Ustawienia dostępności strony
większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknijSUKCESY KLAS I -III
Semestr I
XXX Gminny Konkurs Ekologiczny pt. „Zostań przyjacielem Ziemi” - kategoria praca plastyczna
Agata Miodońska kl. 1c – II miejsce
Aurelia Gołuszka kl. 1d – III miejsce
XXX Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej pt. ,,Zostań przyjacielem Ziemi”
Nina Adamek kl. 3c – III miejsce
XXVI Gminny konkurs plastyczny „Boże Narodzenie w oczach dziecka”
Patrycja Gawęda kl. 1a – I miejsce
Stanisław Babik kl. 1a – I miejsce
Jakub Kubień kl. 1b – I miejsce
Kacper Kowalski kl. 1b – II miejsce
Agata Miodońska kl. 1c – I miejsce
Laura Miękina kl. 1c – I miejsce
Amelia Szkot kl. 1d – I miejsce
Aurelia Gołuszka kl. 1d – II miejsce
Martyna Pacut kl. 2a – I miejsce
Alicja Łysoń kl. 2a – III miejsce
Lena Lasek kl. 2b – I miejsce
Julia Prus kl. 2c – I miejsce
Stanisław Fujawa kl. 2c – I miejsce
Tomasz Warchał kl. 2d – I miejsce
Dorota Bogunia kl. 3a – I miejsce
Aleksandra Babik kl. 3a – II miejsce
Lena Masiuk kl. 3b – I miejsce
Urszula Małolepszy kl. 3b – I miejsce
Zofia Mrzygłód kl. 3c – I miejsce
Tymoteusz Nowak kl. 3c – I miejsce
Aleksandra Mrzyk kl. 3d – wyróżnienie
I Gminny konkurs kolęd i pastorałek „Śpiewajmy Panu”
Anna Zielińska kl. 1d – I miejsce
Liliana Pluciak kl. 2a – wyróżnienie
Konkurs Plastyczny – „List do św. Mikołaja- święta na starej fotografii”
Nina Ćwiertka kl. 1a – I miejsce
Adam Kamiński kl. 1a – wyróżnienie
Laura Sołtysiak kl. 1a – wyróżnienie
Julia Prus kl. 2c – II miejsce
Nina Adamek kl. 3c – II miejsce
Alicja Kamińska kl. 3c – wyróżnienie
V Konkurs Plastyczno-Literacki – „Słówko w ramie”
Martyna Pacut kl. 2a – wyróżnienie
Semestr I
Gminny Konkurs Plastyczny ,,Boże Narodzenie w oczach dziecka”
I m. Nina Adamek – 2c
I m. Tymoteusz Nowak – 2c
I m. Bartosz Kubień – 3b
I m. Hanna Kołaczek – 3c
I m. Lena Gibas – 3d
I m. Alicja Kobielus – 3d
II m. Maja Gawęda – 1a
II m. Milena Górska – 1a
II m. Aleksandra Kudłacik – 1c
II m. Wiktor Wasilewski – 2a
II m. Anna Balon – 2b
II m. Lena Masiuk – 2b
II m. Antoni Roman – 3b
II m. Klaudia Hatala – 3c
III m. Michał Gondko – 1c
III m. Tomasz Warchał – 1d
III m. Aleksandra Mrzyk – 2d
III m. Kajetan Budowski – 2d
III m. Adam Frączek – 3a
III m. Martyna Prus –3a
III m. Emilia Wcisło – 3c
„Szkolny konkurs recytatorski”
Grand Prix Hubert Gwoździewicz – 1b
Grand Prix Hanna Żydek – 3d
I m. Tymoteusz Wojtyła – 1c
I m. Mikołaj Frysztak – 1c
I m. Aleksandra Kudłacik – 1c
I m. Karolina Andrielewa – 1c
I m. Kacper Adamus – 2a
I m. Jagoda Wiklik – 2c
I m. Karol Brońka – 2d
I m. Hanna Dereń – 3d
II m. Maja Gawęda – 1a
II m. Lena Lasek – 1b
II m. Julia Prus – 1c
II m. Kinga Koczur – 1c
II m. Alicja Dziob – 1c
II m. Sandra Ewald – 1d
II m. Alicja Zielińska – 2a
II m. Nina Socha – 2a
II m. Urszula Małolepszy – 2b
II m. Zuzanna Grocka – 2c
II m. Nina Adamek – 2c
II m. Sandra Prus – 2d
II m. Emilia Frydel – 3b
II m. Julia Lasek – 3c
II m. Maria Kawaler – 3d
III m. Liliana Pluciak – 1a
III m. Milena Górska – 1a
III m. Milena Mikuła – 1a
III m. Martyna Pacut – 1a
III m. Roksana Adamus – 1b
III m. Jakub Kasperek – 1c
III m. Lena Magiera – 1d
III m. Róża Pająk – 1d
III m. Iga Sternal – 1d
III m. Zofia Oliwa – 2a
III m. Igor Kudłacik – 2b
III m. Alicja Kamińska – 2c
Wyróżnienie Wiktoria Bylica – 1b
Konkurs na „Projekt Niesamowitej Skarpety”
Grand Prix Mikołaj Frysztak – 1c
Grand Prix Emilia Powroźnik – 2d
I m. Milena Mikuła – 1a
I m. Kinga Koczur – 1c
I m. Amelia Koryga – 3a
I m. Paulina Koryga – 3a
I m. Natalia Krupnik – 3a
I m. Zofia Sałapatek – 3a
II m. Milena Górska – 1a
II m. Tymoteusz Wiśniewski – 1c
II m. Aleksandra Michalik – 1c
II m. Aleksandra Jantos – 1c
II m. Mikołaj Potoczny – 1c
II m. Tomasz Warchał – 1d
II m. Weronika Wnęczak– 2c
II m. Kuba Michalik – 3a
II m. Jagoda Ogorzałek – 3a
II m. Karolina Sordyl – 3a
III m. Stanisław Fujawa – 1c
III m. Alicja Dziob – 1c
III m. Julia Prus – 1c
III m. Hanna Marczyńska – 1c
III m. Tymoteusz Wojtyła – 1c
III m. Aleksandra Kudłacik – 1c
III m. Michał Gondko – 1c
III m. Zofia Oliwa – 2a
III m. Anna Balon – 2b
III m. Martyna Prus – 3a
·
Konkurs fotograficzny „Nasze zwierzaki”
III m. Lena Żak – 1a
·
Konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”
I m. Liliana Pluciak – 1a
I m. Kalina Zaśko – 1a
I m. Kinga Koczur – 1c
I m. Anna Balon – 2b
II m. Jakub Górski – 1b
II m. Wiktor Jamborski – 2b
II m. Jakub Koczur – 2c
II m. Hanna Dereń – 3d
"VII Gminny Konkurs Malarstwa i Rysunku ,,Plamą i kreską - w dżungli wyobraźni”
I m. Nina Adamek – 2c
·
Gminny Konkurs Ekologiczny
III m. Emilia Wcisło – 3c
Semestr II
XXVI Gminny konkurs plastyczny „Czysty świat wokół nas”
I m. Anna Balon – 2b
I m. Jagoda Wiklik – 2c
I m. Zofia Mrzygłód – 2c
I m. Wojciech Wróbel – 3a
I m. Oskar Górny – 3b
I m. Milan Gabryl – 3b
I m. Hanna Kołaczek – 3c
I m. Kamila Markowska – 3c
III m. Mielna Górska – 1a
III m. Aleksandra Klimas – 1b
III m. Mikołaj Kiszczak – 1d
III m. Amelia Pytel – 2b
XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk przyrodniczych „Świetlik”
I m. (Nagroda główna) Emilia Powroźnik – 2d
II m. (Nagroda) Aleksandra Kudłacik – 1c
Nagroda Olaf Gwoździewicz – 3b
Wyróżnienie Hubert Gwoździewicz – 1b
Wyróżnienie Mikołaj Frysztak – 1c
Wyróżnienie Mikołaj Trojak – 1c
Wyróżnienie Róża Pająk – 1d
Wyróżnienie Pola Handerska – 1d
Wyróżnienie Jakub Koczur – 2c
Wyróżnienie Miłosz Malczyk – 2c
Wyróżnienie Nina Adamek – 2c
Wyróżnienie Natalia Dyrcz – 2d
Wyróżnienie Michał Szafrański – 2d
Wyróżnienie Julian Tomiak – 3a
Wyróżnienie Kacper Hutniczak – 3c
Wyróżnienie Antoni Pabiś – 3c
Wyróżnienie Emilia Wcisło – 3c
Wyróżnienie Lena Gibas – 3d
Wyróżnienie Hanna Dereń – 3d
XXX Międzynarodowy konkurs plastyczny „Mieszkam w Beskidach”
I m. Mielna Górska – 1a
I m. Michał Hatala – 1a
I m. Wiktor Jamborski – 2b
I m. Mikołaj Szatan – 2c
I m. Alicja Kamińska – 2c
I m. Oskar Górny – 3b
I m. Oliwia Pasternak ( kat. Wyklejanka)– 3d
II m. Stanisław Fujawa – 1c
III m. Oliwia Stysło – 3c
III m. Lena Wypiór – 3d
Wyróżnienie Mikołaj Potoczny – 1c
Wyróżnienie Milena Korzonkiewicz-Koman – 1d
Wyróżnienie Zofia Oliwa – 2a
Wyróżnienie Nina Adamek – 2c
Wyróżnienie Borys Czajka – 3b
Wyróżnienie Oliwia Pasternak (kat. Mama, tata i ja) – 3d
Szkolny konkurs plastyczny z okazji „Dnia Kota”
Nagroda Grand Prix – forma przestrzenna kota - Dorota Bogunia – 2a
I m. – forma przestrzenna kota - Kamil Skrzypek – 2a
Nagroda Grand Prix – praca plastyczna - Jakub Górski – 1b
I m. Mielna Górska – 1a
I m. Martyna Pacut – 1a
I m. Adam Adamus – 1a
I m. Julia Kocemba – 1a
I m. Jakub Sikora – 1a
I m. Stanisław Fujawa – 1c
I m. Mikołaj Potoczny – 1c
I m. Mikołaj Frysztak – 1c
I m. Amelia Widlarz – 1c
I m. Kuba Kasperek – 1c
I m. Hanna Marczyńska – 1c
I m. Milena Korzonkiewicz-Koman – 1d
I m. Pola Handerska – 1d
I m. Mikołaj Kobielus – 1d
I m. Wojciech Paszewski – 1d
I m. Iga Sternal – 1d
I m. Tomasz Warchał – 1d
I m. Leon Śniadek – 1d
I m. Julia Isaac – 2a
I m. Zuzanna Grocka – 2c
I m. Alicja Kamińska – 2c
I m. Jagoda Wiklik – 2c
I m. Adam Gajczak – 2c
I m. Wojciech Wróbel – 3a
I m. Kuba Michalik – 3a
I m. Maksymilian Kapela – 3a
I m. Alan Luber – 3a
I m. Oskar Zawada – 3d
I m. Oliwia Pasternak – 3d
I m. Błażej Gramatyka – 3d
I m. Michał Matejko – 3d
I m. Sandra Wawak – 3d
II m. Alicja Łysoń – 1a
II m. Kalina Zaśko – 1a
II m. Maksymilian Frydel – 1b
II m. Oliwier Gibas – 1c
II m. Weronika Master – 1c
II m. Karolina Andrieieva – 1c
II m. Aleksandra Michalik – 1c
II m. Kinga Koczur – 1c
II m. Lena Magiera – 1d
II m. Weronika Ciba – 2b
II m. Krystian Bizoń – 2b
II m. Oliwier Pawlik – 2b
II m. Julia Schabowicz – 2d
II m. Natalia Krupnik – 3a
II m. Anna Pasternak – 3a
II m. Zofia Sałapatek – 3a
II m. Julian Tomiak – 3a
II m. Anna Fąferko – 3a
II m. Martyna Prus – 3a
II m. Jagoda Ogorzałek – 3a
II m. Szymon Brożek – 3a
II m. Karolina Sordyl – 3a
II m. Michał Bury – 3d
II m. Piotr Bury – 3d
II m. Hanna Żydek – 3d
II m. Lena Wypiór – 3d
II m. Hanna Dereń – 3d
II m. Maria Kawaler – 3d
II m. Klara Komendera – 3d
II m. Grzegorz Stachura – 3d
II m. Olivia Cyper – 3d
III m. Julia Prus – 1c
III m. Michał Gondko – 1c
III m. Alicja Dziob – 1c
III m. Aurelia Sordyl – 2b
III m. Nadia Płonka -2b
III m. Franciszek Bylica – 3a
III m. Adam Frączek – 3a
III m. Igor Żydek – 3a
III m. Gniewko Niewiara – 3d
III m. Amelia Kiszczak – 3d
III m. Nella Sporek – 3d
III m. Szymon Jończy – 3d
III m. Daniel Drąg – 3d
Szkolny konkurs o kosmosie i Mikołaju Koperniku
Kategoria – konkurs recytatorski o Mikołaju Koperniku
Nagroda Grand Prix - Mikołaj Frysztak – 1c
I m. Lena Żak – 1a
I m. Alicja Dziob – 1c
I m. Kinga Koczur – 1c
I m. Jakub Kasperek – 1c
II m. Maja Gawęda – 1a
II m. Anna Kubic – 1a
II m. Róża Pająk - 1d
II m. Pola Handerska – 1d
II m. Lena Magiera -1d
II m. Nina Socha – 2a
III m. Aleksandra Kudłacik – 1c
III m. Karol Brońka – 2d
Kategoria – praca plastyczna – Słońce – Planety – Ziemia, czyli Kosmos w oczach
uczniów SP2
I m. Stanisław Fujawa – 1c
I m. Leon Śniadek – 1d
I m. Jakub Koczur – 2c
I m. Weronika Wnęczak – 2c
I m. Piotr Byrski – 3c
I m. Gabriela Czepiec – 3c
II m. Martyna Pacut – 1a
II m. Antoni Rusinek – 1b
II m. Kamila Markowska – 3c
II m. Wojciech Krupnik – 3c
II m. Julia Lasek – 3c
III m. Lena Żak – 1a
III m. Urszula Małolepszy – 2b
III m. Emilia Wcisło – 3c
Wyróżnienie Filip Więcek – 1c
Wyróżnienie Julia Prus – 1c
Wyróżnienie Lena Magiera – 1d
Wyróżnienie Wiktor Jamborski - 2b
Wyróżnienie Anna Balon – 2b
Wyróżnienie Amelia Pytel – 2b
Wyróżnienie Kajetan Rajda – 2b
Wyróżnienie Wojciech Gurdek – 2b
Wyróżnienie Igor Kudłacik – 2b
Wyróżnienie Oliwia Michalak – 2b
Wyróżnienie Lena Masiuk – 2b
Wyróżnienie Kaja Płonka – 2b
Wyróżnienie Piotr Cieślak – 2b
Wyróżnienie Jan Kolasa – 2b
Wyróżnienie Alan Frydel – 2b
Wyróżnienie Antoni Pabiś – 3c
Wyróżnienie Anita Janicka – 3c
Wyróżnienie Oliwia Stysło – 3c
Wyróżnienie Hanna Kołaczek – 3c
Wyróżnienie Klaudia Hatala – 3c
Wyróżnienie Anrdiy Pankiv – 3c
Wyróżnienie Eryk Skrzypczak – 3c
Wyróżnienie Hanna Dereń – 3d
XVI Gminny konkurs recytatorski „Szelki humor w literaturze”
Wyróżnienie Milena Mikuła – 1a
Wyróżnienie Hubert Gwoździewicz – 1b
Szkolny konkurs języka angielskiego
Kategoria klasy I
I m. Hubert Gwoździewicz – 1b
II m. Antoni Rusinek – 1b
III m. Jakub Górski – 1b
III m. Filip Więcek – 1c
Kategoria klasy II
I m. Emilia Powroźnik – 2d
II m. Natalia Dyrcz – 2d
III m. Julia Isaac – 2a
Kategoria klasy III
I m. Lena Wypiór – 3d
II m. Maria Kawaler – 3d
III m. Olaf Gwożdziewicz – 3b
III m. Oskar Zawada – 3d
Szkolny konkurs plastyczny „Mój przepis na szczęście”
I m. Kamil Skrzypek – 2a
II m. Jakub Górski – 1b
III m. Anna Balon – 2b
Wyróżnienie Solomiia Tessen – 1c
Wyróżnienie Weronika Ciba – 2b
II Ogólnopolski konkurs radiowy „Halo, Halo… Tu Radio
Wyróżnienie Hubert Gwoździewicz – 1b
Gminny IV Rodzinny Konkurs Wielkanocny
I m. Kamil Skrzypek – 2a
Parafialny konkurs plastyczny „Radość bycia razem”
Wyróżnienie Kamil Skrzypek – 2a
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Wyróżnienie Karol Brońka – 2d
Wyróżnienie Wiktor Cieśla – 3b
Wyróżnienie - Olaf Gwoździewicz -3b
Wyróżnienie Anita Janicka – 3c
XIV Gminny konkurs przyrodniczy „Jestem przyjacielem lasu”
III m. Julian Tomiak – 3a
Szkolny konkurs szachowy
I m. Oskar Górny – 3b
II m. Michał Bury – 3d
III m. Piotr Bury – 3d
XX Gminny Konkurs Ortograficzny „ Z ortografią na Ty”
I m. (Nagroda Specjalna Pióro Przewodniczącego Rady Miejskiej w Andrychowie)
Kacper Hutniczak – 3c
Gminny konkurs recytatorski „Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”
I m. Hanna Żydek – 3d
II m. Lena Wypiór – 3d
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
Wyróżnienie:
Karol Paterek
5d,
Jan Szafrański 5b,
Adam Bizoń 5c,
Bartosz Nowak 6c,
Jakub Pikoń 6d,
Karolina Putek 6d
III miejsce - Jan Szafrański 5b
I miejsce:
Lidia Niemiec 6a,
Mikołaj Matejko 6a
II miejsce:
Jan Szafrański 5b,
Franciszek Babik 4c,
Zuzanna Żydek 6a
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
II miejsce - Kryspin Adamczyk 8e
Wynik dobry - Karol Jończy 8c
II miejsce - Eryk Bryndza 4b
Wyróżnienie:
Franciszek Babik 4c,
Franciszek Kowalówka 4e,
Lena Weiss 6a,
Szymon Malczyk
6a,
Natasza Szatan 6d
Finaliści:
Szymon Malczyk 6a,
Natasza Szatan 6d,
Dominik Oboza
6d,
Maria Paterek 8e,
Piotr Płonka 8e
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
Finalista - Jakub Prokop 8e
Finalistka - Zuzanna Marczewska 8d
KONKURSY POWIATOWE
I miejsce w powiecie :
Szymon Chmura,
Maksymilian Kensiak,
Franciszek
Frączek,
Kacper Witkowski,
Mikołaj Matejko,
Aleksander Góralczyk,
Szymon
Kosztur,
Dawid Stachura,
Dariusz Czuba,
Bartosz Nowak,
Maksymilian Munio
V miejsce w finale wojewódzkim:
Dariusz Czuba,
Bartosz Nowak,
Maksymilian Munio
II
miejsce w powiecie:
Dominika Jaremczak 7b,
Judyta Kosek 7a,
Dominika Wykręt 8c
I
miejsce w powiecie:
Mateusz Skupień 8b,
Jakub Bizoń 8c,
Paweł Słanek 8c,
Hubert Pękala 8c,
Wiktor Zadora 8c,
Oskar Kubanek 8c,
Karol Jończy 8c
I
miejsce w powiecie:
Jakub Bizoń 8c,
Paweł Słanek 8c,
Hubert Pękala 8c,
Wiktor
Zadora 8c,
Oskar Kubanek 8c
Karol Jończy 8c,
Karol Młocek 8f
I miejsce powiat:
Hubert Pękala 8c,
Oskar Kubanek 8c,
Jakub Bizoń 8c,
Paweł Słanek,
Piotr Płonka 8e (II rejon)
I
miejsce Maria Paterek 8e
II miejsce Piotr Rokowski 8e
III miejsce w powiecie - Julia Sordyl 8c
I miejsce w powiecie - Maciej Andrejko 6b
II
miejsce w powiecie:
Jakub Bizoń 8c,
Paweł Słanek 8c,
Hubert Pękala 8c,
Wiktor
Zadora 8c,
Oskar Kubanek 8c,
Karol Jończy 8c,
Kamil Piekiełko 8c,
Wiktor Nowak
8d
II
miejsce w powiecie:
Jakub Bizoń 8c,
Paweł Słanek 8c,
Hubert Pękala 8c,
Wiktor
Zadora 8c,
Oskar Kubanek 8c,
Karol Jończy 8c,
Kamil Piekiełko 8c,
Wiktor Nowak
8d, Piotr Płonka 8e
I
miejsce Wiktor Zadora 8c
I miejsce Małgorzata Dziob 8e (XII w województwie)
III
miejsce Lena Rajda 8e
wyróżnienia:
Eryk Bryndza kl. 2c
Franciszek Babik kl. 2c
Milena Handerska kl. 2d
Adam Bizoń kl. 3c
Filip Nowak kl. 3d
Adam Zieliński kl.3d
wyróżnienie:
Kacper Fraś kl. 3c
I miejsce:
Łukasz Sordyl kl. 3a
nagroda:
Emilia Smaza kl.3a
I miejsce:
Hanna Kołaczek kl. 1c
Hanna Dereń kl. 1d
Franciszek Babik kl. 2c
II miejsce:
Olivia Cyper kl. 1d
Kamil Niedziela kl. 2c
Jan Olszewski kl. 2c
III miejsce:
Kamila Markowska
kl. 1c
wyróżnienie:
Nikola Woźniak kl. 3d
Emilia Wcisło kl. 1c
I miejsce:
Franciszek Babik kl. 2c
Karolina Sordyl kl. 1a
Julian Tomiak kl. 1a
Anita Janicka kl. 1c
Gabriela Czepiec kl. 1c
Klara Komendera kl. 1d
Oskar Zawada kl.1d
Bartosz Bogunia kl. 2a
Emilia Munio kl. 2a
Anna Gwoździewicz kl. 3d
Weronika Zborowska kl. 3c
Aleksandra Piekiełko kl. 3c
Katarzyna Feliks kl.3e
Maja Paszewska kl. 3e
Alicja Turoboś kl. 3a
II miejsce:
Eryk Bryndza kl. 2c
Gabriela Stuglik kl. 3d
Nikola Kapela kl. 2b
Franciszek Kowalówka kl.2b
Łukasz Sordyl kl. 3a
III miejsce:
Alex Borgosz kl. 1a
I miejsce:
Olaf Gwoździewicz kl. 1b
II iejsce:
Oskar Zawada kl. 1d
wyróżnienie:
Oskar Górny kl. 1b
II miejsce:
Hanna Żydek kl. 1d
wyróżnienie:
Adam Bizoń kl. 3c
I miejsce:
Hanna Żydek kl.1d
II miejsce:
Nina Bystrzycka kl. 3c
III miejsce:
Ada Pawlik kl. 3c
wyróżnienie:
Kacper Fraś kl. 3c
Łukasz Talar kl 3c
Adam Bizoń kl. 3c
I miejsce:
Nikodem Kuczkowski kl.
2e
II miejsce:
Kaja Pająk kl. 2e
III miejsce:
Aleksander Góralczyk kl. 2c
SEMESTR PIERWSZY
Etap Gminny:
I Gminny konkurs plastyczno-literacki „Słówko w ramie”
II miejsce – Alicja Wcisło (6a)
III miejsce – Zuzanna Fryt (6c)
Gminny XXVIII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej im. Jana Fujawy
I miejsce – Karolina Wawrzeszkiewicz (4a)
Talenty 2020
w kategorii - film - Milena Markowska (4a)
I miejsce w Miejsko-Gminnych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych biegach Przełajowych Chłopców
Karol Młocek, Oskar Kubanek, Jakub Pałosz, Hubert Pękala, Piotr Płonka, Piotr Rokowski, Paweł Słanek,
Gabriel Wesołowski, Wiktor Zadora
I miejsce w Miejsko-Gminnych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Sztafetowych biegach Przełajowych Chłopców
Tymoteusz Adamek (8a), Dawid Biczak (7b), Szymon Florczyk (7a), Piotr Jończy (7f), Bartłomiej Koryga (7a),
Kacper Malarz (8a), Filip Sobita (8c), Adrian Szymonek (7a)
Etap powiatowy:
Małopolski Konkurs Języka Polskiego - etap rejonowy
Jagoda Radke (7d)
Maria Paterek (6e)
Anna Jończy (8a)
Joanna Górecka (8d)
Małopolski Konkurs Matematyczny - etap rejonowy
Kacper Malarz (8a)
Mateusz Miarka (7f)
Piotr Jończy (7f)
Malwina Bury (7d)
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - etap rejonowy
Kornelia Gabryl (7d)
Mikołaj Lupa (7f)
Michał Jończy (8a)
Małopolski Konkurs Geograficzny - etap rejonowy
Emilia Mikołajko (8a)
Piotr Jończy (7f)
Mikołaj Lupa (7f)
Karolina Bizoń(8a)
Mateusz Miarka (7f)
Ogólnopolski Konkurs
Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514.
