Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu, na całym świecie, obchodziliśmy w tym roku 5 lutego. Nasza szkoła zorganizowała kilka inicjatyw na temat bezpieczeństwa w sieci m.in. plastycznych, teatralnych. W czwartek podsumowaliśmy akcję.
Kasy 4-6 obejrzały przedstawienie przygotowane przez mgr A.Stachowiak i kl.4e. Uczniowie zaprezentowali kilka scenek opowiadających o zagrożeniach czyhających na młodych internautów. Mgr A.Stachowiak wręczyła kl. 5d oraz 6a nagrody za najwyżej ocenione prace na temat bezpieczeństwa w sieci. Uczniowie klas I - III również aktywnie włączyli się w działania związane z bezpieczeństwem w sieci, organizowane w naszej szkole. Podczas zajęć lekcyjnych słuchali rad dotyczących netykiety oraz poznawali zasady kulturalnego zachowania się internecie. Wzięli udział w konkursie graficznym "Bezpieczni w sieci", wykonując plakaty propagujące właściwe korzystanie z internetu. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy.