Bal karnawałowy

W poniedziałek 29 lutego w naszym przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w naszej placówce pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów swoich ulubionych bajek: królewny, księżniczki, policjanci, rycerze, biedronki... Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce w towarzystwie swoich pań oraz animatorów. Wszyscy bawili się znakomicie . Były ,,tańce- łamańce ", ,,kaczuszki" ... Jednym słowem zabawa na 102! Wielką atrakcją dla dzieci były zabawy z kolorowymi chustami, piłeczkami, konkursy z hula hop, w których wszyscy ochoczo brali udział. Zabawy, humoru, radości było co niemiara. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.