Od Cedyni do Orszy" – etap rejonowy
Franciszek Nowak (7d)
Kwalifikacja do zawodów drugiego stopnia XVI edycji Olimpiady Matematycznej Juniorów
Tymoteusz Adamek (8a)
Otylia Nowak (7d)
Oliwier Olszewski (8a)
Zofia Pasternak (7f)
II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
Tymoteusz Adamek (8a), Dawid Biczak (7b), Szymon Florczyk (7a), Piotr Jończy (7f), Bartłomiej Koryga (7a),
Kacper Malarz (8a), Filip Sobita (8c), Adrian Szymonek (7a)
II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych biegach Przełajowych Chłopców
Karol Młocek, Oskar Kubanek, Jakub Pałosz, Hubert Pękala, Piotr Płonka, Piotr Rokowski, Paweł Słanek,
Gabriel Wesołowski, Wiktor Zadora
Etap wojewódzki:
VIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe ,,Po polsku o historii" – kwalifikacje do finału
Kryspin Adamczyk (6e)
Marek Bryndza (8a)
Anna Jończy (8a)
Jagoda Radke (7d)
Konkursy ogólnopolskie:
XXIV Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „JONASZ” 2020/2021
kwalifikacje do etapu rejonowego:
Justyna Ćwiertnia (7e)
Mateusz Talar (7f)
Szymon Wojtyła (7f)
XXVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"
Laureaci:
KATEGORIA RYSUNEK 10-12 lat
I miejsce - Ksawery Paszewski (5a)
II miejsce - Natasza Szatan (4d)
III miejsce - Nikola Noszka (4c)
KATEGORIA RYSUNEK 13-15 lat
II miejsce - Julia Pyzio (7c)
III miejsce - Jagoda Radke (7d)
KATEGORIA WYKLEJANKA, KOLAŻ 10- 12lat
I miejsce - Mikołaj Matejko (4a)
III miejsce - Zuzanna Żydek (4a)
KATEGORIA MALARSTWO NA SZKLE
II miejsce - Milena Markowska (4a)
KATEGORIA FOTOGRAFIA 10-12lat
I miejsce - Lidia Niemiec (4a)
KATEGORIA PRACE MULTIMEDIALNE
II miejsce - Grzegorz Janosz (6d)
KATEGORIA MAKIETA 10-12 lat
II miejsce - Szymon Obrochta (6d)
II miejsce - Kacper Bylica (5a)
Wyróżnienia:
KATEGORIA RYSUNEK 10-12 lat
Antonina Zielińska (6b)
Stanisław Nowak (4c)
Franciszek Nowak kl. (7d)
KATEGORIA RYSUNEK 13-15 lat
Ewelina Żydek (7d)
Otylia Nowak kl. (7d)
Zofia Pasternak (7f)
Wiktoria Cortez Dyrcz (7d)
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny KAKTUS
Laureat - Szymon Malczyk kl. 3 a wyróżnienie - Jakub Pikoń kl. 3d
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"
NAGRODA DYREKTORA GOK Świnna
Lidia Niemiec kl. 3 a
Kategoria : RYSUNEK
II m. Julia Wiśniowska kl. 2 c
II m. Oliwia Bogdał kl. 3 b
II m. Stanisław Nowak kl. 3 c
III m. Turoboś Alicja kl. 2 a
III m. Aleksandra Płonka kl. 3 c
III m. Kacper Nowak kl. 3 c
WYRÓŻNIENIE:
Adam Lewandowski kl. 1 a
Weronika Jończy kl. 2 c
Łukasz Talar kl. 2 c
Zofia Garlacz kl. 3 b
Kinga Słabosz kl. 3 d
Kategoria: MALARSTWO
WYRÓŻNIENIE:
Gabriela Smaza kl. 3 b
Kategoria : WYKLEJANKA/KOLAŻ
I m. Kacper Witkowski kl. 3 a
II m. Jakub Sobita kl. 1 a
II m. Maja Seredyniecka kl. 2 d
III m. Szymon Graca kl. 1 a
III m. Dawid Łopata kl. 3 b
WYRÓŻNIENIE:
Paweł Wajdzik kl. 1 a
Jan Kubień kl. 1 a
Aleksander Kłosok-Kuder kl. 1 b
Krystian Skalecki kl. 1 b
Wojciech Stachura kl. 3a
Mikołaj Matejko kl. 3a
Natalia Pabiś kl. 3 b
Barbara Szwed kl. 3 b
Karolina Putek kl. 3 d
Kategoria: MAMA, TATA I JA
II m. Łukasz Sordyl kl. 2 a
II m. Franciszek Dereń kl. 2 c
Kategoria: FORMY PRZESTRZENNE
WYRÓŻNIENIE:
Paweł Wawro kl. 1 c
Natalia Pęczek kl. 1 c
Katarzyna Tupaj kl. 1 c
Franciszek Babik kl. 1 c
Czuba Bartosz kl. 1 c
Eryk Bryndza kl. 1 c
Milena Kuźma kl. 2 c
Marcel Kuźma kl. 2 c
Maja Matejko kl. 3 b
Kategoria: GRAFIKA KOMPUTEROWA
II m. Artur Tobiasiewicz kl. 1 c
WYRÓŻNIENIE:
Dominik Zadora kl. 2 c
Kategoria: MULTIMEDIA
I m. Oskar Skrzypek kl. 3 b
Kategoria: PROZA, POEZJA
III m. Łukasz Sordyl kl. 2 a
Gminny Konkurs Recytatorski "Szelki"
II m. Kacper Fraś kl. 2 c
Wyróżnienie - Helena Króliczek kl. 3a
Radosław Pabis kl. 2 c
Międzynarodowy Konkurs Matemtyczny KANGUR
Wyróżnienie- Franciszek Frączek kl. 3 a
Adam Bizoń kl. 2 c
Karol Paterek kl. 2 d
Kornel Szemik kl. 2b
SEMESTR PIERWSZY
Etap szkolny
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej:
Kategoria: klasy IV – VI
Grand Prix:
1. Emilia Wawro (4b)
2. Weronika Wróbel (5c)
I miejsce:
1. Maria Paterek (5e)
2. Kornelia Targosz (5e)
3. Jan Ogorzelec (6b)
4. Maria Olszewska (5d)
II miejsce:
1. Julia Sordyl (5c)
2. Weronika Wykręt (5c)
3. Aleksandra Gondko (5a)
4. Paulina Zielińska (6f)
III miejsce:
1. Kryspin Adamczyk (5e)
2. Grzegorz Janosz (5d)
3. Eryk Dorociński (5a)
4. Emilia Sordyl (5f)
5.Sara Lewandowska (5f)
Wyróżnienie:
Weronika Zdrada (5e)
Kategoria: klasy VII – VIII
I miejsce:
1. Zbigniew Stachowiak (7a)
2. Martyna Ogórek (8a)
3. Patrycja Micorek (8a)
Etap Gminny:
Gminny XXVII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej im. Jana Fujawy
I miejsce:
Maria Paterek (5e)
Wyróżnienia
1. Zbigniew Stachowiak (7a)
2. Kornelia Targosz (5e)
3. Weronika Wróbel (5c)
XXVI Gminny Konkurs Ekologiczny
Wyróżnienie:
Bartosz Kramarz (6a)
XIII Międzybiblioteczny Konkurs Plastyczny pt. „Zaczarowany świat baśni i bajek”
Wyróżnienie:
Maria Paterek (5e)
V Konkurs Rysunku i Malarstwa ,, Plamą i kreską- Wędrujemy w świat bożonarodzeniowych marzeń”
Wyróżnienie:
Zofia Pasternak (6f)
Etap powiatowy:
Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych – etap rejonowy:
1. Patrycja Ostrowska (8a)
2. Agnieszka Pikoń (8b)
3. Monika Saferna (8b)
4. Jagoda Radke (6d)
5. Szymon Chmiel (8c)
6. Karolina Bizoń (7a)
7. Weronika Damek (8c)
Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych – etap rejonowy:
1. Otylia Nowak (6d)
2. Piotr Jończy (6f)
3. Zofia Pasternak ( 6f)
4. Wojciech Trojak (8c)
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – etap rejonowy:
1. Weronika Damek (8c)
2. Szymon Chmiel (8c)
3. Michał Jończy (7a)
4. Mikołaj Lupa (6f)
Małopolski Konkurs Geograficzny dla uczniów szkół podstawowych – etap rejonowy:
1. Wojciech Trojak (8c)
2. Szymon Chmiel (8c)
3. Natalia Nowak (8a)
4. Kacper Sołdyk (8c)
Małopolski Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych – etap rejonowy
1. Szymon Chmiel (8c)
2. Kacper Sołdyk (8c)
XXIII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „JONASZ” 2019/2020
kwalifikacje do etapu rejonowego:
1. Szymon Gałosz (4a)
2. Krzysztof Lubaś (4a)
3. Wojciech Smaza (6f)
4. Mateusz Talar (6f)
5. Szymon Wojtyła (6f)
6. Marek Bryndza (7a)
7. Natalia Nowak (8a)
Finał rejonowy Igrzyskach Młodzięzy Szkolnej w piłka nożna chłopców - 2 miejsce
1. Wojciech Trojak (8c)
2. Tymoteusz Adamek (7a)
3. Norbert Klimczyński(7a)
4. Kacper Pałosz(7a)
5. Kacper Malarz (7a)
6. Patryk Zadora (7a)
7. Piotr Seruga (7b)
8. Mikołaj Szlagor (8b)
9. Hubert Klęczar (8a)
Etap wojewódzki:
XII Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Trzeźwa Małopolska. NO PROMIL, NO PROBLEM”
Laureatka:
Antonina Zielińska (5b)
Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego konkursu Krakowska Matematyka
1. Zofia Pasternak (6f)
2. Mateusz Miarka (6f)
3. Krzysztof Lubas (4a)
Awans do finału wojewódzkiego turnieju piłki nożnej chłopców o puchar Tymbarku
1. Oskar Kubiak
2. Krzysztof Lubaś (4a)
3. Karol Jakub
4. Jakub Pałosz (6e)
5. Hubert Pękala (5c)
6.Piotr Płonka (5e)
7. Piotr Rokowski (5e)
8.Paweł Słanek (5c)
9.Maciek Trojak (6d)
10. Hubert Pękala (5c)
11. Hubert Sawiński (6e)
12.Filip Sobita (7c)
13.TomaszSzemik (6e)
14. Adrian Szymonek (6a)
15. Gabriel Wesołowski (5a)
16.Wiktor Zadora (5c)
Finał wojewódzki Sztafetowe Biegi Przełajowe - 14 miejsce:
1.SzymonFlorczyk (6a)
2. OskarKaczmarczyk (6c)
3.BartłomiejKoryga (6a)
4.MateuszKuźma (6e)
5. MateuszMizera (6f)
6. HubertPękala(5c)
7.TomaszSzemik (6e)
8. Hubert Sawiński (6e)
9.AdrianSzymonek (6a)
10.GabrielWesołowski (5a)
11.FilipSobita (7c)
Finał wojewódzki Badminton chłopców – V miejsce
1. Jakub Bandoła (6a)
2. Bartosz Kramasz (6a)
3. Kacper Panek (6a)
Konkursy ogólnopolskie:
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Zachowaj Trzeźwy Umysł”
Wyróżnienia:
1. Hanna Wąwoźniak (5d)
2. Kinga Bryndza (6e)
3. Anna Jończy (7a)
4. Marta Ćwirko (7a)
5. Marek Bryndza (7a)
6. Emilia Sokołowska (7c)
XII edycja kampanii społecznej "NO PROMIL-NO PROBLEM"
Kryspin Adamczyk (5e)
Wyróżnienie:
Patrycja Micorek (8a)
VII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe ,,Po polsku o historii"
Laureaci:
1. Jagoda Radke (6d)
2. Marek Bryndza (7a)
3. Anna Jończy (7a)
Finaliści:
1. Wojciech Trojak (8c)
2. Monika Saferna (8b)
SEMESTR DRUGI
Etap Gminny:
Międzyszkolne Zawody Matematyczne gminy Andrychów
Kategoria: klasy czwarte
I miejsce – Krzysztof Lubaś (4a)
Kategoria: klasy piąte
III miejsce – Zuzanna Fryt (5f)
Kategoria: klasy szóste
I miejsce – Otylia Nowak (6d)
II miejsce – Zofia Pasternak (6f)
III miejsce – Mikołaj Lupa (6f)
Mistrzostwo gminy w mini siatkówce dziewcząt
Dominika Bizoń (6e)
Dominika Wykręt (6c)
Lena Sitarz (6f)
Emilia Tomczyk (6a)
Milena Napora (6 )
Milena Zielińska (6a)
Jagoda Radke (6d)
Zuzanna Najbor (6f)
Malwina Bury (6d)
Otylia Nowak (6d)
Weronika Najbor (6d)
Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców-awans do powiatu
Bartosz Kramarz (6a)
Mateusz Nowak (6f)
Bartłomiej Koryga(6a)
Kacper Panek (6a)
Dawid Ślipko (6a)
Piotr Rodak (6a)
Maurycy Stanek (6a)
Adrian Szymonek (6a)
Jakub Bandoła (6a)
Szymon Florczyk (6a)
Nikodem Dubel (7d)
Zawody miejsko- gminne w pływaniu
Styl grzbietowy dzieci 2005-2007
III miejsce: Partyka Antonina (4a)
Styl grzbietowy
I miejsce: AssiaParkhomei (6c)
II miejsce: Szymon Piotrowski (6e)
III miejsce: KrzysztofLubaś (4a)
Styl klasyczny
III miejsce: Bartosz Kramarz (6a)
Styl dowolny 50m
Etap powiatowy:
finał powiatowy Igrzysk Dzieci w Pływaniu
Krzysztof Lubaś (4a)
Bartosz Kramarz (6a)
Mikołaj Lupa (6f)
Mikołaj Kasperek (7c)
Etap wojewódzki:
Krakowska Matematyka
awans do finału - Krzysztof Lubaś (4a)
Małopolskie Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim – finał wojewódzki
Finaliści
Bartosz Kramarz (6a)
Oliwier Olszewski (7a)
Małopolskie Igrzyska w Pływaniu Indywidualnym – finał wojewódzki
Finalista w stylu dowolnym50 m: Mikołaj Lupa (6f)
Konkursy ogólnopolskie:
XXIII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „JONASZ” 2019/2020
Laureaci:
Szymon Gałosz (4a)
Mateusz Talar (6f)
Marek Bryndza (7a)
Natalia Nowak (8a)
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Wyróżnienie:
Kategoria Żaczek
Karol Paterek (2d)
Kornel Szemik (2b)
Adam Bizoń (2c)
Kategoria Maluch
Franciszek Frączek (3a)
Kategoria Beniamin
Maria Paterek (5e)
Oskar Kubanek (5c)
Weronika Wróbel (5c)
Aleksandra Nadajczyk(5c)
Otylia Nowak (6d)
Mateusz Miarka (6f)
Mikołaj Lupa (6f)
Nadia Belak(6e)
Kategoria Kadet
Emilia Mikołajko( 7a)
Marta Ćwirko (7a)
Tymoteusz Adamek (7a)
Szymon Chmiel (8c)
XX Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX
kategoria BUNNIES
wynik bardzo dobry:Zuzanna Fryt (5c)
wynik dobry:Mikołaj Lupa (6f)
kategoria DUCKS
wynik dobry:
Karolina Bizoń (7a)
Michał Jończy (7a)
XXVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"
I miejsce:
Antonina Zielińska (5b)
III miejsce:
Kinga Komendera (5c)
Wyróżnienie:
Zuzanna Fryt (5c)
Anna Mrzygłód (5c)
Naomi Łukaszka (5f)
Victoria DyrczCortes(6d)
Zuzanna Stachura (7c)
Kategoria: Fotografia
Emilia Sokołowska (7c)
Kategoria: Makieta
I miejsce: Iga Bogacz (5f)
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
1 m. Lena Weiss kl. 2 a
wyróżnienie Dominik Zadora kl. 1 c
Wojewódzki Konkurs Plastyczny,, Boże Narodzenie - Tradycja i Współczesność"
kwalifikacja do wystawy: Julia Wiśniowska kl. 1 c
Dominika Rajda kl. 3 b
Gminny Konkurs Ekologiczny,, Dbaj o powietrze - nie pal śmieci" - kategoria prac plastycznych
2 m. Nina Bystrzycka kl. 1 c
wyróżnienie - Aleksandra Piekiełko kl. 1 c
Gminny Konkurs Ekologiczny
4 m. Jan Mrzyk kl. 3 b
SEMESTR DRUGI
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
SEMESTR PIERWSZY
Etap szkolny
Szkolny konkurs recytatorski poezji religijnej
Kategoria: klasy IV – VI
Grand Prix: Kornelia Targosz (4e), Wiktoria Dyrcz (5d), Zbigniew Stachowiak (6a) i Szymon Toka (6d)
I miejsce: Maria Paterek (4e), Łucja Moskwik (5c), Paulina Zielińska (5f), Karolina Żurek (6b), Alicja Pabiś (6b), Julia Kołodziejczyk (6b)
II miejsce: Piotr Płonka (4e), Jakub Orkisz (5b), Weronika Gurdek (5d), Tatiana Koman (6b) i Martyna Stuglik (6b)
III miejsce: Wiktoria Mateja (4f), Sara Lewandowska (4f), Iga Bogacz (4f)
W kategorii klas VII – VIII – wyróżnienie – Patrycja Micorek (7a).
