Piknik Rodzinny

VI Rodzinny Piknik z Dwójką za nami!  Impreza zorganizowana przy pomocy Rady Rodziców, licznych sponsorów oraz nauczycieli i dyrekcji była okazją do wspólnej zabawy. Jak co roku wybieramy inny temat pikniku. Tym razem motywem przewodnim była sztuka orientalna. Na początek licznie zebranych gości powitała dyrektor szkoły pani Elżbieta Górska -Zborowska oraz dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty pan Andrzej Szafrański.

Na uczniów czekało mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, warsztaty origami, warsztaty taneczne, lepienie z plasteliny, samodzielne wykonywanie mydła, aukcja smoków, turniej tenisa stołowego oraz inne zawody sportowe. Nie zabrakło także zabawy przy muzyce. Swoje możliwości wokalne dzieci mogły zaprezentować w konkursie „Mam talent". Szóstoklasiści przedstawili kilka skeczów. Piknik uświetnił występ szkolnego koła czirliderek oraz pokaz tańca towarzyskiego par z Klubu Tanecznego „Ragtime" z Kęt. Największym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa i losowanie szczęśliwego numerka. Amatorzy przydomowych ogródków mieli okazję do atrakcyjnego zakupu różnorodnych roślin ogrodowych. O głodnych piknikowiczów zadbała kuchnia i kawiarenka, serwując między innymi tortille, hot-dogi oraz ciasto i napoje. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w organizację pikniku oraz licznie przybyłym uczestnikom.

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/Piknik{/gallery}