W dniu 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka .
To ważne święto ustanowione zostało w celu popularyzacji edukacji przedszkolnej oraz wzrostu jej znaczenia w społeczeństwie. Ale przede wszystkim jednak jest to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Dzięki niemu mogą na różne sposoby świętować to, że zostali przedszkolakami. Z tej okazji nasze dzieci wraz z Paniami udały się na pizzę do restauracji w Andrychowie "Na starym Tartaku ". Przedszkolaki z wielkim apetytem zajadały pyszną pizzę, nie zapominając przy tym o właściwym zachowaniu się w miejscach publicznych, gdyż jednym z celów wycieczki bylo również uwrażliwienie dzieci na kulturalne zachowanie się przy stole. Nasi podopieczni świetnie się bawili i zapewnili, że z chęcią tu powrócą. Dzieciaki dziękują właścicielom Pizzeri za wielką gościnność, bardzo miłe przyjęcie oraz świetną atmosferę.