Etap Gminny:
XXVI Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej w Targanicach z okazji 40-lecia pontyfikatu św. Jana Pawła II
W kategorii klas IV - VI
Nagroda Księdza Proboszcza - Kornelia Targosz z klasy IV e
wyróżnienie -Szymon Toka z klasy VI d
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Szachy Drużynowe- V miejsce
1. Skupień Mateusz kl.4b
2. Stachowiak Zbigniew kl.6a
3. Brońka Julia kl.5c
4. Molendowski Wiktor kl.5c
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Unihokej Chłopców- IV miejsce
1. Wiktorczyk Wiktor kl.8c
2. Smaza Dawid kl.7c
3. Miarka Łukasz kl.8d
4. Tomiczek Jakub kl.7c
5. Zaborowski Mateusz kl. 8c
6. Płonka Piotr kl.8d
7. Kołacz Jakub kl.8c
8. Wojewodzic Filip kl.8c
9. Sołdyk Kacper kl.7c
10. Maleta Kacper kl. 8d
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Unihokej Dziewcząt- IV miejsce
1. Ogórek Matyna kl.7a
2. Micorek Patrycja kl.7a
3. Tupaj Agnieszka kl.8c
4. Pająk Wiktoria kl.8a
5. Stanek Michalina kl.8c
6. Tomczyk Paulina kl.8a
7. Brońka Barbara kl.8a
8. Nowak Natalia kl.7a
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Unihokej Dziewcząt-II miejsce
1. Zuzanna Stachura kl. 6c
2. Karina Pawlik kl. 6c
3. Sandra Ćwiartka kl. 6c
4. Dominika Wykręt kl.5c
5. Milena Niewiara kl. 5a
6. Emilia Tomczyk kl.5a
7. Karolina Rajda kl.6a
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Unihokej Chłopców- II miejsce
1. Hubert Pękala kl 4c
2. Oskar Kubanek kl. 4c
3. Paweł Słanek kl. 4c
4. Karol Jończy kl.4c
5. Bartosz Kramarz kl.5a
6. Kacper Panek kl. 5a
7.Jakub Bandoła kl.5a
8. Dawid Ślipkokl. 5a
9. Szymon Florczyk kl. 5a
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców- I miejsce
1. Florczyk Szymon kl.5a
2. Kaczmarczyk Oskar kl.5c
3. Klimczyński Norbert kl.6a
4. Malarz Kacper kl.6a
5. Miarka Mateusz kl.5f
6. Olszewski Olivier kl.6a
7. Pałosz Kacper kl.6a
8. Pękala Hubert kl. 4c
9. Rajda Filip kl.6d
10. Szymonek Adrian kl.5a
11. Witek Adrian kl.6b
12. Zadora Patryk kl.6a
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt-V miejsce
1. Stachura Zuzia kl.6c
2. Pabiś Alicja kl.6b
3. Pawlik Karina kl.6c
4. Bystrzycka Aleksandra kl.6c
5. Ćwiartka Sandra kl.6c
6. Fujawa Sandra kl.6d
7. Bizoń Karolina kl.6a
8. Kołodziejczyk Julia kl.6b
9. Dziergacz Estera kl.6d
10. Madeja Patrycja kl.5c
11. Wiktorczyk Aleksandra kl.5b
12. Parkhomei Assia kl.5c
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Piłka Nożna Halowa -I miejsce chłopcy
1. Szymon Florczyk kl. 5a
2. Norbert Klimczyński kl. 6a
3. Bartłomiej Koryga kl.5a
4. Kacper Malarz kl. 6a
5. Olivier Olszewski kl. 6a
6. Kacper Pałosz kl. 6a
7. Piotr Seruga kl.6b
8. Patryk Zadora kl. 6a
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Piłka Nożna Halowa -II miejsce dziewczęta
1. Zuzanna Stachura kl. 6c
2. Aleksandra Bystrzycka kl. 6c
3. Martyna Stuglik kl.6c
4. Sandra Ćwiartka kl.6c
5. Karina Pawlik kl.6c
6. Martina Mikołajko kl.6c
7. Julia Kołodziejczyk kl.6b
8. Alicja Pabiś kl.6b
9. Natalia Lachendro kl.6c
Etap powiatowy:
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Piłka Nożna Halowa -I miejsce
1. Szymon Florczyk kl. 5a
2. Norbert Klimczyński kl. 6a
3. Bartłomiej Koryga kl.5a
4. Kacper Malarz kl. 6a
5. Olivier Olszewski kl. 6a
6. Kacper Pałosz kl. 6a
7. Piotr Seruga kl.6b
8. Patryk Zadora kl. 6a
9.
Tymoteusz Adamek kl. 6a
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców- I miejsce
1. Florczyk Szymon kl.5a
2. Kaczmarczyk Oskar kl.5c
3. Klimczyński Norbert kl.6a
4. Malarz Kacper kl.6a
5. Miarka Mateusz kl.5f
6. Olszewski Olivier kl.6a
7. Pałosz Kacper kl.6a
8. Pękala Hubert kl. 4c
9. Rajda Filip kl.6d
10. Szymonek Adrian kl.5a
11. Witek Adrian kl.6b
12. Zadora Patryk kl.6a
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Unihokej Dziewcząt-III miejsce
1. Zuzanna Stachura kl. 6c
2. Karina Pawlik kl. 6c
3. Sandra Ćwiartka kl. 6c
4. Dominika Wykręt kl.5c
5. Milena Niewiara kl. 5a
6. Emilia Tomczyk kl.5a
7. Karolina Rajda kl.6a
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Unihokej Chłopców- III miejsce
1. Hubert Pękala kl 4c
2. Oskar Kubanek kl. 4c
3. Paweł Słanek kl. 4c
4. Karol Jończy kl.4c
5. Bartosz Kramarz kl.5a
6. Kacper Panek kl. 5a
7. Jakub Bandoła kl.5a
8. Dawid Ślipkokl. 5a
9. Szymon Florczyk kl. 5a
Gminny Konkurs Plastyczny ,,Kocham Cię Polsko” - Emilia Stachowiak nagroda
Gminny Konkurs Plastyczny ,,Kocham Cię Polsko” - Jagoda Radke wyróżnienie
IV Gminny Konkurs Malarstwa i Rysunku ,,Plamą i kreską- szukamy teatru"- Paulina Zielińska wyróżnienie
Etap rejonowy:
Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych
Awans do rejonu:
Weronika Oboza (8c), Ewa Dura (8c), Agnieszka Tupaj (8c), Szymon Chmiel (7c), Zuzanna Sołdyk (7c) i Anna Jończy (6a)
Ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"- etap rejonowy
1. Franciszek Nowak kl. 5d
2. Ewa Dura kl. 8c
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla szkół podstawowych- kwalifikacje do etapu rejonowego:
1. Aleksandra Polak kl.8a
2. Ewa Dura kl.8c
3. Szymon Chmiel kl. 7c
4. Michał Jończyk l.6a
Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych -kwalifikacje do etapu rejonowego:
1. Ewa Dura kl. 8c
Małopolski Konkurs Biologiczny- etap rejonowy Ewa Dura kl. 8c.
Małopolski Konkurs Geograficzny- etap rejonowy Ewa Dura kl.8c, Łukasz Miarka
kl.8d.
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Piłka Nożna Halowa – rejon II miejsce
1. Szymon Florczyk kl. 5a
2. Norbert Klimczyński kl. 6a
3. Bartłomiej Koryga kl.5a
4. Kacper Malarz kl. 6a
5. Olivier Olszewski kl. 6a
6. Kacper Pałosz kl. 6a
7. Piotr Seruga kl.6b
8. Patryk Zadora kl. 6a
9. Tymoteusz Adamek kl. 6a
Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”- awans do etapu rejonowego :
1. Marek Bryndza kl. 6a
2. Natalia Nowak kl. 7a
3. Justyna Ćwiertnia 5e
4. Mateusz Talar 5f
5. Szymon Wojtyła 5f
6. Alicja Wcisło 4
7. Maria Paterek 4
Etap wojewódzki:
Małopolski Konkurs Geograficzny dla uczniów szkół podstawowych- awans do województwa–Ewa Dura kl. 8c
Przeszli do II etapu, małopolskiego konkursu tematycznego
„Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”.
Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski:
1. Jagoda Radke kl. 5d
2. Mateusz Talar kl. 5f
2. Weronika Oboza kl. 8c
Małopolskie Igrzyska Dzieci - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców-finał wojewódzki XXVII miejsce
1. Florczyk Szymon kl.5a
2. Kaczmarczyk Oskar kl.5c
3. Klimczyński Norbert kl.6a
4. Malarz Kacper kl.6a
5. Miarka Mateusz kl.5f
6. Olszewski Oliwier kl.6a
7. Pałosz Kacper kl.6a
8. Rajda Filip kl.6d
9. Szymonek Adrian kl.5a
10. Witek Adrian kl.6b
Inne:
Konkurs Matematyczny "Krakowska Matematyka"
finaliści:
1. Bartosz Kramarz kl. 5a,
2. Mateusz Miarka kl. 5f,
3. Paulina Zielińska kl. 5f
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zachowaj trzeźwy umysł" Jagoda Radke kl.5d wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zachowaj trzeźwy umysł" Mateusz Gawęda kl.VII a wyróżnienie
VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”
Jagoda Radke(5d), Marek Bryndza (6a) i Anna Jończy (6a) - laureaci w kategorii - szkoły podstawowe klasy IV – VI.
kategorii - klasy VII - VIII szkoły podstawowej i
klasy gimnazjum
1. Ewa Dura kl. 8c- wyróżnienie,
2. Weronika Oboza kl. 8c- finalistka
Kinga Bryndza z klasy 5e
została laureatką XI edycji kampanii społecznej "NO PROMIL-NO PROBLEM" w kategorii prace literackie. Jest
jedyną z Gminy Andrychów.
SEMESTR DRUGI
Konkursy szkolne
1. Szkolny konkurs ortograficzny
Klasy ósme:
I miejsce – Weronika Oboza 8c
II miejsce - Izabela Matusiak 8a
III miejsce – Ewa Dura 8c i Julia Płatek 8d
Wyróżnienie – Aleksandra Polak 8a
Klasy siódme:
I miejsce - Zofia Burzej 7b
II miejsce – Monika Saferna – 7b
III miejsce – Wiktoria Pawińska 7b
Klasy szóste:
I miejsce – Joanna Górecka 6d
II miejsce – Anna Jończy 6a
III miejsce – Marek Bryndza 6a
Wyróżnienie: Karolina Bizoń 6a i Maksymilian Kuś 6b
Klasy piąte:
I miejsce – Zofia Pasternak 5f
II miejsce – Jagoda Radke 5d i Martyna Chruszcz 5c
III miejsce – Maciej Trojak 5d
Klasy czwarte:
I miejsce – Hanna Wąwoźniak 4d oraz Karol Jończy 4c
II miejsce – Zuzanna Marczewska 4d
III miejsce - Grzegorz Gałuszka 4a oraz Kinga Czechowska 4d.
Wyróżnienie: Anna Mrzygłód 4c ,Kryspin Adamczyk 4e ,Julia Ząbek 4b oraz Oliwia Warmuz 4b
2. Szkolny konkurs recytatorski ,,Spotkanie z poezją dla dzieci”
Grand Prix: Szymon Toka (6d) i Wiktoria Dyrcz (5d)
klasy czwarte:
I miejsce: Weronika Wróbel (4c), Maria Olszewska (4d), Lena Rajda (4c)
II miejsce: Kornelia Targosz (4e), Weronika Zdrada (4e), Oliwia Warmuz (4b)
III miejsce: Kryspin Adamczyk (4e), Kinga Czechowska (4d), Maja Bystrzycka (4c), Paweł Słanek (4c)
wyróżnienia: Zuzanna Babik (4f), Wiktoria Mateja (4f), Anna Matusiak (4b)
klasy piąte i szóste:
I miejsce: Zbigniew Stachowiak (6a), Patrycja Wykręt (5d)
II miejsce: Tatiana Koman (6b), Alicja Pabiś (6b), Karolina Żurek (6b)
III miejsce: Zuzanna Żurek (6b), Wiktoria Tyl (6b)
wyróżnienie: Weronika Gurdek (5d)
3. Szkolny konkurs recytatorski ,,Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”
Klasy IV:
I miejsce: Kornelia Targosz (4e), Maria Olszewska (4d)
II miejsce: Paweł Słanek (4c), Maria Paterek (4e)
III miejsce: Kryspin Adamczyk (4e), Grzegorz Gałuszka (4a)
Wyróżnienie: Grzegorz Janosz (4d)
Klasy V – VI:
I miejsce: Karolina Żurek (6b), Zbigniew Stachowiak (6a), Tatiana Koman (6b)
II miejsce: Alicja Pabiś (6b), Wiktoria Tyl (6b) i Zuzanna Żurek (6b).
KONKURSY GMINNE:
1.Międzyszkolne Zawody Matematyczne
Zofia Pasternak 5f - III miejsce w kategorii klas piątych
Piotr Płonka 4e V miejsce
2.XVI Gminny Konkurs Recytatorski ,,Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”
I miejsce – Maria Paterek (4e) i Zbigniew Stachowiak (6a)
II miejsce – Kornelia Targosz (4e)
III miejsce – Paweł Słanek (4d)
Wyróżnienia: Karolina Żurek (6b) i Tatiana Koman (6b)
3.Toka Szymon 6 d- Gminny Konkurs Recytatorski "XV Spotkania z poezją dla dzieci"-
I miejsce
4. Alicja Wcisło 4a konkurs "Andrychów moja mała zielona ojczyzna"-wyróżnienie
5.Gminny Konkurs Plastyczny ,,Autyzm- w niebieskim świecie”
-Emilia Stachowiak 8d - nagroda
-Anna Jończy 6a - wyróżnienie
-Antonina Zielińska 4b –wyróżnienie
6.Małopolskie Igrzyska Dzieci, Piłka Ręczna I miejsce:
1Adamek Tymoteusz 6a
2 Bandoła Jakub 5a
3 Biczak Dawid 5a
4 Florczyk Szymon 5a
5 Klimczyński Norbert 6a
6 Koryga Bartłomiej 5a
7 Malarz Kacper 6a
8 Olszewski Oliwier 6a
9 Pałosz Kacper 6a
10 Panek Kacper 5a
11 Seruga Piotr 6b
12 Szymonek Adrian 5a
13 Zadora Patryk 6a
8.Małopolskie Igrzyska Dzieci , Piłka Nożna –I miejsce:
-Szymon Florczyk 5a
-Norbert Klimczyński 6a
-Bartłomiej Koryga 5a
-Kacper Malarz 6a
-Olivier Olszewski 6a
-Kacper Pałosz 6a
-Patryk Zadora 6a
-Piotr Seruga 6b
KONKURSY POWIATOWE:
1.Małopolskie Igrzyska Dzieci, Drużynowe biegi przełajowe- IV miejsce:
- Florczyk Szymon 5a
-MalarzKacper 6a
-Miarka Mateusz 5f
-Pałosz Kacper 6a
-Szymonek Adrian 5a
-Zadora Patryk 6a
2. Małopolskie Igrzyska Dzieci, Piłka Nożna- III miejsce:
-Szymon Florczyk 5a
-Norbert Klimczyński 6a
-Bartłomiej Koryga 5a
-Kacper Malarz 6a
-Olivier Olszewski 6a
-Kacper Pałosz 6a
-Patryk Zadora 6a
- Tymoteusz Adamek 6a
3.Małopolskie Igrzyska Dzieci, Pływanie Indywidualne
-Aleksandra Nadajczyk –powiat I miejsce.
