Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi Goście - Babcie i Dziadkowie uczniów klas II d i III b.
Dzieci w sposób wyjątkowy przygotowały się do spotkania. Zaprezentowane programy artystyczne pokazały, że maja zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. Uczniowie wręczyli także przygotowane upominki, które będą przypominały te wyjątkowe dni. Babcie i dziadkowie zasypały zaś wnuków słodyczami. W organizację uroczystości włączyły się niezastąpione mamy, które zadbały o pyszne wypieki. Dziękujemy! Te spotkania pokazały, jak ważnymi osobami w życiu każdego dziecka są babcie i dziadkowie.
Z kolei uczniowie kl. 3c i 3d wykonali piękne prezenty - różane drzewka dla babć i serca z włóczki dla dziadków. Zobaczcie ich wyjątkowe dzieła.