XXVIIKonkurs Ekologiczny

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie zaprosił przedszkolaków do udziału w XXVII Gminnym Konkursie Ekologicznym, który odbył się pod hasłem ,,Powietrze dla człowieka -człowiek dla powietrza". W trakcie wyboru zwycięskich prac przedszkolaków pt. ,,Dbam o to, czym oddycham" brano pod uwagę estetykę, samodzielność wykonania pracy plastycznej, technikę oraz ujęcie tematu. W kategorii wiekowej dzieci w wieku 3 lat I miejsce zajęła Liliana Bryndza, w kategorii wiekowej dzieci w wieku 4 lat III miejsce otrzymała Agata Jasiak, w kategorii wiekowej dzieci w wieku 5 lat I miejsce zdobyła Hanna Czechowska. Ponadto udział w konkursie wzięli: Hanna Dziob, Natalia Łysoń, Aleksandra Mrzyk oraz Oliwier Sordyl.
Serdecznie gratulujemy wszystkim małym artystom i życzymy dalszych sukcesów.happy