4.Małopolskie Igrzyska Dzieci, Piłka Ręczna I miejsce:
1Adamek Tymoteusz 6a
2 Bandoła Jakub 5a
3 Biczak Dawid 5a
4 Florczyk Szymon 5a
5 Klimczyński Norbert 6a
6 Koryga Bartłomiej 5a
7 Malarz Kacper 6a
8 Olszewski Olivier 6a
9 Pałosz Kacper 6a
10 Panek Kacper 5a
11 Seruga Piotr 6b
12 Szymonek Adrian 5a
13 Zadora Patryk 6
KONKURSY REJONOWE:
Małopolskie Igrzyska Dzieci, Piłka Ręczna I miejsce:
1Adamek Tymoteusz 6a
2 Bandoła Jakub 5a
3 Biczak Dawid 5a
4 Florczyk Szymon 5a
5 Klimczyński Norbert 6a
6 Koryga Bartłomiej 5a
7 Malarz Kacper 6a
8 Olszewski Olivier 6a
9 Pałosz Kacper 6a
10 Panek Kacper 5a
11 Seruga Piotr 6b
12 Szymonek Adrian 5a
13 Zadora Patryk 6
KONKURSY WOJEWÓDZKIE:
1.Krakowska Matematyka
Mateusz Miarka 5f- finalista konkursu Krakowska Matematyka
Karol Jończy 4c awans do etapu wojewódzkiego konkursuPaulina Zielińska 5f awans do etapu wojewódzkiego konkursu
Bartosz Kramarz 5a awans do etapu wojewódzkiego konkursu
3. Ewa Dura 8c- finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych
4. Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,, Zdrowo jedz i ćwicz”
w ramach VI edycji Projektu,, Czysta Małopolska”
-Finalistka – Emilia Stachowiak 8d
5. Wojewódzki konkurs,, Umarli, abyśmy mogli żyć wolni” Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski-kuratoryjny
-Weronika Oboza 8c-finalistka,
-Jagoda Radke 5d-finalistka.
6. Małopolskie Igrzyska Dzieci ,Piłka ręczna- VI miejsce:
1Adamek Tymoteusz 6a
2 Bandoła Jakub 5a
3 Biczak Dawid 5a
4 Florczyk Szymon 5a
5 Klimczyński Norbert 6a
6 Koryga Bartłomiej 5a
7 Malarz Kacper 6a
8 Olszewski Oliwier 6a
9 Pałosz Kacper 6a
10 Panek Kacper 5a
11 Seruga Piotr 6b
12 Szymonek Adrian 5a
13 Zadora Patryk 6a
7.Małopolskie Igrzyska Dzieci, Narciarstwo Alpejskie
-Szymon Grela 8d,
-Bartosz Kramarz 5a
8.Małopolskie Igrzyska Dzieci, Pływanie Indywidualne
-Aleksandra Nadajczyk -finalistka
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:
1.Marek Bryndza uczeń klasy 6a- laureat I m-ca XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
2.Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
-Nowak Franciszek kl. 5d - nagroda
-Damek Weronika kl. 7c -wyróżnienie
-Biela Michał kl. 5f - wyróżnienie
-Kramarz Bartosz 5a – wyróżnienie
3.Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX
-Michał Jończy 6a,
-Julia Pyzio 5c - wynik bardzo dobry,
-Szymon Chmiel 7c - wynik dobry
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE:
1.XXII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz
-Marek Bryndza VI a laureat
-Maria Paterek IVe finalistka
-Justyna Ćwiertnia V e finalistka
-Mateusz Talar V f finalista
-Szymon Wojtyła V f finalista
-Natalia Nowak VII a finalistka
2. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Mateusz Miarka 5f - wynik bardzo dobry
Bartosz Kramarz 5a - wyróżnienieMichał Biela 5f - wyróżnienie
Otylia Nowak 5d - wyróżnienie
Zofia Pasternak 5f - wyróżnienie
Tymoteusz Adamek 6a- wyróżnienieWojciech Trojak 7c - wyróżnienie
Izabela Matusiak 8a - wyróżnienie
3.XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ,, Mieszkam w Beskidach”
KATEGORIA Rysunek /Malarstwo 10-12 latJulia Pyzio 5 c - II miejsce
Wiktoria Dyrcz 5d - III miejsce
Paulina Zielińska 5f - III miejsce
Lena Bożek 6b - wyróżnienie
Maria Paterek 4e- wyróżnienie
Hanna Wąwoźniak 4 d- wyróżnienie
Kryspin Adamczyk 4 e -wyróżnienie
KATEGORIA Rysunek /Malarstwo 13-15 lat
Emilia Stachowiak 8 d I miejsce
Monika Saferna 7b - III miejsce
KATEGORIA KOLAŻ-WYKLEJANKA 10-12 lat
Zuzanna Fryt 4c II miejsce
Jagoda Radke 5d wyróżnienie
Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej
I m. Zuzanna Fryt kl. III c
III m. Kryspin Adamczyk kl. III b
IV m. Anna Mrzygłód kl. III c
Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Boże Narodzenie Tradycja i Współczesność" - kwalifikacja do wystawy - Maja Bystrzycka kl. III c
Laureat Hanna Wąwoźniak kl. III c
Laureat Paszewski Ksawery kl.II a
Laureat Antonina Zielińska kl. III b
Gminny Konkurs Plastyczny ,,Boże Narodzenie w oczach dziecka"
I m. Aleksandra Nadajczyk , Wiktor Zadora kl. III c
II m. Zuzanna Marczewska i Lena Marczewska kl. III d
I m. Zofia Jończy kl. III a
III m. Alicja Wcisło kl. III a
I m. Maria Paterek kl. III b
III m. Antonina Zielińska kl. III b
I m. Paszewski Ksawery kl. II a
I m. Natalia Prus kl. II a
I m. Zuzanna Żydek kl.I a
I m. Natalia Pabiś kl. I b
II m. Dawid Stachura kl. I b
III m. Aleksander Góralczyk kl. I b
II m. Maja Powroźnik kl. I d
II m. Jakub Pikoń kl. I d
II m. Liliana Janik kl. I a
Gminny Festiwal Piosenki "Szkolny Song"
Wyróżnienie klasa III d i III a
VII Gminny Konkurs Plastyczny z cyklu; "Lubię to miejsce - moi krewni w czasach zdobywania niepodległości"
II miejsce Zuzanna Fryt kl. IIIc
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”
II m. Dariusz Czuba kl. I c
II m. Kacper Nowak kl. I c
II m. Maksymilian Munio kl. I c
I m. Natalia Pabiś kl. I b
I m. Dawid Stachura kl. I b
I m. Natalia Prus kl. II a
II m. Jan Mrzyk kl. II b
III m. Nadia Górczak kl. II a
I m. Anna Mrzygłód kl. III c
III m. Zuzanna Fryt kl. III c
I m. Antonina Zielińska kl. III b
III m. Klaudia Talar kl. I a
Wyróżnienia:
Maja Rybka kl. I c
Iga Węglarz kl. I b, Aleksander Góralczyk kl. I b, Zofia Garłacz kl. I b, Chrystian Miarka kl. I b, Maja Matejko kl. I b
Yana Parkhomei kl. II a, Maja Kowalówka kl. II a
Aleksandr Nadajczyk kl. III c
Maria Paterek kl. III b
Liliana Janik kl. I a
Lidia Niemiec kl. I a, Franciszek Frączek kl. I a, Jędrzej Moskwie kl. I a
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Wyróżnienie:
Natalia Prus kl. II a
Kamil Piekiełko kl. III c
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”
Nagroda – Jędrzej Moskwik kl. I a
Wyróżnienie:
Lena Weiss – kl. I a
Jan Mrzyk kl. II b
Oskar Kubanek kl. III c
Anna Mrzygłód kl. III c
Zuzanna Fryt kl. III c
Gminny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią na ty”
II m. Jan Mrzyk kl. II b
Gminna Olimpiada Pierwszoklasistów
I m. Emilia Stachowicz, Aleksandra Płonka, Lena Kudłacik, Kacper Nowak, Kacper Gibas, Wojciech Jurczyk, Bartosz Nowak kl. I c, Nina Knycz, Maja Powroźnik, Natalia Paluch, Adrian Buda, Sebastian Bryzek kl. I d
Gminny Konkurs „Dziecięce rymy dla biblioteki”
I m. Franciszek Frączek kl. I a
I m. Jędrzej Moskwie kl. I a
III m. Lena Weiss kl. Ia
I m. Kryspin Adamczyk kl. III b
II m. Antonina Handzlik kl. II b
Wyróżnienia:
Maria Paterek kl. III b
Martyna Putek kl. III b
XIV Gminny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją dla dzieci"
II m. Helena Króliczek kl. I a
Gminny Konkurs Recytatorski "Szelki - humor w literaturze"
II m. Helena Króliczek kl. I a
wyróżnienie Lena Weiss kl. I a
Gminny Konkurs Recytatorski
I m. Emilia Wawro kl. II b
Gminny Konkurs Plastyczny „Czysty Świat wokół nas”
I m. Wojciech Stachura kl. I a
I m. Mikołaj Matejko kl. I a
II m. Chrystian Miarka kl. I b
I m. Gabriela Smaza kl. I b
II m. Aleksandra Płonka kl. I c
I m. Wojciech Jurczyk kl. I c
I m. Natasza Szatan kl. I d
I m. Piotr Szkot kl. I d
II m. Emilia Wawro kl. II b
II m. Karina Pluszczew kl. II b
II m. Yana Parkhomei kl. II a
I m. Ksawery Paszewski kl. II a
I m. Kinga Komendera kl. III c
I m. Maja Bystrzycka kl. III c
III m. Julia Ząbek kl. III b
II m. Piotr Płonka kl. III b
III m. Arkadiusz Bylica kl. III a
II m. Kinga Czechowska kl. III d
II m. Kuba Ćwiartka kl. III d
I m. Judyta Mizera kl. III f
II m. Sara Lewandowska kl. III f
III m. Damian Kręcioch kl. III e
III m. Julia Pikoń kl. III e
Gminny Konkurs Plastyczny „Autyzm-w niebieskim świecie”
Wyróżnienia:
Zuzanna Żydek kl. I a
Lena Weiss kl. I a
Maja Powroźnik kl. I d
Natalia Prus kl. II a
Nadia Górczak kl. II a
Maksymilian Pietraszek kl. II a
Gminny Konkurs Plastyczny „Górskie wędrówki Jana Pawła II”
I m. Martyna Kowalska kl. II a
Gminny Konkurs Szachowy „Szach ! Mat!”
