III edycja WF z klasą

W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła brała udział w II edycji programu WF z Klasą. Przypomnijmy: WF z Klasą to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy wsparciu „Gazety Wyborczej" i portalu Sport.pl. Działania współfinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki oraz Ministra Zdrowia.
Zadaniem szkoły było prowadzenie szkolnego bloga oraz realizowanie wytycznych i zadań programu. Szkoła Podstawowa nr 2 ukończyła pozytywnie program i otrzymała certyfikat.

W roku szkolnym 2015/2016 po raz kolejny zgłaszamy chęć udziału w kolejnej edycji WF z klasą, której hasłem przewodnim jest: „Przewrót na WF-ie" – razem zmieniamy lekcje WF-u na lepsze". Koordynatorem programu jest Dorota Warmuz. Tytuł naszego bloga w tym roku brzmi: PRZEWROTOWA DWÓJKA
Link do bloga http://blogiceo.nq.pl/dwojkazprzewrotem/- zapraszamy do śledzenia szkolnych, sportowych ciekawostek i postępów w realizacji zadań programu.