Zaległa kwesta żonkilowa

Pamiętacie, w marcu miała się odbyć w naszej szkole kwesta na rzecz dzieci będących pod opieką Hospicjum Domowego Królowej Apostołów. Niestety, okoliczności nam w tym przeszkodziły, dlatego chcemy tę zbiórkę przeprowadzić teraz

Uwaga, nie chodzi o wsparcie naszej akcji wielkim kwotami, wystarczy symboliczna złotówka, bądź kilka złotych. Tylko jedna gorąca prośba, nie wrzucajcie do skarbonek groszy, dziesięciogroszówek czy dwudziestogroszówek, ponieważ później jest kłopot z wymianą tych pieniążków. Najlepiej zrobić to wcześniej, w własnym zakresie, a do puszki wrzucić już np. 50 groszy.

Jeżeli tylko możesz. wesprzyj naszą kwestę. Pieniądze zostaną przeznaczone na: urodzinowe torty dla dzieci oraz na prezenty mikołajkowe dla nich, a także na wsparcie osób, które walczą z chorobą nowotworową i takiego wsparcia potrzebują.

Uwagi praktyczne:

1. Zbiórkę przeprowadzimy w dniach od 12.10. do 16.10.

2. Każda klasa otrzyma od Szkolnego Klubu Wolontariatu „puszkę” na tę kwestę.

3. 17.10. przewodniczący każdej klasy jest proszony o dostarczenie puszki, z nienaruszoną banderolą, do biblioteki szkolnej.

4. Po 20.10. kiedy policzymy datki, podamy, ile środków zebrała która klasa.