IX m. Wojciech Biernacki kl. II a
Ogólnopolski Turniej Szachowy „Królewska gra i ja” organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie
30 m. Wojciech Biernacki kl. II a
Gminny Turniej "DWA OGNIE"
II m. klasa III a Aleksandra Sikora, Alicja Wcisło, Martyna Fiołek, Maja Lechowicz, Aleksandra Gondko, Mateusz Pękala, Kacper Bury, Wojciech Mikołajek, Franciszek Paluch, Gabriel Wesołowski klasa III b Martyna Bryndza, Patrycja Frydel, Piotr Płonka, Piotr Rokowski, Paweł Słanek, Maksymilian Warchał
* zawody sportowe w ramach Małopolskich Igrzysk Dzieci
ETAP SZKOLNY
Szkolny konkurs recytatorski poezji religijnej
Grand Prix: Natalia Kapela (5a), Zbigniew Stachowiak (5a) i Alicja Pabiś (5b)
I miejsce: Julia Łysoń (6c) i Adrian Witek (5b)
II miejsce: Aleksandra Sojka (6c), Julia Brońka (4c), Paulina Zielińska (4f), Joanna Bryl (5d) i Zuzanna Żurek (5b)
III miejsce: Patrycja Bogunia (7a), Paulina Stachowicz (7d), Oliwia Belak (6c), Emilia Pikoń (5d), Martyna Stuglik (5c) i Karolina Żurek (5b)
Wyróżnienia: Julia Płatek (7d), Patrycja Micorek (6a), Natalia Nowak (6a), Weronika Rauk (6c)
ETAP GMINNY
Gminny XXV Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
Nagroda Księdza Proboszcza: Natalia Kapela (5a)
II miejsce: Zbigniew Stachowiak (5a)
XXIV Gminny Konkurs Ekologiczny „Czyste powietrze – wspólna sprawa”
II miejsce: Agnieszka Pikoń, Monika Saferna, Wiktoria Pawińska (6b)
III miejsce: Tymoteusz Adamek, Olivier Olszewski (5a)
III Konkurs Malarstwa i Rysunku „Plamą i kreską – andrychowskie inspiracje”
I miejsce: Mateusz Gawęda 6a
XIV Przegląd Kolęd Europejskich
I miejsce: Klara Kołodziejczyk 7c, Weronika Oboza 7c, Agnieszka Tupaj 7c, Emilia Makowiecka 7d, Martyna Orkisz 7d
Bartosz Kramarz - Mistrzostwo Gminy w Narciarstwie Alpejskim Chłopców klas III-IV
Mini Piłka Koszykowa Chłopców – finał gminny
II miejsce:
Dura Bartłomiej 6a
Kosztur Kacper 5d
Ficek Jakub 5c
Kasperek Mikołaj 5c
Sobita Filip 5c
Tomiczek Jakub 6c
Sołdyk Kacper 6c
Smaza Dawid 6c
Olejniczak Wiktor 6c
Przystał Damian 6a
Bizoń Oliwier 5d
Mini Piłka Koszykowa Dziewcząt – finał gminny
II miejsce:
Chamera Wiktoria 6b
Burzej Zofia 6b
Stachura Zuzanna 5c
Pękala Izabela 6a
Kudzia Marlena 6a
Ogórek Martyna 6a
Biskup Otylia 5c
Nowak Natalia 6a
Biskup Aleksandra 6a
Pabiś Alicja 5b
Smaza Klaudia 6a
Wiewióra Samanta 5d
Bystrzycka Aleksandra 5c
Hokej Chłopców – finał gminny
III miejsce:
Chmiel Szymon 6c
Kowalski Szymon 5c
Sobita Filip 5c
Rajda Filip 5d
Bystrzycki Franciszek 5d
Szymonek Adrian 4a
Biczak Dawid 4a
Słabosz Maksymilian 4a
Tomiczek Jakub 6c
Hokej Dziewcząt – finał gminny
III miejsce:
Stuglik Martyna 5c
Stachura Zuzanna 5c
Pawlik Karina 5c
Pabiś Alicja 5b
Kołodziejczyk Julia 5b
Pękala Izabela 6a
Ogórek Martyna 6a
Ćwiartka Sandra 5c
Tymbark Mini Piłka Nożna Chłopców - finał gminny
II miejsce:
Pałosz Kacper 5a
Olszewski Oliwier 5a
Malarz Kacper 5a
Klimczyński Norbert 5a
Zadora Patryk 5a
Adamek Tymoteusz 5a
Bizoń Oliwier 5d
Seruga Piotr 5b
Kowalski Szymon 5c
Halowa Mini Piłka Nożna Dziewcząt - finał gminny
II miejsce:
Kołodziejczyk Julia 5b
Pabiś Alicja 5b
Ćwiartka Sandra 5c
Bystrzycka Aleksandra 5c
Stachura Zuzanna 5c
Lachendro Natalia 5d
Stuglik Martyna 5c
Pawlik Karina 5c
Skrzypczak Zuzanna 5c
Sokołowska Emilia 5c
Pękala Izabela 6a
Halowa Mini Piłka Nożna Chłopców - finał gminny
II miejsce:
Kacper Pałosz 5a
Olszewski Oliwier 5a
Malarz Kacper 5a
Klimczyński Norbert 5a
Zadora Patryk 5a
Adamek Tymoteusz 5a
Bizoń Oliwier 5d
Seruga Piotr 5b
Kowalski Szymon 5c
Smaza Dawid 6c
Trojak Wojciech 6c
Drużynowy Turniej Szachowy - finał gminny
V Miejsce:
Magiera Paweł 4c
Kramarz Bartosz 4a
Stachowiak Zbigniew 5a
Brońka Julia 4c
Drużynowe Biegi Przełajowe Chłopców (grupa starsza) – finał gminny
IImiejsce:
Klimczyński Norbert 5a
Witek Adrian 5b
Malarz Kacper 5a
Zadora Patryk 5a
Rajda Filip 5d
Drużynowe Biegi Przełajowe Chłopców (grupa młodsza) – finał gminny
I miejsce:
Sobita Filip 5c
Szymonek Adrian 4a
Bizoń Oliwier 5d
Smaza Kacper 4c
Zaśko Michał 4c
Florczyk Szymon 4a
Kaczmarczyk Oskar 4c
Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt (grupa starsza) – finał gminny
IV miejsce:
Pabiś Alicja 5b
Kołodziejczyk Julia 5b
Biskup Otylia 5c
Bizoń Karolina 5a
Dziedzic Karolina 5b
Stachura Zuzanna 5c
Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt (grupa młodsza) – finał gminny
I miejsce:
Niewiara Milena 4a
Parkhomei Asia 4c
Tomczyk Emilia 4a
Wykręt Dominika 4c
Madeja Patrycja 4c
ETAP POWIATOWY
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców - finał powiatowy
V miejsce:
Kasperek Mikołaj 5c
Klimczyński Norbert 5a
Kowalski Szymon 5c
Malarz Kacper 5a
Olszewski Oliwier 5a
Rajda Filip 5d
Sobita Filip 5c
Szymonek Adrian 4a
Trojak Wojciech 6c
Witek Adrian 5b
Zadora Patryk 5a
Tymbark Mini Piłka Nożna Dziewcząt - finał powiatowyI miejsce:
Bystrzycka Aleksandra 5c
Ćwiartka Sandra 5c
Kołodziejczyk Julia 5b
Lachendro Natalia 5d
Pabiś Alicja 5b
Pawlik Karina 5c
Skrzypczak Zuzanna 5c
Sokołowska Emilia 5c
Stachura Zuzanna 5c
Stuglik Martyna 5c
ETAP REJONOWY
Małopolski Konkurs Humanistyczny – awans do etapu rejonowego
Katarzyna Andrejko 7c
Marta Ćwirko 5a
Ewa Dura 7c
Anna Jończy 5a
Weronika Oboza 7c
Jagoda Radke 4d
Zuzanna Sołdyk 6c
Wojciech Trojak 6c
Agnieszka Tupaj 7c
Małopolski Konkurs Matematyczny - awans do etapu rejonowego
Piotr Płonka 7d
Ewa Dura 7c
Wojciech Trojak 6c
Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”- awans do etapu rejonowego
Brońka Julia 4c
Bryndza Kinga 4e
Ćwiertnia Justyna 4e
Talar Mateusz
Wojtyła Szymon
Pabiś Alicja 5b
Bryndza Marek 5a
Stachowiak Zbigniew 5a
Nowak Natalia 6a
Saferna Monika 6b
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - awans do etapu rejonowego
Szymon Chmiel 6c
Michał Jończy 5a
ETAP WOJEWÓDZKI
V Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”
Laureat: Marek Bryndza 5a
Krakowska Matematyka – awans do etapu wojewódzkiego
Michał Biela 4f
Mateusz Miarka 4f
Zofia Pasternak 4f
Piotr Pilch 4f
Gminny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie w oczach dziecka"
II m. Ksawery Paszewski kl. 1 a
I m. Natalia Prus kl. 1 a
I m. Aleksandra Nadajczyk kl. 2 c
I m. Zuzanna Fryt kl. 2 c
II m. Maja Bystrzycka kl. 2 c
I m. Antonina Zielińska kl. 2 b
III m. Patrycja Frydel kl. 2 b
III m. Maria Paterek kl. 2 b
II m. Zofia Jończyk l. 2a
II m. Franciszek Paluch kl. 2 a
II m. Zofia Pałosz kl. 2 d
III m. Emilia Sordyl kl. 2 f
III m. Maria Olszewska kl. 2 d
I m. Jagoda Radke kl.3 a
I m. Maurycy Stanek kl. 3 b
III m. Igor Bury kl. 3 a
II m. Małgorzata Matlak kl. 3 f
III m. Mateusz Nowak kl. 3 f
I m. Sandra Szemik kl.3 e
II m. Justyna Ćwiertnia kl. 3 e
I m. Emila Nadajczyk kl. 3d
I m. Paulina Zielińska kl. 3d
Gminny Konkurs „Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo"
III m. Zuzanna Fryt kl. 2 c
III m. Gabriela Pomietło kl. 2 e
III m. Maksymilian Warchał kl. 2 b
Gminny Konkurs Ekologiczny
I m. Mikołaj Lupa kl. 3 f
I m. Jagoda Radke kl. 3 a
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
III m. Jan Ogorzelec kl. 3 e
Igor Bury - klasa III a - nagroda główna bon o wartości 500 zł w Konkursie Plastycznym Reporter Young „Papier, Nożyce, Rękawice!".
XI Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus"
I miejsce i tytuł laureata - Jagoda Radke kl. 3 a
wyróżnienie i tytuł finalisty - Mateusz Talar kl. 3 d
Gminny Konkurs Recytatorski XIII Spotkanie z poezją dla dzieci
II m. Anna Mrzygłód kl. II c
Gminny Konkurs Plastyczny ,, Moja rodzina, pokolenia blisko siebie"
Wyróżnienie: Zuzanna Fryt kl. II Zofia Pałosz kl. II d Patrycja Faber kl. I b
Nagroda: Nadia Górczak kl. I a Kacper Markowski kl. II d Nadia Belak kl. III e
Kwalifikacja do wystawy Julia Brońka kl. III c
XI Powiatowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży ,, Moja kraina marzeń"
Wyróżnienie Anna Mrzygłód kl. II c
XI Gminny Konkurs Recytatorski ,, Szelki - humor w literaturze"
III m. Weronika Wróbel kl. II c
wyróżnienie Kinga Komendera, Zuzanna Fryt kl. II c
Gminny Konkurs Plastyczny ,, Czysty świat wokół nas"
III m. Nikola Zemanek kl. I a
III m. Julia Zemanek kl. I a
II m. Emilia Wawro kl. I b
III m. Nina Ogiegło kl. I b
I m. Maja Bystrzycka kl. II c
I m. Anna Mrzygłód kl. II c
II m. Zofia Jończy kl. II a
II m. Maria Paterek kl. II b
I m. Antonina Zielińska kl. II b
II m. Aleksandra Nadajczyk kl. II c
III m – Amelia Cygan i Szymon Obrochta kl. II d
I m. Maciej Nalborczyk kl. II f
I m. Jagoda Radke kl. III a
III m. Igor Bury kl. III a
I m. Oskar Badan kl. III c
II m. Julia Pyzio kl. III c
I m. Nikola Maślanka kl. III d
II m. Lena Sitarz kl. III d
I m. Małgorzata Matlak kl. III f
III m. Milena Niewiara kl. III f
III m. Adam Gobadło kl. III f
Gminny Turniej „Bezpieczna Droga”
II m. Mikołaj Lupa kl. III f
II m. Piotr Pilch kl. III d
II m. Bartłomiej Koryga kl. III b
XXIV Edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego ,, Mieszkam w Beskidach"
I m. Maciej Trojak kl. II a
II m – Hanna Wąwoźniak kl. II d
II m. Aleksandra Wiktorczyk kl. III d
III m. Aleksandra Nadajczyk kl. II c
III m. Zuzanna Fryt kl. II c
Wyróżnienia:
Igor Bury kl. III a
Maciej Dziedzic kl. III a
Emilia Nadajczyk kl. III d
Mateusz Miarka kl. III d
Antonina Partyka kl. I a
Natalia Prus kl. I a
Magdalena Kosek kl. II a
Wiktoria Łagosz kl. II f
Amelia Cygan kl. II d
Zofia Pałosz kl. II d
Piotr Płonka kl. II b
Julia Pyzio kl. III c
Maja Nowak kl. III e
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Laureat : Zuzanna Fryt kl. II c
Bardzo dobry wynik – Mateusz Miarka kl. III d
Wyróżniony: Karol Jończy kl. II c Kryspin Adamczyk kl. II b Piotr Pilch kl. III d Robert Mikołajko kl. III d Przemysław Rodak kl. III f Mikołaj Lupa kl. III f
XVI Gminnym Konkurs Ortograficzny „Z ortografią na TY” - oraz Nagroda specjalna Pióro Przewodniczącego Rady Miejskiej
I m. Jagoda Radke kl. III a
I m. Zuzanna Marczewska kl. II d
XI Gminny Konkurs Przyrodniczy Klas Trzecich "Las kocha ciszę"
II m. Mateusz Miarka kl. III d
Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek
I m. Natalia Pękala kl. III c
Dominika Wykręt kl. III c
Julia Pyzio kl. III c
Marytna Chruszcz kl. III c
Sandra Bizoń kl. III c
Aneta Koczur kl. III c
Katarzyna Jarzyna kl. III c
Bartosz Kramarz kl. III c
Oskar Badan kl. III c
Wiktor Molendowski kl. III c
Aleksandra Wiktorczyk kl. III d
Paulina Zielińska kl. III d
Lena Sitarz kl. III d
Zofia Kawaler kl. III d
Elena Adamek kl. III d
Zuzanna Najbor kl. III d
Robert Mikołajko kl. III d
Mateusz Talar kl. III d
Piotr Pilch kl. III d
Szymon Wojtyła kl. III d
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
Wyróżnienie: Julia Pyzio kl. III c
Katarzyna Jarzyna kl. III c
Krzysztof Lewandowski kl. III c
Kacper Smaza kl. III c
Artur Szymczyk kl. III c
Michał Biela kl. III b
Mateusz Miarka kl. III d
Gminny Konkurs Szachowy
III m. drużynowo Julia Brońka kl. III c Robert Mikołajko kl. III d
Gminny Konkurs Szachowy „Szach ! Mat !”
