Warsztaty z mamami

Już od najmłodszych lat warto zaszczepiać w dzieciach wrażliwość ekologiczną. 26 maja w klasie III d odbyły się warsztaty pt. "Ekologiczne ozdoby" z udziałem wyjątkowych gości. Najdroższe mamy wspólnie ze swoimi pociechami relaksowały się podczas wykonywania obrazków z drewnianych, różnorodnych elementów oraz ozdób z papierowych rolek.

Czas mijał bardzo szybko i niestety zabrakło go na zrobienie różyczek z wytłoczek po jajkach. Powstałe arcydzieła wyeksponowane zostały na zdjęciach. Zachęcamy do obejrzenia. To spotkanie pokazało, iż niepotrzebne, zużyte przedmioty mogą być przydatne, a wykonane z nich ozdoby są równie atrakcyjne, a nawet lepsze niż kupione. Dlatego wykorzystajmy swoją kreatywność i nadajmy drugie życie różnym odpadom. Materiały potrzebne podczas warsztatów zostały zakupione z pieniędzy pochodzących z grantu "Z ekologią na Ty" w ramach programu wolontaryjno - społecznego "Razem z GRUPĄ" - Grupa Kęty.

{gallery}/phocagallery/rokszkolny201617/ozdoby/{/gallery}