Dzień Kropki

,,Międzynarodowy Dzień Kropki " obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzenie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Dzieci i Panie tego dnia przyszli ubrani w grochy, kropki i groszki. Świętowanie zaczęto od zapoznania się z Vashti i jej historią. Panie zorganizowały dużo ciekawych zajęć z kropką -przedszkolaki rysowały swoje dzieła, wycinały kropki, aby móc je przykleić na koszulkę, układały ,,kropkowe" wzory, były także różnego rodzaju zabawy i gry dla dzieci: kropkowa para, rzut do celu i wiele innych atrakcji. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach. Na koniec tego kolorowego i pełnego wrażeń dnia wykonano pamiątkowe zdjęcia.