Julia Brońka kl. III c
Powiatowy Konkurs Szachowy
V m. drużynowo Julia Brońka kl. III c Robert Mikołajko kl. III d
Zawody o Puchar Burmistrza Andrychowa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie
II m. Bartosz Kramarz kl. III c
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim Finał Wojewódzki
27 m. Bartosz Kramarz kl. III c
30 m. Mikołaj Lupa kl. III f
Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa
I m. Mikołaj Lupa kl. III f
III m. Bartosz Siekierski kl. III e
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX
Mikołaj Lupa kl. III f wynik bardzo dobry
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Czechach
II m. z drużyną Szkoły Podstawowej nr 2
Bartłomiej Koryga kl. III b
Szymon Florczyk kl. III b
Michał Curzydło kl. III b
Maksymilian Słabosz kl. III b
Gminne Zawody w Narciarstwie Alpejskim Szkół Podstawowych i Gimnazjów
II m. Mikołaj Lupa kl. III f
ETAP GMINNY
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
Finał Gminny – III miejsce:
Małecki Tymoteusz 6d
Zaborowski Mateusz 6c
Brońka Julia 3c
Mikołajko Robert 3d
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Hokeju Dziewcząt-
Finał Gminny – III miejsce:
Bogunia Patrycja 6a
Orkisz Martyna 6d
Miarka Anna 6d
Legień Queen 6d
Tomczyk Paulina 6d
Króliczek Zuzanna 6d
Kuźma Martyna 6d
Gabryluk Zuzanna 6b
Mikołajko – Kopytko Sandra 6c
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Hokeju Chłopców-
Finał Gminny – II miejsce:
Gromotka Michał 6a
Gruca Patryk 6a
Góra Oskar 6a
Socała Marek 6a
Krupa Wiktor 6b
Curzydło Wojciech 6c
Zaborowski Mateusz 6c
Wykręt Bartosz 6a
Maleta Kacper 6d
Tomiczek Jakub 5c
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt – Finał Gminny – VII miejsce:
Bogunia Patrycja 6a
Orkisz Martyna 6d
Stanek Michalina 6c
Lachendro Alicja 6b
Sojka Aleksandra 5c
Micorek Patrycja 5a
Burzej Zofia 5b
Chamera Wiktoria 5b
Grzesik Dominika 6b
Łysoń Julia 5c
Nowak Natalia 5a
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców – Finał Gminny – IV miejsce:
Gondko Maciej 6a
Gruca Patryk 6a
Wykręt Bartosz 6a
Socała Marek 6a
Czubak Arkadiusz 6b
Bylica Bartosz 6b
Bałys Szymon 6b
Maleta Kacper 6d
Van Dorst Max 6d
Czarnik Jakub 6d
Sołdyk Kacper 5c
Tomiczek Jakub 5c
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Chłopców –
Finał Gminny – III miejsce:
Gruca Patryk 6a
Socała Marek 6a
Wykręt Bartosz 6a
Fraś Filip 6a
Słupski Krzysztof 6b
Bałys Szymon 6b
Czubak Arkadiusz 6b
Curzydło Wojciech 6c
Moskwik Marcel 6c
Wiktorczyk Wiktor 6c
Maleta Kacper 6d
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym Chłopców – Finał Gminny – IV miejsce:
Gruca Patryk 6a
Pęcak Jakub 6a
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt
Finał Gminny – II miejsce:
Sordyl Judyta 5b
Pikoń Agnieszka 5b
Tomczyk Paulina 6d
Króliczek Zuzanna 6d
Miarka Anna 6d
Legień Queen 6d
Kuźma Martyna 6d
Matusiak Izabela 6d
Bogunia Patrycja 6a
Kaczmarczyk Wiktoria 6a
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców
Finał Gminny – III miejsce
Wykręt Bartosz 6a
Góra Oskar 6a
Gondko Maciej 6a
Socała Marek 6a
Maleta Kacper 6d
Małecki Tymoteusz 6d
Krupa Wiktor 6b
Sobita Filip 4c
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Finał Gminny – III miejsce :
Bogunia Patrycja 6a
Tomczyk Paulina 6d
Króliczek Zuzanna 6d
Burzej Zofia 5b
Chamera Wiktoria 5b
Nowak Natalia 5a
Stachura Zuzanna 4c
Ćwiartka Sandra 4c
Pabiś Alicja 4b
Kołodziejczyk Julia 4b
Markowska Emilia 4a
Rajda Karolina 4a
Pawlik Karina 4c
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców Finał Gminny – II miejsce:
Maleta Kacper 6d
Wiktorczyk Wiktor 6c
Tomiczek Jakub 5c
Sołdyk Kacper 5c
Kowalski Szymon 4c
Sobita Filip 4c
Seruga Piotr 4b
Adamus Sylwester 4b
Witek Adrian 4b
Rajda Filip 4d
Klimczyński Norbert 4a
Gruca Patryk 6a
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt - Finał Gminny – II miejsce:
Tomczyk Paulina 6d
Króliczek Zuzanna 6d
Bogunia Patrycja 6a
Burzej Zofia 5b
Chamera Wiktoria 5b
Biela Wiktoria 6a
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców - Finał Gminny – I miejsce:
Sobita Filip 4c
Klimczynski Norbert 4a
Kowalski Szymon 4c
Rajda Filip 4d
Maleta Kacper 6d
Gruca Patryk 6a
Tomiczek Jakub 5c
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej– Turniej o najsprawniejszego ucznia w Gminie - Finał Gminny
I miejsce:
Klimczyński Norbert 4a
Stachura Zuzanna 4c
Chamera Wiktoria 5b
II miejsce:
Trojak Wojciech 5c
Bogunia Patrycja 6a
VII miejsce:
Maleta Kacper 6d
XIV Gminny Konkurs Recytatorski ,,Spotkanie z poezją twórców beskidzkich":
Grand Prix – Zbigniew Stachowiak 4a
I miejsce – Weronika Oboza 6c
Maria Tomiczek 6b
II miejsce - Julia Łysoń 5c
III miejsce - Adam Marczyński 4b
Magdalena Sajdak 6b
Zuzanna Gabryluk 6b
Wyróżnienie – Patryk Zadora 4a
XI Gminny Konkurs Recytatorski „Szelki” humor w literaturze
Wyróżnienie – Martyna Pluszczew 6d
XIII Gminny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją dla dzieci”
I miejsce: Martyna Pluszczew 6d
Gminne Międzyszkolne Zawody Matematyczne Dla Uczniów Klas Szóstych
I miejsce: Łukasz Miarka 6d
IV Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "I love singing"
I miejsce: Weronika Oboza 6c
X Konkurs Krajoznawczy „Znam Gminę Andrychów"
III miejsce - Marek Bryndza 4a
II miejsce w XXIV Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej im. Jana Fujawy
Martyna Pluszczew 6d
Gminny Konkurs Poezji Religijnej
Martyna Pluszczew 6d - II miejsce
II Gminny Konkurs Malarstwa i Rysunku „Plamą i kreską w świat muzyki Jana Kaczmarka"
Amelia Sitarz 4d – wyróżnienie
Mateusz Gawęda 5a – wyróżnienie
ETAP REJONOWY
Małopolski Konkurs Humanistyczny
Weronika Oboza 6c, Agnieszka Tupaj 6c - awans do etapu rejonowego
Małopolski Konkurs Matematyczny
Ewa Dura 6c - udział w etapie rejonowym
Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz – kwalifikacja
Natalia Nowak 5a
Monika Saferna 5b
Sebastian Panek 6a
Alicja Michalak 6c
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – awans do etapu rejonowego
Michał Jończy 4a
Szymon Chmiel 5c
Maciej Gondko 6a
Ewa Dura 6c
Weronika Oboza 6c
Martyna Pluszczew 6d
Ogólnopolski konkurs „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"
Martyna Pluszczew 6d – awans do etapu rejonowego
ETAP POWIATOWY
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
Finał Powiatowy – V miejsce:
Małecki Tymoteusz 6d
Zaborowski Mateusz 6c
Brońka Julia 3c
Mikołajko Robert 3d
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym
Finał Powiatowy- II miejsce:
Gabryluk Zuzanna 6b
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców - Finał Powiatowy
I miejsce : Sobita Filip 4c
III miejsce: Klimczyński Norbert 4a
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców - Finał Powiatowy – IV miejsce:
Szlagor Mikołaj 5b
Klimczyński Norbert 4a
Kowalski Szymon 4c
Korzonkiewicz Krystian 5b
Jarczyk Jakub 5b
Sobita Filip 4c
Filek Nikodem 5b
Kwalifikacja do etapu powiatowego XVI Festiwalu artystycznego „Talenty 2016"
Weronika Oboza 6c
ETAP WOJEWÓDZKI
Mistrzostwa Województwa Małopolskiej Szkolnej Ligi Rugby Tag
Finał Wojewódzki - IV miejsce:
Bogunia Patrycja 6a
Tupaj Agnieszka 6c
Pękala Izabela 5a
Socała Marek 6a
Wiktorczyk Wiktor 6c
Zaborowski Mateusz 6c
Curzydło Wojciech 6c
Krupa Wiktor 6b
Krakowska Matematyka
Finaliści:
Ewa Dura 6c
Szymon Chmiel 5c
Łukasz Miarka 6d
Tymoteusz Adamek 4a
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt - Finał Wojewódzki
XV miejsce: Gabryluk Zuzanna 6b
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Wyróżnienie - Anna Jończy, Marek Bryndza 4a Monika Saferna, Agnieszka Pikoń 5b Ewa Dura 6c
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX
Wynik bardzo dobry – Martyna Pluszczew 6d
Szymon Chmiel 5c
Karolina Bizoń 4a
Wynik dobry – Weronika Oboza 6c
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Wyróżnienie - Karolina Bizoń 4a
Karolina Rajda 4a
Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”
Natalia Nowak 5a - finalistka
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Miast Partnerskich w Breclav (Czechy)
II miejsce: Olivier Olszewski – 4a, Kacper Malarz, Norbert Klimczyński -4a, Patryk Zadora – 4a, Kacper Pałosz, Tymoteusz Adamek – 4a, Piotr Seruga – 4b, Sylwester Adamus – 4b, Szymon Kowalski – 4c, Filip Sobita – 4c, Oliwier Bizoń – 4d, Szymon Florczyk – 3b, Maksymilian Słabosz – 3b, Bartłomiej Koryga – 3b, Michał Curzydło – 3b
XXIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ,, Mieszkam w Beskidach"
II miejsce: Weronika Oboza 6c
II miejsce: Wiktor Wiktorczyk 6c
III miejsce: Adrian Witek 4b
Gminny Konkurs Plastyczno - Poetycki "Z Pippi nigdy się nie nudzę"
kategoria literaka
I miejsce - Julia Brońka kl. 2c
II miejsce - Antoni Bizoń kl. 3 a
III miejsce - Emilia Sokołowska kl. 3 c
kategoria plastyczna
II miejsce - Jagoda Radke kl. 2a
II miejsce - Zuzanna Fryt kl.1 c
Wyróżnienia
Maja Bystrzycka kl. 1c
Bartłomiej Kowalski - 1 c
Piotr Płonka kl.1 b
Milena Oboza kl. 2 a
Igor Bury kl. 2 a
Maciej Dziedzic kl. 2 a
Viktoria Dyrcz kl. 2 b
Patrycja Wykręt kl. 2 b
Pyzio Julia kl. 2c
Robert Mikołajko kl. 2 d
Milena Niewiara kl. 2 f
Małgorzata Matlak kl. 2 f
Emilia Mikołajko kl. 3 a
Emilia Markowska kl. 3 a
Zuzanna Skrzypczak kl. 3c
Emilia Sokołowska kl. 3c
Bartosz Siekierski kl. 2e
XXII Gminny Konkurs Ekologiczny „Moje rady na odpady, czyli jak właściwie postępować z odpadami"
III miejsce - Marek Bryndza kl. 3 a
III miejsce - Antoni Gałosz kl. 3 d
V miejsce - Mikołaj Lupa kl. 2f
XXIII Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
II miejsce - Patryk Zadora kl. 3 a
Grand Prix - Jan Ogorzelec kl.2e
XVIII Gminny Festiwal Piosenki "Szkolny Song"
I miejsce - klasa 2d „Mali muzykanci"
II miejsce - Katarzyna Socała kl. 3 a
wyróżnienie - Samanta Wiewióra kl.3c
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny -"Kaktus"
kwalifikacja do II etapu konkursu Marek Bryndza kl. 3a
kwalifikacja do II etapu konkursu Anna Jończy kl.3a
Gminny Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w oczach dziecka"
I miejsce - Zofia Jończy kl. 1a
I miejsce - Aleksandra Nadajczyk kl. 1c
I miejsce - Sara Lewandowska kl.1f
I miejsce - Jagoda Radke kl. 2a
I miejsce - Julia Pyzio kl. 2c
I miejsce - Nadia Belak kl. 2e
I miejsce - Mikołaj Lupa kl. 2f
I miejsce - Anna Jończy kl. 3a
I miejsce Adrian Witek kl.3b
II miejsce - Alicja Wcisło kl.1a
II miejsce - Wiktor Woźniak kl.1b
II miejsce - Maja Bystrzycka kl.1c
II miejsce - Natasza Wawak kl. 1e
II miejsce - Oskar Badan kl.2c
II miejsce - Zofia Kawaler kl.2d
II miejsce - Dominika Bizoń kl. 2e
II miejsce - Milena Niewiara kl. 2f
II miejsce - Julia Matusik kl.3a
II miejsce - Szymon Kowalski kl. 3c
II miejsce - Patryk Ficek kl. 3c
II miejsce - Zuzanna Stachura kl. 3d
II miejsce - Aleksandra Bystrzycka kl.3d
III miejse - Kryspin Adamczyk kl.1b
III miejsce - Zuzanna Babik kl.1f
III miejsce - Emilia Nadajczyk kl.2d
III miejsce - Maciej Dziedzic kl. 2a
III miejsce - Lena Bożek kl.3b
XXIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny- "MIESZKAM W BESKIDACH"
NAGRODA SPECJALNA „MAŁE GRAND PRIX" Lena Marczewska kl. 1e i Zuzanna Marczewska kl. 1d
I m. Nagroda Dyrektora Antoni Bizoń kl. 3a
I m. Maria Paterek kl.1b
I m. Estera Dziergas kl. 3c
I m. Anna Jończy kl. 3a
II m. Piotr Płonka kl.1b
II m. Katarzyna Socała kl. 3a
III m. Mateusz Skupień kl.1b
III m. Bartosz Kramarz kl. 2c
III m. Aneta Koczur kl. 2c
III m. Judyta Mizera kl. 1f
I m. Nadia Belak kl. 2e
II m. Dominika Bizoń kl. 2e
III m. Mateusz Kuźma, Wojciech Pałosz, Maja Nowak kl. 2e
III m. Piotr Pilch kl. 2 d
III m. Kamil Małecki kl. 3b
III m. Milena Borgosz kl. 3d
III m. Szymon Guzdek kl. 3a
III m. Karolina Rajda kl. 3a
Wyróżnienia:
Warchał Maksymilian kl. 1b
Adamczyk Kryspin kl. 1b
Ząbek Julia kl. 1b
Putek Martyna kl. 1b
Martyna Fiołek kl. 1a
Alicja Wcisło kl. 1a
Maja Bystrzycka kl. 1c
Bartłomiej Kowalski kl. 1c
Damian Kręcioch kl. 1e
Jagoda Radke kl. 2a
Franciszek Nowak kl. 2a
Bartosz Mizera kl. 1f
Zuzanna Babik kl. 1f
Tomek Szemik kl. 2e
Sandra Szemik kl. 2e
Bartosz Siekierski kl. 2e
Magdalena Słupska kl. 2e
Piotr Brzeski kl. 2e
Paulina Zielińska kl. 2d
Małgorzata Matlak kl. 2f
Martyna Stuglik kl. 3d
Karolina Bizoń kl. 3a
Maksymilian Małysz kl.3c
Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych "Chcecie bajki - oto bajka.." - cała klasa 2 d i 2 c
Gminny Konkurs Logopedyczny "Słowem malowane głoski"
III m. Paulina Zielińska kl. 2 d
II m. Zuzanna Fryt kl. 1c
I m. Jagoda Radke 2 a
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wielkanocna kartka z jajem"
wyróżnienie:
Dawid Rożek kl. 1 f
Emilia Sordyl kl. 1 f
Emilia Nadajczyk kl. 2 d
Victoria Dyrcz Cortes kl. 2
Paulina Zielińska kl. 2 d
Jgor Bury kl. 2 a
Emilia Sokołowska, Nicola Łukaszka kl. 3 c
Szymon Toka kl. 3 d
Gminny Konkurs Plastyczny "Czysty świat wokół nas"
I m. Joanna Górecka kl. 3 a
I m. Nikola Maślanka kl. 2 d
I m. Szymon Wojtyła kl. 2 d
I m. Victoria Dyrcz Cortes kl. 2 b
I m. Krzysztof Lewandowski kl. 2 c
I m. Anna Mrzygłód, Zuzanna Fryt kl. 1 c
I m. Igor Bury kl. 2 a
I m. Piotr Płonka kl. 1 b
II m. Małgorzata Matlak kl. 2 f
II m. Julia Matusiak kl. 3 a
II m. Zuzanna Skrzypczak kl. 3 c
II m. Bartłomiej Koryga kl.2 b
II m. Sandra Bizoń 2 c
II m. Dariusz Szwed kl. 3 b
II m. Aleksandra Bystrzycka kl. 3 d
II m. Jagoda Radke 2 a
II m. Julia Słupska kl. 2 e
II m. Magdalena Słupska kl. 2 e
III m. Patrycja Karcz kl. 2 f
III m. Aleksandra Nadajczyk kl. 1 c
III m. Adamczyk Kryspin kl. 1 b
III m. Maksymilian Małysz kl. 3 c
III m. Martyna Piszczek kl. 3 b
III m. Zuzanna Stachura kl. 3 d
Gminny Konkurs Ortograficzny
Nagroda Specjalna /Pióro Przewodniczącego Rady Miejskiej/ - Marek Bryndza kl. 3a
I m. Marek Bryndza kl. 3a
I m. Jagoda Radke klasa 2 a
III m. Anna Jończy kl. 3a
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny -"Kaktus"
Laureat konkursu - Anna Jończy kl. 3a
Finalista konkursu - Marek Bryndza kl. 3a
Gminny Konkurs Plastyczny " Moja rodzina - jeden dzień "
wyróżnienie :
Igor Bury klasa 2 a
Victoria Dyrcz Cortes kl. 2 b
Anna Jończy kl. 3 a
Estera Dziergas kl. 3 c
"Mały Burmistrz" - Konkurs literacko - plastyczny " Jaki znak Twój, czyli o herbie Twojej Rodziny."
