Przybieżeli do Betlejem pasterze,
grając skocznie dzieciąteczku na lirze.
Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi.

22 grudnia w naszej szkole klasy 1b oraz 1d przygotowały przepiękną inscenizację z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Program jasełek przedstawiał w sposób oryginalny i bardzo wymowny objawienie Daru Bożego Narodzenia. Piękna dekoracja, bardzo starannie przygotowane stroje postaci występujących w programie, przyciągały uwagę oglądających. Całość występu dopełnił taniec z lampionami w wykonaniu aniołków. Podczas jasełek wykorzystano sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

W imieniu całej społeczności szkoły SP2, wszystkim z Państwa posyłamy z serca płynące życzenia zdrowych, spokojnych oraz radosnych Świąt Bożego Narodzenia i aby ten nachodzący 2024 rok, był rokiem cudów, spełnionych marzeń i nadziei.