Wigilijka

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w przedszkolu. Dzieci każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne, aktywnie uczestniczą w przygotowaniach : wykonują ozdoby świąteczne, łańcuchy choinkowe oraz stroiki. W dzień przedszkolnej Wigilii w przedszkolu panowała radosna , ożywiona atmosfera . Świąteczne dekoracje oraz dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe , niecodzienne wydarzenie. O wyznaczonej godzinie zebrały się wszystkie dzieci łamiąc się opłatkiem i składając sobie najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Następnie odbył się uroczysty obiad wigilijny z tradycyjnymi potrawami. Po wigilijce dzieci wspólnie kolędowaly. Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom życzymy prawdziwie radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a także uśmiechu miłości i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku.