Akcja #sadziMY

Lasy i drzewa zapewniają nam tlen, oczyszczają powietrze oraz korzystnie wpływają na klimat. Są miejscem, w którym mieszkają różne gatunki zwierząt i roślin, wprawiają nas w dobre samopoczucie, relaksują i chronią przed zanieczyszczeniami. Dlatego uczniowie naszej szkoły postanowili po raz kolejny włączyć się do akcji #sadziMy powstałej z inicjatywy Prezydenta RP Andrzeja Dudy przy współpracy z Lasami Państwowymi. W tym celu uczniowie klas 1d, 2a, 2d oraz 3d udali się do Nadleśnictwa Andrychów, otrzymali sadzonki młodych drzew, które będą mogli zasadzić w swoich ogrodach, bądź ogrodach swoich dziadków. Tym małym gestem chcą pokazać, że zależy im na naszym wspólnym dobru, na naszej przyszłości.