taki duży może świętym być”

Julia Prus kl. 2c – wyróżnienie

Aleksandra Jantos 2c - wyróżnienie

Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla klas 1-3

Kajetan Górski kl. 1d – I miejsce

Jakub Górski kl. 2b – I miejsce

Emilia Powroźnik kl. 3d – I miejsce

Nina Kożuch kl. 1d – II miejsce

Mikołaj Frysztak kl. 2c – II miejsce

Weronika Wnęczak kl. 3c – II miejsce

Wiktor Jarosz kl. 1d – III miejsce

Milena Górska kl. 2a – III miejsce

Natalia Dyrcz kl. 3d – III miejsce

Olimpiada Sportowa Pierwszoklasistów

Zuzanna Witek kl. 1a – I miejsce

Wojtek Bystrzycki kl. 1a – I miejsce

Jan Rajda kl. 1b – I miejsce

Maksymilian Przystał kl. – I miejsce

Jakub Kubień kl. 1b – I miejsce

Laura Miękina kl. 1c – I miejsce

Włodzimierz Sordyl kl. 1c – I miejsce

Hanna Wawrzeszkiewicz kl. 1c – I miejsce

Zofia Szafrańska kl. 1c – I miejsce

Kornelia Machander kl. 1c – I miejsce

Justyna Stachnik kl. 1c – I miejsce

Olaf Masiuk kl. 1c – I miejsce

Szkolny Konkurs Plastyczny o Koziołku Matołku

Antoni Wróbel kl. 1c – Grand Prix

Leon Smaza kl. 1c – Grand Prix

Martyna Pacut kl. 2a – Grand Prix

Aurelia Sordyl kl. 3b – Grand Prix

Justyna Stachnik kl. 1c – I miejsce

Julia Rokowska kl. 1c – I miejsce

Jagoda Kołaczek kl. 1c – I miejsce

Jagoda Mizera kl. 1c – I miejsce

Kajetan Górski kl. 1d – I miejsce

Jakub Górski kl. 2b – I miejsce

Lena Lasek kl. 2b – I miejsce

Fabian Skrzypczak kl. 2b – I miejsce

Julia Prus kl. 2c – I miejsce

Aleksandra Kudłacik kl. 2c – I miejsce

Alicja Dziob kl. 2c – I miejsce

Ida Springer kl. 2c – I miejsce

Lena Magiera kl. 2d – I miejsce

Urszula Małolepszy kl. 3b – I miejsce

Weronika Ciba kl. 3b – I miejsce

Lena Masiuk kl. 3b – I miejsce

Agata Miodońska kl. 1c – II miejsce

Martyna Marczyńska kl. 1c – II miejsce

Róża Kiedrowska kl. 1c – II miejsce

Roksana Adamus kl. 2b – II miejsce

Aleksandra Michalik kl. 2c – II miejsce

Oliwier Pawlik kl. 3b – II miejsce

Nadia Płonka kl. 3b – II miejsce

Amelia Pytel kl. 3b – II miejsce

Borys Batek kl. 1c – III miejsce

Stanisław Fujawa kl. 2c – III miejsce

Igor Kudłacik kl. 3b – III miejsce

Kaja Płonka kl. 3b – III miejsce

Jan Kolasa kl. 3b – III miejsce

Wojciech Gurdek kl. 3b – III miejsce

Krystian Bizoń kl. 3b – III miejsce

Alan Frydel kl. 3b – III miejsce

Olha Vertel kl. 3b – III miejsce

Piotr Cieślak kl. 3b – III miejsce

Kajetan Rajda kl. 3b – III miejsce

Maksymilian Frydel kl. 2b – wyróżnienie

Karolina Gawęda kl. 2b – wyróżnienie

Aleksandra Klimas kl. 2b – wyróżnienie

Aleksandra Jantos kl. 2c – wyróżnienie

Szkolny konkurs „Przytulanka – Radowanka”

Kamil Skrzypek kl. 3a – nagroda

Wiosenny Szkolny Turniej Szachowy

Tymoteusz Nowak kl. 3c – I miejsce

Leon Śniadek kl. 2d – II miejsce

Hubert Gwoździewicz kl. 2b – III miejsce




realizacja strony internetowej - weboski