#Laboratoria Przyszłości

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2023r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przygotowali ją uczniowie klasy 2b oraz 3d wraz z wychowawczyniami. Młodzi artyści piosenką, słowem i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Nie zabrakło akcentu humorystycznego – przedstawiono skecz, w którym pokazano jak wyglądałaby szkoła, gdyby nauczycieli zastąpiły roboty. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych wspaniałych pedagogów i pozostałych pracowników szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczycieli, ich poświęcenie, czujność i troskę o dobro każdego dziecka. Na zakończenie uczniowie zagrali na dzwonkach i wspólnie zaśpiewali gromkie „Sto lat”.Podczas apelu wykorzystano sprzęt nagłaśniający, który szkoła pozyskała w ramach projektu #Laboratoria Przyszłości.