Drewniane zabawki

26 października 2016 r. uczniowie klasy 1a i 2d wraz ze swoimi wychowawcami Barbarą Czepiec i Gabrielą Samborską wybrali się na wycieczkę do Beskidzkiego Centrum Zabawki Drewnianej w Stryszawie, gdzie zobaczyli stare wzory zabawek ludowych, poznali zasady ich tworzenia oraz ludzi - artystów, którzy od pokoleń tworzą je z pasją.

Wzięli również udział w warsztatach tworzenia własnej drewnianej zabawki. Każde dziecko stworzyło swojego unikalnego konika na biegunach. Dzieci miały również okazję pobawić się na pięknym placu zabaw składającym się z drewnianych zabawek w powiększeniu. W drodze powrotnej zjedliśmy pyszne przekąski w McDonald's. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego, magicznego miejsca.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201617/zabawki{/gallery}