wyróżnienie:
Igor Bury klasa 2 a
Emilia Pikoń kl. 3 c
Adrian Witek kl. 3 b
Kacper Kosztur kl. 3 b
Lena Bożek kl. 3 b
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
Wyróżnienie:
Martyna Chruszcz kl. 2 c
Zofia Pasternak kl. 2 a
Julia Librant kl. 2 a
Michał Biela 2 b
Grzegorz Pękala 2 b
Gminny Konkurs dla Dziecka i Rodzica w Krainie Baśni i Bajki- ,,Księżniczki i rycerze mieszkają w książeczce"
I m. Zuzanna Fryt kl. 1 c
III m. Igor Bury klasa 2 a
II m. Emilia Mikołajko kl. 3a
Gminny Konkurs Recytatorski ,,Szelki - humor w literaturze"
I m. Weronika Wróbel kl. 1 c
II m. Jan Ogorzelec kl. 2 e
II m. Zbigniew Stachowiak kl. 3a
III m. Julia Sordyl kl. 1 c
wyróżnienie - Patryk Zadora kl. 3a
Gminny Konkurs Recytatorski "XII spotkanie z poezją dla dzieci"
I m. Patryk Zadora kl. 3a
II m. Natalia Kapela kl. 3a
Gminny Turniej Szachowy
II m. Zbigniew Stachowiak kl. 3a
Ogólnopolski Turniej Szachowy „Królewska gra i ja"
III m. Mateusz Skupień kl.1 b
Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa
I m. Kacper Malarz kl. 3 a
II m. Kasperek kl. 3 c
Gminny Konkurs Wiedzy "250 pytań na 250 - lecie nadania praw miejskich Andrychowa"
II m. Antoni Bizoń, Emilia Mikołajko, Marta Ćwirko kl. 3a
Gminny Konkurs Przyrodniczy
I m. Karolina Bizoń kl. 3a
III m. Anna Jończy kl. 3a
ETAP GMINNY
XII Gminny Konkurs Recytatorski ,,Spotkanie z poezją dla dzieci"
I miejsce – Martyna Pluszczew (5d)
III miejsce – Aleksandra Adamus (6b)
X Gminny Konkurs Recytatorski ,,Szelki-humor w literaturze"
Wyróżnienia: Magdalena Sajdak (5b) i Maria Tomiczek (5b)
XIII Gminny Konkurs Recytatorski ,,Spotkanie z poezją twórców beskidzkich"
I miejsce – Weronika Oboza (5c)
II miejsce – Karolina Fryt (6b) i Zofia Sajdak (6b)
III miejsce – Martyna Pluszczew (5d)
wyróżnienie – Aleksandra Adamus (6b)
Historyczny konkurs organizowany przez Towarzystwo Miłośników Andrychowa pt. "Urodzinowe zagadki"
III miejsce drużynowo
Martyna Pluszczew 5d
Fabian Żywioł 5b
Michał Gromotka 5a
Znam Gminę Andrychów
III miejsce – Karolina Fryt 6b
Gminny Konkurs Matematyczny
III miejsce kl. IV – Szymon Chmiel 4c
III miejsce kl. V – Ewa Dura 5c
II miejsce kl. VI – Aleksandra Adamus 6b
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Halowa Piłka Nożna Chłopców – I miejsce
Krzysztof Karasiński 6a
Wojciech Dendys 6a
Nikodem Drzyżdżyk 6a
Jakub Adamus 6a
Mateusz Mizera 6a
Dawid Gondko 6a
Patryk Gwoździewicz 6a
Paweł Chrustek 6a
Bartosz Polak 6c
Bartosz Kozak 6a
Mateusz Zaborowski 5c
Artur Mizera 6d
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Jesiennych Indywidualnych Biegach Przełajowych
dziewczęta:
III miejsce Chamera Wiktoria 4b
IV miejsce Burzej Zofia 4b
III miejsce Jeruzal Katarzyna 6a
VII miejsce Adamus Aleksandra 6b
chłopcy:
IV miejsce Mateusz Mizera 6b
VI miejsce Artur Mizera 6d
Gminny Turniej Mistrzów w Rugby Tag
I miejsce
Wojciech Curzydło 5c
Mateusz Zaborowski 5c
Wiktor Wiktorczyk 5c
Wiktor Krupa 5b
Marek Socała 5a
Agnieszka Tupaj 5c
Patrycja Bogunia 5a
II miejsce
Jakub Ogarek 4b
Jakub Jarczyk 4b
Karol Maciejczyk 4b
Ksawier Sordyl 4b
Nowak Natalia 4a
Kinga Matejko 4a
III miejsce
Bartosz Polak 6c
Daniel Słabosz 6c
Paweł Socała 6c
Anna Piątek 6d
Weronika Paszewska 6d
Mistrzostwa Gminy Andrychów w Rugby Tag:
I miejsce klas V:
Tupaj Agnieszka 5c
Mateusz Zaborowski 5c
Marek Socała 5a
Izabela Pękala 4a
Wiktor Wiktorczyk 5c
III miejsce klas VI:
Polak Bartosz 6c
Paweł Socała 6c,
Anna Piątek 6d
Kuba Florczyk 6d
Antoni Krempa 6d
Turniej „Najsprawniejszy Uczeń Gminy"
III miejsce drużynowo
Kubanek Oliwia 6b
Pomietło Zuzanna 6c
Polak Bartosz 6c
Socała Paweł 6c
Mini Piłka Nożna – Orlik
IV miejsce
Dendys Wojciech 6a
Jakub Adamus 6a
Mizera Mateusz 6a
Mizera Artur 6d
Kanturski Mateusz 6d
Drzyżdżyk Nikodem 6a
Gwoździewicz Patryk 6a
Gondko Dawid 6a
Kozak Bartłomiej 6a
Bodzek Kamil 6a
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Hokej
dziewczęta III miejsce:
Bogunia Patrycja 5a
Zdrada Natalia 6a
Mikołajko- Kopytko Sandra 5c
Oboza Weronika 5c
Buda Dominka 6c
Pomietło Zuzanna 6c
Wojewoda Emilia 6c
Szafarz Zuzanna 6c
II miejsce chłopcy:
Czubak Arkadiusz 5b
Maleta Kacper 5d
Krupa Wiktor 5b
Socała Marek 5a
Socała Paweł 6c
Mizera Artur 6d
Kanturski Mateusz 6d
Słabosz Daniel 6c
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju
III miejsce dziewczęta:
Jeruzal Katarzyna 6a
Płonka Maria 6a
Zdrada Natalia 6a
Bogunia Patrycja 5a
Tomczyk Paulina 5d
Pomietło Zuzanna 6c
III miejsce chłopcy:
Mizera Mateusz 6a
Żydek Bartosz 6a
Polak Bartosz 6c
Schabowicz Mateusz 5b
Czubak Arkadiusz 5b
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Sztafetowe w Biegach Przełajowych
III miejsce chłopcy:
Ligus Jakub 4b
Klęczar Hubert 4a
Jakub Tomiczek 4c
Góra Oskar 5a
Filip Fraś 5a
Gruca Patryk 5a
Mizera Artur 6d
Mizera Mateusz 6a
Polak Bartosz 6c
Socała Paweł 6c
IV miejsce dziewczęta:
Burzej Zofia 4b
Chamera Wiktoria 4b
Martyna Ogórek 4a
Micorek Patrycja 4a
Bogunia Patrycja 5a
Orkisz Martyna 5d
Tomczyk Paulina 5d
Michalina Stanek 5c
Stachowicz Paulina 5b
Jeruzal Katarzyna 6a
Płonka Maria 6a
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej
II miejsce chłopcy
Mizera Mateusz 6a
Bodzek Kamil 6a
Żydek Bartłomiej 6a
Daniel Szemik 6a
Artur Mizera 6d
Dendys Wojciech 6a
Nikodem Drzyżdżyk 6a
Bargiel Jakub 6b
Mateusz Chamera 6b
Gruca Patryk 5a
II miejsce dziewczęta
Zdrada Natalia 6a
Patrycja Bogunia 5a
Kaczmarczyk Wiktoria 5a
Paulina Tomczyk 5d
Martyna Kuźma 5d
Queen Legień 5d
Aleksandra Polak 5d
Anna Miarka 5d
Fryt Karolina 6b
Zuzanna Pomietło 6c
Dominika Buda 6c
III Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa
I miejsce w stylu klasycznym – Bartosz Polak 6c
I miejsce w stylu klasycznym – Zuzanna Gabryluk 5b
II miejsce w stylu dowolnym – Karolina Fryt 6b
III miejsce w stylu dowolnym – Bartosz Polak 6c
III miejsce w stylu klasycznym – Antoni Sordyl 6b
Gminny Konkurs Ekologiczny – I miejsce
Martyna Pluszczew 5d
Przegląd Kolęd Europejskich w Targanicach – I miejsce
Karolina Fryt 6b
Jakub Bargiel 6b
Natalia Zdrada 6a
ETAP POWIATOWY
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Halowa Piłka Nożna Chłopców – I miejsce
Krzysztof Karasiński 6a
Wojciech Dendys 6a
Nikodem Drzyżdżyk 6a
Jakub Adamus 6a
Mateusz Mizera 6a
Dawid Gondko 6a
Patryk Gwoździewicz 6a
Paweł Chrustek 6a
Bartosz Polak 6c
Bartosz Kozak 6a
Mateusz Zaborowski 5c
Artur Mizera 6d
XV Festiwal Artystyczny „TALENTY 2015" - kwalifikacja do etapu powiatowego
Karolina Fryt 6b
ETAP REJONOWY
Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Halowa Piłka Nożna Chłopców – II miejsce
Krzysztof Karasiński 6a
Wojciech Dendys 6a
Nikodem Drzyżdżyk 6a
Jakub Adamus 6a
Mateusz Mizera 6a
Dawid Gondko 6a
Patryk Gwoździewicz 6a
Paweł Chrustek 6a
Bartosz Polak 6c
Bartosz Kozak 6a
Mateusz Zaborowski 5c
Artur Mizera 6d
Małopolski Konkurs Matematyczny – awans do etapu wojewódzkiego
Aleksandra Adamus 6b
Małopolski Konkurs Humanistyczny – awans do etapu wojewódzkiego
Karolina Fryt 6b
Karolina Gajczak 6b
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - udział w etapie rejonowym
Karolina Fryt 6b
Aleksandra Adamus 6b
Małopolski Konkurs Przyrodniczy– udział w etapie rejonowym
Aleksandra Adamus 6b – awans do etapu wojewódzkiego
Zofia Żak 6b – awans do etapu wojewódzkiego
Karolina Fryt 6b
Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz – kwalifikacja do etapu rejonowego
Natalia Nowak 4a
Monika Saferna 4b
Sebastian Panek 5a
Jakub Bargiel 6b
Konkurs Matematyczny Krakowska Matematyka – kwalifikacja do etapu międzyszkolnego
Aleksandra Adamus 6b
Artur Mizera 6d
Szymon Chmiel 4c
Wojciech Trojak 4c
Ogólnopolski Turniej Orlik Volleymania 2016
III miejsce
Mizera Mateusz 6a
Kamil Bodzek 6a
ETAP WOJEWÓDZKI
Mistrzostwa Małopolski w Rugby Tag – IV miejsce
Wojciech Curzydło 5c
Mateusz Zaborowski 5c
Wiktor Wiktorczyk 5c
Małopolski Konkurs Humanistyczny
Finalistki: Karolina Fryt (6b) i Karolina Gajczak (6b)
Małopolski Konkurs Matematyczny
finalistka Aleksandra Adamus 6b
Konkurs matematyczny „Krakowska Matematyka"
laureatka Aleksandra Adamus 6b
finalista Szymon Chmiel 4c
finalista Wojciech Trojak 4c
finalista Artur Mizera 6d
Tematyczny Konkurs Przyrodniczy "Skarby przyrody i ich ochrona"
laureatka Aleksandra Adamus 6b
finalistka Zofia Żak 6b
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim
38 miejsce - Bylica Bartosz 5b
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Pływanie Indywidualne
10 miejsce - Polak Bartosz 6c
ETAP OGÓLNOPOLSKI
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX
Karolina Fryt 6b - wynik bardzo dobry
Antoni Krempa 6d -wynik dobry
Szymon Chmiel 4c - wynik dobry
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Portret Jana Kiepury"
I miejsce Martyna Pluszczew 5d
ETAP MIĘDZYNARODOWY
Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz
laureat miejsce 4 - Jakub Bargiel 6b
laureatka miejsce 11 - Natalia Nowak 4a
finalista - Sebastian Panek 5a
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
Wojciech Trojak 4c – wyróżnienie
Artur Mizera 6d - wyróżnienie
Aleksandra Adamus 6b – wynik bardzo dobry