Breclav - II miejsce

17 maja 2017r. uczniowie naszej szkoły dostąpili zaszczytu reprezentowania naszej Gminy Andrychów na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Miast Partnerskich w Breclav (Czechy). W turnieju brali udział uczniowie rocznika 2006 i młodsi. Na boisku grali w 7+1, systemem ,,każdy z każdym" oraz rewanże. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy II miejsce.

Poza turniejem uczniowie korzystali z atrakcji: basen kryty, rejs statkiem po rzece LVA, zwiedzanie regionu oraz ,,zimny stadion". Wszyscy zawodnicy mieli możliwość zagrania w meczu-każdy trwał 2 połowy po 15 minut, chłopcy zasługują na szczególną pochwałę, gdyż grali i wygrywali przy upalnej pogodzie.
Skład naszej reprezentacji: kapitan Olivier Olszewski, Kacper Malarz, Norbert Klimczyński, Patryk Zadora, Kacper Pałosz- bramkarz, Tymoteusz Adamek, Piotr Seruga, Sylwester Adamus, Szymon Kowalski, Filip Sobita, Oliwier Bizoń, Szymon Florczyk- bramkarz, Maksymilian Słabosz, Bartłomiej Koryga, Michał Curzydło. Opiekę nad drużyną sprawowały: Pani Dorota Warmuz i Katarzyna Ogorzelec.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201617/Breclav{/gallery}