Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

04 października 2023
03 października 2023
Wyniki szkolnej loteryjki

Mamy już wyniki szkolnej niespodzianki zorganizowanej przez Samorząd Szkolny z okazji wczorajszego Dnia Anioła Stróża. Poniżej prezentujemy klasę i numer w dzienniku, któremu Aniołek Szczęścia dopomógł w zdobyciu nagrody. Po ich odbiór zapraszamy

03 października 2023
Ty wybierasz! Ty decydujesz!

Już 9 października w naszej szkole odbędą się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Kampania ruszyła pełną parą! Poznajcie kandydatów oraz ich numery na karcie wyborczej.

29 września 2023
Dzień Jabłka

,,Zielone ,czerwone, okrągłe, pachnąceA jako przekąska niezwykle sycące...Jabłko- pełne witaminek dla chłopaków i dziewczynek .Wszyscy jabłka chętnie jemy i Dzień Jabłka świętujemy !!!"

Dzień Jabłka #Laboratoria przyszłości

28 września przypada Światowy Dzień Jabłka, mający na celu popularyzowanie jedzenia tego najbardziej znanego owocu na świecie. Dietetycy od lat przekonują do codziennego spożywania jabłek, ze względu na ich wyjątkowe walory odżywcze. Włączenie tych

Światowy Dzień Zwierząt

Corocznie 4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt.

Dzień Anioła Stróża

2 października obchodzimy Dzień Anioła Stróża.

26 września 2023
Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę

Od jutra (27 września) rozpoczynamy w naszej szkole coroczną akcję Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę!

Nakręć się na pomaganie!

W dniach od 3- 5 października w naszej szkole będzie trwała zbiórka plastikowych zakrętek.

26 września 2023
Dobrowolne ubezpieczenie uczniów (informacja od Rady Rodziców)

Informacja dla rodziców, którzy zdecydowali się skorzystać z propozycji Rady Rodziców i wykupili dobrowolne ubezpieczenie NNW:

24 września 2023
Światowy Dzień Królika

Z okazji zbliżającego się 26 września Światowego Dnia Królika Samorząd Uczniowski zachęca

24 września 2023
Rajd Szkolny klas I - III

22 września 2023r. uczniowie klas 1-3 przy SP nr 2 w Andrychowie, wzięli udział w Rajdzie Szkolnym. Wszyscy wychowawcy i uczniowie podążali w kierunku Pańskiej Góry, stanowiącej część Beskidu Małego. Pańska Góra jest porośnięta lasem

23 września 2023
22 września 2023
Uczniowie naszej szkoły w akcji "Czyste Beskidy" - Razem dla przyrody!

Beskidy to nie tylko malownicze góry, ale także skarb przyrody, który musimy pielęgnować i chronić. W trosce o nasze piękne górskie tereny, uczniowie klas 4b, 5b, 6b, 7c, 6d i 8a wzięli udział w wyjątkowej akcji pod nazwą "Czyste Beskidy".

22 września 2023
20 września 2023
XI bieg po serce Zbója

24 września odbędzie się XI Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki, który łączy aktywność fizyczną z działaniem charytatywnym

Zebranie Rady Rodziców

Szanowni Rodzice! W najbliższy czwartek tj. 21 września 2023r. o godz.17.00 w holu obok świetlicy odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Wyjazd do kina

Przed laty, żył pies kudłaty nie pokojowy, nie podwórzowy, nie miejski, nie wiejski, ale od ogona do głowy całkowicie czarodziejski. Takiego czarodziejskiego psa na wielkim ekranie ujrzeli w miniony wtorek uczniowie naszej szkoły. Klasy 2b, 3a, 3b i 3d

Czyste Beskidy

Toczy się w szkole ważna debata, jak ma wyglądać sprzątanie świata?Ile potrzeba rąk i rękawic, by świat od sterty śmieci wybawić? W miniony piątek 15 września w Andrychowie odbyła się kolejna edycja akcji "Czyste Beskidy". Uczniowie naszej szkoły

17 września 2023
Konkurs na logo

W związku z rozpoczęciem swojej działalności, Dekanalny Wolontariat Pomocy Chorym ogłasza konkurs na logo, czyli unikalny znak graficzny służący identyfikacji wizualnej tej organizacji.

15 września 2023
Andrychowskie Dni Profilaktyki 2023 - Warsztaty dla Rodziców

Ośrodek Pomocy Społecznej w Andrychowie, Dział Profilaktyki Środowiskowej zaprasza na bezpłatne warsztaty dla rodziców – mieszkańców Gminy Andrychów, organizowane w ramach Andrychowskich Dni Profilaktyki.

realizacja strony internetowej - weboski