No promil - no problem

W dniu 7 listopada o godz. 12.00 uczniowie klas IV – VIII utworzyli „łańcuszek trzeźwości” w ramach kampanii "No Promil - No Problem" wzdłuż ulic: Dąbrowskiego i Daszyńskiego.
Celem akcji była edukacja uczestników ruchu drogowego (głównie kierowców) oraz promowanie trzeźwości na drogach. Uczniowie tworzyli „łańcuszek trzeźwości” promujący przede wszystkim trzeźwość wśród kierowców, a co za tym idzie bezpieczeństwo nas wszystkich jako uczestników ruchu drogowego. Młodzież skandowała różne hasła np. "No promil - no problem", „Piłeś nie jedź„. Policja, uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy OPS chcieli w ten sposób zamanifestować przeciwko kierowcom, którzy prowadzą pojazdy pod wpływem różnych środków odurzających (alkohol, narkotyki itp.)