IX Olimpiada Pierwszoklasistów

W naszej szkole we wtorek 10 marca odbyła się  IX Olimpiada Sportowa Pierwszoklasistów. Wszystkich uczestników przywitała Dyrektor Szkoły p. Elżbieta Górska - Zborowska oraz Dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty p. Andrzej Szafrański, życząc udanej zabawy i sportowej rywalizacji.

Dzieci startowały w różnych konkurencjach, m.in.: toczeniu piłki, przewlekaniu przez szarfę, rzutach do kosza czy biegu między pachołkami na czas. W rywalizacji wzięło udział 9 drużyn ze szkół gminy Andrychów, razem 109 osób. Emocje sięgały zenitu, zarówno wśród zawodników jak i opiekunów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za świetną zabawę, a wychowawcom za przygotowanie swoich drużyn.

Wyniki rywalizacji:
I miejsce -  Zespół Szkół Samorządowych w Inwałdzie

II miejsce  - Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie

III miejsce -  Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach- Łęgu

Gratulujemy!  A oto skład naszej "srebrnej" drużyny: Julia Brońka kl. Ic, Natalia Pękala kl. Ic, Lena Sitarz kl. Id, Zofia Kawaler kl. Id, Nikola Maślanka kl. Id, Aleksandra Wiktorczyk kl. Id, Paweł Magiera kl. Ic, Krystian Maślona kl. Ic, Bartosz Kramarz kl. Ic, Mateusz Miarka kl. Id, Robert Mikołajko kl. Id, Michał Zaśko kl. Id.

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/Olimpiada{/gallery}