Dzień Rodziny

,,Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót. W niej wyrasta człowiek.” Jak co roku, 26 maja świętujemy Dzień Matki, a miesiąc później Dzień Ojca. Uczniowie z klasy 2d wraz z wychowawczynią połączyli te święta i zorganizowali Dzień Rodziny w dniu 12.06. Tego szczególnego dnia spotkaliśmy się w wyjątkowym miejscu, jakim jest Stanica Hucuł w Sułkowicach. Przygotowaliśmy dla naszych rodziców mnóstwo niespodzianek. Najpierw poprzez śpiew płynący prosto z dziecięcych serc wyśpiewaliśmy piosenki dla Mamy i Taty. Następnie zaprosiliśmy naszych gości do wspólnych tańców. Poza znaną nam już z I klasy Belgijką udało nam się nauczyć i wspólnie wykonać Kowbojkę oraz Taniec Irlandzki. Wszyscy fantastycznie się przy tym bawiliśmy. Kolejną propozycją była aktywność z gumą animacyjną. Zabawa była przednia, a śmiechom nie było końca. Polecamy wszystkim taką aktywną formę spędzania wolnego czasu z najbliższymi. Stanicy Hucuł dziękujemy za gościnę i mamy nadzieję, że spotkamy się tu znów! To był naprawdę wspaniały dzień.