Inauguracja Roku Szkolnego 2021/2022

Wakacje już za nami! 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2021/2022.

Rodziców i dzieci klas pierwszych powitała Pani Dyrektor Elżbieta Górska-Zborowska, która w swoim przemówieniu życzyła, by nowy rok szkolny był czasem zdobywania wiedzy i umiejętności, rozwijania zainteresowań oraz pasji. Pierwszoklasiści pod opieką rodziców, z lekką nieśmiałością wkroczyli w progi nowej szkoły. Przywitali ich radosnymi, skocznymi piosenkami oraz występem artystycznym starsi koledzy z klas IIIb i IIIc. Zapewnili także, że będą służyć pomocną dłonią i dbać, aby szkolne życie upływało bezpiecznie i przyjemnie. Następnie uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i zostali pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie. Na zakończenie wychowawcy klas pierwszych otrzymali rogi obfitości wypełnione słodkościami dla swoich nowych podopiecznych.

Klasy II – VIII spotkały się w tym dniu z wychowawcami w swoich klasach, gdzie również powitały nowy rok szkolny.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole!