Wigilijka

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas ... Czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy... Także w naszym przedszkolu nastał ten wspaniały moment - Wigilia ! Dzieci wraz z Paniami w świątecznym nastroju zasiadły do wigilijki przedszkolnej. Składając sobie życzenia i dzieląc się opłatkiem oraz zajadając wigilijny barszcz z uszkami oraz pyszną rybkę przygotowane przez nasze Panie kucharki kultywowaliśmy tradycje Świąt Bożego Narodzenia. Czas upłynął w bardzo podniosłej,magicznej i serdecznej atmosferze. W tym dniu każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek wraz z własnoręcznie wykonaną choinką.

Prawdziwie radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku życzą : Dyrekcja , Grono Pedagogiczne oraz przedszkolaki ????