Wakacje, już minęły wakacje

Wakacje zawsze mijają szybko. Czas błogiego lenistwa przeszedł już do historii. 1 IX 2015 r. zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej, aby powitać nowy rok szkolny. Wejście pocztu sztandarowego oraz odśpiewanie hymnu państwowego było sygnałem dla przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli do podjęcia nowych obowiązków.

Pani dyrektor Elżbieta Górska - Zborowska w ciepłych słowach przywitała wszystkich zebranych, a szczególnie tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg nowej szkoły. Zyczymy pierwszoklasistom, aby czuli się w szkole jak w domu, bezpiecznie i radośnie. W czasie wakacji przeprowadzono liczne remonty sal i korytarzy. Liczymy, iż spodoba Wam się nowy wystrój naszej "Jubilatki". Kończąc, życzymy, aby czas solidnej nauki, pracy ale i zabawy minał  szybko  w oczekiwaniu na kolejne błogie wakacje.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/rozpoczecieroku{/gallery}