Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

17 maja 2014
Szelki - humor w literaturze

15 maja w Sułkowicach – Bolęcinie odbyła się VIII edycja konkursu recytatorskiego ,,Szelki – humor w literaturze". Reprezentowała nas spora grupa uczniów – z klas I – III: Patryk Zadora (1a), Aleksandra Sojka (2c), Julia Łysoń (2c), Oliwia Belak

16 maja 2014
Złoty medal

Siatkarki z klas piątych zdobyły złoty medal w finale wojewódzkim i awansowały do Mistrzostw Polski w turnieju "Kinder + Sport"!

16 maja 2014
Zielona szkoła

Od 1 – 9 maja 2014 r.  trwała "Zielona Szkoła" w Mrzeżynie. Jej uczestnikami byli uczniowie klasy IIIc wraz z wychowawcą i kilkoma rodzicami. Mrzeżyno to jedna z najładniejszych i najczęściej odwiedzanych miejscowości na północy Polski nad

14 maja 2014
Znamy i chronimy nasze lasy

8 maja 2014 r. w Zespole Szkół Samorządowych w Zagórniku odbył się VIII Gminny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych. Bartosz Matyszkowicz z kl. IIIb oraz Katarzyna Andrejko z kl. IIIa  zdobyli  dwa wyróżnienia.

12 maja 2014
Zebranie

Rada Rodziców informuje, iż najbliższe zebranie przedstawicieli klas odbędzie się 15.05. 2014 r.(czwartek) o godz.17.30 w sali nr 9.

08 maja 2014
Moja rodzina

Ośrodek Wspierania Rodziny w Andrychowie zorganizował konkurs plastyczny "Moja rodzina - pokolenia blisko siebie".  Adresowany był on do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz młodzieży gimnazjalnej z terenu Gminy Andrychów.

08 maja 2014
Bezpieczny dom

W pierwszym tygodniu maja na terenie Straży Pożarnej w Andrychowie uczniowie z klas pierwszych wzięli udział w projekcie edukacyjnym ,,Bezpieczny Dom". Dzieci bliżej zapoznały się z pracą strażaków oraz sprzętem, jaki znajduje się na wyposażeniu

05 maja 2014
223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

30 IV 2014 r. w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej miała miejsce uroczysta akademia z okazji 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

30 kwietnia 2014
Szkolny Dzień Profilaktyki

29 kwietnia odbył się w naszej szkole Szkolny Dzień Profilaktyki. Stanowił on finał podjętych wcześniej działań. Uczniowie z klas IV-VI uczestniczyli w zajęciach na temat: ,,Zagrożenia w Sieci – profilaktyka i reagowanie". W I półroczu zajęcia

29 kwietnia 2014
"Srebro" w województwie

Dwa tygodnie temu gratulowaliśmy naszym siatkarzom zwycięstwa w rozgrywkach rejonowych w Mini Piłce Siatkowej. Dzisiaj ogłaszamy kolejny sukces.  Mamy srebrny medal! W piątek 25 kwietnia chłopcy wzięli udział w finale wojewódzkim, który odbył

26 kwietnia 2014
Kanonizacja Jana Pawła II

25 kwietnia 2014 r. w naszej szkole uczciliśmy uroczystym apelem kanonizację Jana Pawła II, która będzie miała miejsce w święto Miłosierdzia Bożego .Już po raz ostatni użyliśmy tytułu błogosławiony Jan Paweł II. Faktem stanie się wołanie z

25 kwietnia 2014
Zmiany

Od poniedziałku 28 kwietnia 2014 r. zachodzą drobne zmiany w podziale godzin. Prosimy o podgląd w zakładce Podział godzin.  Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Rodziców w dniu 29 IV 2014 r. (wtorek). Klasy I- III - godz.16.30 klasy IV - VI -

15 kwietnia 2014
Wielkanoc

Wiosenna przerwa świąteczna 17 - 22 IV 2014 r.

12 kwietnia 2014
I miejsce w rejonie

11. 04. 2014 r. w naszej szkole odbyły się REJONOWE ZAWODY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW. W zawodach wzięły udział drużyny z: SP 3 Libiąż, SP 2 Andrychów, SP 2 Chełmek oraz SP Jaroszowiec.

11 kwietnia 2014
Badania lekarskie

W poniedziałek 14 IV 2014 r. w salce do zajęć z gimnastyki korekcyjnej w naszej szkole odbędzie się badanie lekarskie uczniów klas sportowych: kl. III - godz.17.00 kl. V - 18.00 kl. IV - 18.30 Odpłatność za badanie wynosi 30 zł.

11 kwietnia 2014
Mieszkam w Beskidach

XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach" rozstrzygnięty! Nagrody rozdano w kategoriach różnorodnych technik plastycznych oraz w kategorii wiekowej. Wśród laureatówj jest liczne grono uczniów naszej szkoły.

08 kwietnia 2014
Podwójny awans

Podwójny awans dziewcząt z klas piątych do Finału Wojewódzkiego Pucharu Polski KINDER+SPORT w kat. ,,3" dziewcząt!W sobotę 5.04.2014 w Chrzanowie odbył się II turniej eliminacyjny Kinder+Sport kończący eliminacje na poziomie rejonu w kategorii "3".

07 kwietnia 2014
Lekcje pływania

Już drugi miesiąc w naszej szkole trwają wyjazdy rekreacyjne na basen do Kęt oraz wyjazdy na basen do Wadowic połączone z nauką pływania.

07 kwietnia 2014
Konkurs recytatorski

4 IV 2014 roku odbył się w Sułkowicach – Bolęcinie jubileuszowy gminny konkurs recytatorski ,,X Spotkanie z poezją dla dzieci". Uczestniczyliśmy we wszystkich edycjach tego konkursu.

06 kwietnia 2014
"Mam 6 lat"

3 wyróżnienia dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie!Znamy wyniki III edycji konkursu "Mam 6 lat" organizowanego przez Ministra Edukacji Narodowej we współpracy z Małopolskim Kuratorem Oświaty.

02 kwietnia 2014
Minisiatkówka chłopców

I miejsce w Finale Powiatowym w Minisiatkówce Chłopców! 28 marca w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Andrychowie odbył się finał powiatowy szkół podstawowych mini piłki siatkowej chłopców.

31 marca 2014
Finalistka konkursów wojewódzkich

Z radością pragniemy poinformować, że Edyta Gawęda, uczennica kl. VI c zajęła bardzo wysokie 7 miejsce w etapie wojewódzkim Małopolskiego Konkursu Humanistycznego.

25 marca 2014
Minisiatkówka dziewcząt

W dniu 24 marca w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się finał powiatowy w minisiatkówce dziewcząt.W zawodach, które rozgrywane były w ramach Małoposkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej wzięło udział 7 najlepszych drużyn z powiatu wadowickiego.

24 marca 2014
Powitanie wiosny

21 marca 2014 r. klasy młodsze radośnie powitały wiosnę. Pani Wiosna w błękitnej sukience zaprosiła wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.

realizacja strony internetowej - weboski